AnaSayfa / mazot fal anlamları / Falda mazot görmek

Falda mazot görmek

Falda mazot görmek sıkıntılı ve zor zamanlar yaşayacağına, fal kapatanın deyim yerindeyse ayaklarının yerden kesileceğine, kaderinin ve hayatının güzelleşeceğine, sıkıntılarınızın bir müddet daha devam edeceğine, çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına işaret ettiği söylenir.

Falda mazot gördüyseniz

  • Hayatınızı kontrol altında tutabilir, görevlerinizi veya kendinizle ilgili sorumluluklarınızı ihmal etmeyerek düzeni sağlayabilirsiniz.
  • O zaman çıkarlarınızı gözleyin.

Falda mazot varili görüldüyse büyük üzüntüler yaşanacak olan önümüzdeki günlerde herkesin şaşıracağı bir haber alacağına, iyilik ve güzellik getirecek işlere girileceğine, yatırımlardan büyük kazanç elde edeceğine, işindeki verimliliğin düşeceğine, kısmetinin ve bahtının kapanacağına delalet etmektedir.

Falda siyah mazot görmek sorunlarının ve sıkıntılarının kısa bir zaman içinde sorun yaratmayacak bir şekilde ortadan kalkacağına, sevdiği kişilerin yapacağı bazı hatalar yüzünden kalbinin kırılacağına, aile hayatında çok güzel haberler alacağına alamet eder.

Falda mazot aldığını görüldüğünde sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan destek olunacağına, aile bireyleri ile tartışma yaşayacağına, insanlar tarafından komik bulunan ve küçümsenen hayallerini gerçekleştirmeyi bileceğine ve bu sayede kendisine inanmayanları utandıracağına delalet etmektedir.

Falda mazot bidonu görmek gerçek mutluluğun tadına varma şansına nail olacağına, eğlenceli günler geçirileceğine, daha doğru karar verebilmesi için ona yardımcı olacağına yorulur.

Falda mazot döküldüğünü görüldüğünde elinde bulunan imkânlar ile çok iyi işlere imza atacağına ve rahat edeceği bir döneme gireceğine, elinde bulunan imkânları doğru bir şekilde kullanacağına ve yaptığı çalışmalar ile adından söz ettireceğine, falı kapatan kişinin keyfini ve huzurunu yerine getirecek hayırlı olayların yaşanacağına, çok sevilen ve değer verilen insanlar ile araya çok büyük mesafeler konulacağına, üzüntünden sağlığından olacağına delalet etmektedir.

Falda mazot pompası görülmesi eline geçen fırsatları çok hızlı bir şekilde değerlendireceğine, daha güzelleşeceğine yakışıklı olacağına, çok büyük kazançlara sahip olacağına ve çok rahat edeceğine, çok büyük bir azim ve çaba gösterilerek daha çok kazanç elde edeceğine delalet ettiği söylenir.

Falda mazot tankeri görüldüğünde atılan adımlar sayesinde büyük mutluluklara kavuşulacağına, hiçkimsenin cesaret edemediği ya da yapılmaz dediği işlerin kolay bir şekilde yapılacağına, uzun soluklu bir işe girileceğine, kazanılan başarılar sayesinde insanların dikkatinin çekileceğine, mutlu olacağına ve güleceğine, üzücü bazı dedikodular çıkacağına ve bu dedikodular sebebiyle insanlar arasındaki popülerliğin ve saygınlığın biteceğine inanılmaktadır.

Falda bidonda mazot görüldüğünde çok hayır duası alacağına, işlerde meydana gelen aksamalardan ötürü maddi olarak zarara uğranacağına, pişmanlık duyulan hataların düzeltileceğine ve sıkıntıların son bulacağına, fikirlerinin de istediği takdiri toplayacağına tabir olunur.

Falda mazot aktığını görüldüğünde sizi sevindirecek bir haber alacağınıza, büyük bir başarı ve saygınlık kazandıracak bir noktaya gelineceğine, eline geçen her işi hayırlı bir şekilde gerçekleştireceğine yorumlanmaktadır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir