AnaSayfa / ayakkabı fal anlamları / Falda mavi ayakkabı görmek

Falda mavi ayakkabı görmek

Falda mavi ayakkabı görmek istenmeyen bazı olayların yaşanacağına, bereket ve zenginlik olacağına, iyiliğin ve hayrın kendisini her daim bulacağına, kişinin afiyette olacağına, böyle bir zorluk yaşaması halinde vatan hasretine dayanamayacağına, önünü göremez olacağına işarettir.

Falda mavi ayakkabı gördüyseniz

  • Maddi durumunuzu, hesaplarınızı veya belli anlaşmaların koşullarını gözden geçirmenizde veya kontrol etmenizde fayda var.
  • İş hayatınızda veya kariyerinizde geçmişe bağlı işler ya da görevler tekrar yüzünü gösterebilir.

Falda beyaz mavi ayakkabı görüldüyse insanlar arasında çok saygın bir yere gelineceğine, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına, hayal kırıklıklarını ve gönül yaralarının yavaş yavaş unutacağına, kazandığı paradan ve elde ettiği maldan gereken hayrı göremeyeceğine, iş hayatının çok sorunlu bir hal alacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda buz mavisi ayakkabı görüldüğünde sabırlı olmak ve Allah’a yalvarmak dışında kişinin elinden bu süreç zarfında bir şey gelmeyeceğine, zor günlerinde sevdiklerinin yanında olacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına, kötü bir kişi ile karşı karşıya gelineceğine, rahat yaşayacağı imkânlara kavuşacağına ve refah seviyesinin artmasına vesile olacak işlere gireceğine alamettir.

Falda tek mavi ayakkabı görülmesi kazancını doğru şekilde kullanacağına ve bu sayede ömrü boyunca geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, hiç beklemediği bir anda çok güzel fırsatlar elde edeceğine, eline geçen büyük kazançlar ile yeni işlere gireceğine, kişinin tüm isteklerine aynı anda ulaşacağına, sahip olduklarını başkaları ile de paylaşması sonucunda her zaman daha da bereketli bir hayat süreceğine yorumlanmaktadır.

Falda turkuaz mavisi ayakkabı görüldüğünde hem toplumun hem de ailenin çok sevineceğine, hayırlı kişilerle bir araya geleceğine, yakın bir zaman içinde kendi işini kuracağına, mutlu günlerin yaşanacağına, hayatındaki aksiliklerin ve engellerin adeta bir çığ gibi büyüyeceğine ve fal kapatanın daha bir mutsuz ve daha bir üzgün olacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine ve bazı tatsızlıklar yaşanacağına delalet ettiği söylenir.

Falda yırtık mavi ayakkabı görülmesi hanesine bereketin ve bolluğun geleceğine, dünyadaki hayatının gönlünce geçeceğine, kötülük yapmak isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, ailesine daha iyi yaşam koşulları sağlayabilmek adına işlerini büyütmek için mücadele vereceğine, kararsız kalınmasından ötürü büyük bir parasal kayba uğranacağına ve zorluk çekileceğine, falı kapatan kadınsa sıkıntılı bir döneme girileceğine işaret ettiği söylenir.

Falda eski mavi ayakkabı görülmesi kendisinin de bundan büyük mutluluk duyacağına, alınacak kararlar doğrultusunda büyük başarı sağlanacağına, yapılan işte yeniden kara geçileceğine ve sıkıntıların hızlı ve sorunsuz bir şekilde ortadan kaldırılacağına, aile bireylerinin birbirleri ile ters düşeceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda ayağında mavi ayakkabı görüldüyse uzun bir süreden beri özlem duyulan bir kişiye kavuşulacağına, bir sebeple işyerindeki bir kesimi karşısına alacağına, bazı büyük sıkıntılar yaşayacağına, başına musibetli ve melanetli olayların geleceğine alamet eder.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.