AnaSayfa / Falda maşrapa görmek

Falda maşrapa görmek

Falda maşrapa görmek elinde olan bir miktar parayı ortaya koyarak bu durumdan kısa sürede kurtulacağına, sorunları tek tek çözüme kavuşturacağına, hedeflerini tabir yerindeyse on ikiden vuracağına, işlerinin istediği gibi yürüyeceğine, eşinin her zaman kendisine saygı göstereceğine ve el üstünde tutulacağına, zahmetli bir işin alınacak yardımlar sayesinde kolayca nihayete erdirileceğine alamet etmektedir.

Falda maşrapa gördüyseniz

  • Diplomatik davranmayı başarıp alttan alabilirseniz projenizi uygulamaya koyabilirsiniz.
  • Çevrenizdeki kişilerin şaşırtıcı hareketleri veya umursamazlıkları sizi hayrete düşürebilir.

Falda naylon maşrapa görülmesi işlerin istenmeyen bir hal alacağına, işlediği günahların tekrar işlenmemesi koşulu ile affedileceğine, hane içinde çatlak seslerin yükselmesi ve herkesin kendi başına hareket etmesi üzerine aile birliğinin sarsılacağına, iş hayatında karşısına çıkan kötü olayların ve durumların düzeleceğine, bir sebeple bir süreliğine darboğaza düşüleceğine alamet ettiği söylenir.

Falda bakır maşrapa görülmesi hayallerin ve umutların boşa çıkacağına, aile hayatında çok mutlu ve güzel şeyler ile karşılaşacağına, eşi ile arasının açılacağına, çok uzun bir zamandan yapmak istediği şeyleri yakın bir zaman içinde teker teker gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Falda pembe maşrapa görülmesi hayatınızdaki nankör bir kişinin varlığına ve bu kişinin sizi aldattığına, çok riskli işlerin altından kolayca kalkacağına, önemli sorumluluklar alacağına, tartışmalı bir işe girileceğine alamettir.

Falda beyaz maşrapa görüldüğünde Allah ve kuran aşkı ile yanıp tutuşacağına, elinde bulunan imkânları karşısına çıkan bazı sorunlardan ötürü kaybedeceğine, iyi halin geleceğine, hayatının olumsuz yönde değişeceğine, sevgililer arasında yaşanan tartışmaların çözüm bulacağına işaret etmektedir.

Falda mavi maşrapa görüldüyse korkularının ve kuruntularının biteceğine, işlerin yoluna gireceğine ve hayal ettiği birçok şeye kısa süre içinde kısa yollardan zahmetsiz şekilde kavuşacağına, sevindirici ve olumlu bir şekilde geleceğine, sevdiği kişilerden alacağı destekler ve kendisini moral olarak çok iyi bir durumda tutması sayesinde toparlanacağına işaret ettiği söylenir.

Falda yeşil maşrapa görülmesi çevresinde de böyle kimselerin bulunacağına, kendisine çok iyi baktığı için sağlığının günden güne daha iyi olacağına ve ferahlığa ereceğine, evlat sahibi olacağına, amaçlarına ve hedeflerine kavuşmak için engel tanımayacağına, korkularının ve hastalıklarının kalmayacağına işaret ettiği söylenir.

Falda tuvalet maşrapası görmek çok sevdiği bir kişi tarafından kalbinin kırılacağına, gerçekleştirmek istediği şeyi gerçekleştireceğine, karlı bir iş ortaklığı yapacağına, kudret sahibi olacağına, iş hayatında gireceği bütün işlerden hayırlı ve bol kazançlar ile çıkacağına işaret ettiği söylenir.

Falda plastik maşrapa görüldüğünde kişinin hayatından yana hayır bulacağına, eline geçen bütün fırsatları çok iyi değerlendireceğine, mutlu ve sağlıklı olacağına yorulmaktadır.

Falda kırmızı maşrapa görüldüyse tüm sıkıntıların bir anda başgöstereceğine, sevdikleri ile mutluluk dolu anlarını paylaşacağına, parasal olarak çok büyük bir kazanç elde edileceğine, tüm ülkenin bahsedeceği çalışmalar gerçekleştirileceğine, sevilen kişilere bazı sürprizler yapılacağına, para yerine geçen herhangi bir belgenin karşılığı olmadığına dair bir haber alınacağına yorumlanmaktadır.

Falda maşrapada su görüldüyse ardından imkânlarını kullanarak bu sıkıntıdan kurtulacağına, yaşam enerjisine ve sağlığına kavuşacağına, canın ve malının da her zaman güvende olacağına yorulur.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.