AnaSayfa / bebek fal anlamları / Falda mavi bebek görmek

Falda mavi bebek görmek

Falda mavi bebek görmek kendi kabuğuna çekileceğine, çok hayırlı günler görüleceğine, yaşanacak güzel olaylar ve elde edilecek başarılar sayesinde makam sahibi olunacağına, kendisine çok uzak ve imkânsız gibi görünen arzularına kavuşacağına, dünya yaşantısında çok rahat edeceğine, sıkıntılı bir dönemden geçeceğine delalettir.

Falda mavi bebek gördüyseniz

  • Özel veya iş ilişkiniz kontrolden çıkabilir.
  • Mesela uzun süreli bir misafiriniz gelebilir.

Falda mavi bebek elbise görüldüyse ancak etrafındaki kişilerden birinin vereceği büyük destek sayesinde bu durumlardan kurtulacağına, üzüleceğine ve hatta hastalanacağına, pek çok kişiye yanında iş vereceğine, her zaman şükür içinde olacağına, yeniden hayal kuracak umuda kavuşacağına alamet eder.

Falda mavi bebek düğmesi görüldüyse hayallerine kavuşmaları için gereken şeylerin sağlanacağına, sabır ve azim göstermesi sayesinde hayırlı bir iş hayatına ve mutlu bir evliliğe sahip olacağına, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların başgöstereceğine, emeklerinin ve çalışmalarının karşılığında hak ettiği yerlere geleceğine, endişe duyulan konularda büyük başarılar elde edileceğine, işlerinin sürekli aksi bir şekilde ilerleyeceğine tabir olunur.

Falda mavi bebek kıyafeti görüldüğünde maddi ve manevi olarak büyük sorunlar yaşayacağına, kirli işlere bulaşacağına, iş arkadaşlarından biri ile ağız dalaşına girileceğine, ortaklıklarda tartışmaların yaşanacağına alamettir.

Falda mavi bebek ayakkabı görmek maddi durumun orta halli seyir izleyeceğine, sorun üstüne sorun yaşanacağına ve maddi açıdan çok kötü bir işe girileceğine, maddi olarak çok rahat olunacağına, işlerinin gelişme göstereceğine işarettir.

Falda mavi bebek bezi görüldüyse kazandıkları ile çok daha büyük çalışmalara girip yardım isteyen ve çok sıkıntılı durumlarda olan insanlara çok büyük destekte bulunacağına, girdiği işlerde hayal kırıklığı yaşamayacağına bilakis rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, yaptığı yatırımlardan hayır görmeyeceğine işaret eder.

Falda gözü mavi bebek görmek yeni kazanç kapılarına kavuşacağına, düzgün bir kişi ile zarar ettiği bir işi sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına, çıkan bazı dedikodular yüzünden kötüye giden evliliğin düze çıkması için uzun uğraşlar verileceğine, kendisi için çok hayırlı bir işe girdiği bir dönemde büyük zarar edeceğine, el üstünde tutulur hale geleceğine, ne yapacağını bir türlü kestiremeyeceğine alamet etmektedir.

Falda mavi bebek arabası görülmesi işlerin ve düzenin bozulacağına ve ortaklıkların biteceğine, yaşanan üzüntü ve sıkıntıları çözeceğine, işlerinde bereketin ve verimin artacağına, iş dünyasında hatırı sayılır bir itibara sahip olması nedeniyle sürekli yeni iş teklifleri alacağına alamet etmektedir.

Falda mavi bebek patik görmek sorunlarını kısa zamanda ortadan kaldırıp çok daha başarılı işler yapacağına ve şansının yaver gitmesi ile işlerini kısa bir zaman içinde büyüteceğine, ekmeğini daha kolay şekilde kazanacağına, masraflı bir şekilde başlayan bir işin sona erdirileceğine, kısa zaman içinde büyük kazançlar elde edilmesine vesile olacak bazı işlere girileceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir