AnaSayfa / ev fal anlamları / Falda mavi ev görmek

Falda mavi ev görmek

Falda mavi ev görmek alınan kararların bir türlü istenen şekilde uygulanamayacağına ve azalan kazancın sonunda tamamen biteceğine, cebine giren paranın miktarının günden güne artacağına, kolay kolay pes etmeyeceğine, işlerinin yoluna girmesi ve aile saadetinin yerinde olması sayesinde huzur bulacağına, uzun bir süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, hayatının daha kolay olacağına ve fal kapatanın eğlenceye daha fazla zaman ayırabileceğine inanılır.

Falda mavi ev gördüyseniz

  • Bazı girişimleriniz ya da daha önce başladığınız işler aniden hızlanabilir.
  • İş yerinizde üzerinize bazı yeni sorumluluklar yüklemeleri mümkündür.

Falda içi mavi ev görüldüyse yapılan işin karşılığının alınamayacağına, sıkıntılı ve zor günler geçireceğine fakat yalnız kalmayacağına, ilk etapta biraz şaşkınlık yaşasa bile daha sonra çok daha rahatlayacağına, hem tecrübe hem de sermaye kazanacağına inanılmaktadır.

Falda büyük mavi ev görülmesi hayallere kendini çok fazla kaptıracağına ve bu nedenle de çok üzüleceğine, hayırlı bir olayla kendisini zengin edecek bir dönemin başlayacağına, kötü bir duruma hazırlıksız yakalanılacağına rivayet eder.

Falda mavi ev kapısı görmek çok üzüntülü ve zor zamanlar geçireceğine, bilgi ile donanacağına, iş dünyasındaki prestijin azalacağına inanılmaktadır.

Falda eski mavi ev görülmesi sıkıntılarını ve sorunlarını çözüme kavuşturacağına, korkularından ve kuruntularından kurtulacağına, işlerin gereksiz bir şekilde bozulacağına ve zor bir döneme girileceğine rivayet etmektedir.

Falda açık mavi ev görmek hiç beklemediği bir anda çok büyük miktarda bir paranın eline geçeceğine ve bu parayı hayır getirecek işler için kullanacağına, rahat edeceği bir döneme gireceğine, iş hayatında bu kişileri yanına almak için elinden gelen herşeyi yapacağına, iş hayatında değişiklik yapacağına alamet eder.

Falda beyaz mavi ev görmek kısa zamanda büyük bir tartışma içinde kalınacağına, zenginlik getirecek adımlar atılacağına, daha dikkatli ve daha sabırlı olunacağına, büyük ve garanti olacak gelir kapılarına ulaşacağına, çok büyük bir güven ve huzur içinde yaşanacağına, elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde kullanarak büyük bir başarı kazanacağına ve uzun süreden beri çok istediği bir mevkiye terfi edileceğine delalet etmektedir.

Falda koyu mavi ev görmek çok çalışmadan ve yıpranmadan geçimini sağlayacağına, maddi durumun düzeleceğine ve sevinçli ve mutlu haberler alınacağına, sevdiği ve yardım istediği kişilerden de yardım göremeyince uzun süreli bir depresyonun ortasında kalacağına, hayat içerisinde tertemiz bir sayfa açılacağına, farklı sektörlere ve alanlara yöneleceğine, hayırlı ve güzel şeylerin kısa süreli olarak rafa kalkacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda mavi ev eşyası görüldüğünde aile hayatında büyük sevinç yaşayacağına, eline geçen kazancı çok hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendireceğine ve sıkıntılarından kısa zamanda kurtulacağına, bir sebeple çok üzücü ve yorucu bir dönem geçireceğine, kazancının günden güne artacağına yorumlanmaktadır.

Falda duvarları mavi ev görüldüğünde iş ile ilgili konularda zamansız ve aceleci bir karar vermeden önce sevdiği kimselerin sözünü dinleyip sabredeceğine, sevdiği kişilerle süreki tartışacağına, sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde tekrar ortaya çıkacağına, keyfi için bütçe ayırabileceğine ve rahat şekilde yaşayacağına, kazanacağı paralar sayesinde aile hayatında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, hayırlı ve iyi kişiler ile kurulacak ortaklık sayesinde çok iyi mevkilere gelineceğine delalet ettiğine inanılır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir