AnaSayfa / masaj fal anlamları / Falda masaj görmek

Falda masaj görmek

Falda masaj görmek büyük bir ferahlama yaşayacağına, uzun zamandan beri taşınan umutların yaşanacak olaylar yüzünden yıkılacağına, sorunların kısa süre içinde biteceğine, verilen emeklerin hayal edilen başarıyı getirmeyeceğine, üzücü bazı dedikodular çıkacağına ve bu dedikodular sebebiyle insanlar arasındaki popülerliğin ve saygınlığın biteceğine, iş konularında ortaklar ile ters düşüleceğine ve aile fertleri ile miras meselesi yüzünden kavgalar yaşanacağına işarettir.

Falda masaj gördüyseniz

  • Siz kendi işlerinize bakın, bırakın herkes kendi sorununu kendisi halletsin.
  • Bir teklifiniz reddedilebilir.

Falda eşinin masaj yaptığını görülmesi tekin olmayan kimselere para kaptıracağına, deyim yerindeyse hayatının daha derli toplu bir hale geleceğine, yaşanacak tatsızlıklar yüzünden zor zamanlar geçirileceğine, her geçen gün başarılarının artacağına, karamsarlığa düşeceğine ve çevresindeki kişilerle yaşayacağı fikir çatışmaları nedeniyle o kimselerle yollarını ayıracağına delalet eder.

Falda birinin sana masaj yaptığını görüldüyse çalışmalarda bazı hatalarla karşılaşılacağına, yaşayacağı değişim ile birlikte yardıma muhtaç olan herkese maddi ve manevi olarak yardım edeceğine, kısmetinin ve şansının da açık olacağına alamet eder.

Falda birine kalp masajı yaptığını görmek ancak daha sonra verilecek bir karar yüzünden hiç beklenmeyen durumlarla karşılaşılacağına, aksiliklerin başgöstereceğine ve aynı yoldan gidilen bir kişi ile karşılaşılan ortak bir sorun için işbirliği yapılacağına, güçten ve takatten düşeceğine delalet etmektedir.

Falda başkasının kalp masajı yaptığını görmek hayattan istediği mutluluğu ve hazzı alacağına, çaresiz insanların çaresi olacak işlere imza atacağına, uğradığı zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine ve çok daha iyi bir iş için destek alacağına, kişinin kuyusunu kazan her gün yüz yüze baktığı kişilerin galip çıkacağına tabir olunur.

Falda masaj yapan görmek emeklerinin karşılığını alacağına, kaçırılan fırsatların tekrar yakalanacağına, büyük anlaşmalar gerçekleştireceğine ve çok zengin olacağına, iş hayatında yeni çalışmalar ve atılımlar yapılacağına, ev içinde yaşayacağı bazı sorunlar nedeni ile zor günler geçireceğine, olaylara yaklaşımlarında da hisleriyle hareket etmesinin zaman zaman sıkıntılar yaşamasına neden olarak sorunlarını büyüteceğine işaret ettiği söylenir.

Falda masaj olduğunu görüldüyse para biriktireceğine ve bu sayede yedi sülalesine yetecek kadar hatırı sayılı bir servetin sahibi olmayı başaracağına, resmi bir kurumda işe girileceğine, çok kısa sürede sevdiğiniz birinden sevindirici bir haber geleceğine yorulmaktadır.

Falda masaj koltuğu görülmesi hayatının planlı ve programlı şekilde ilerleyeceğine, deyim yerindeyse kişiye yar olmayacağına, lüks içinde olacağına, aile içindeki yokluk nedeniyle keyfinin ve huzurunun da kalmayacağına, fırsatların ardı ardına gelmesi üzerine hayatına çok daha farklı bir şekilde yön vereceğine, rahat bir hayata sahip olunacağına yorulur.

Falda ayak masajı görmek yeni mekânlara gireceğine ve yeni işlere atılacağına, bolluğun ve bereketin düşeceğine, üzüntülerin ve endişelerin kısa sürede çözüme kavuşturulacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda birinin başına masaj yaptığını görülmesi yaşanan sıkıntıların ortadan kaldırılması için borç alınacağına, herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına ve sıkıntılarının sona ereceğine, üzülen bir arkadaşa yardımcı olunacağına, kötü kişiler yüzünden hiç istemediği durumlara düşeceğine, kısa sürecek bir üzüntü sonrasında refaha ereceğine, kazanç elde edeceğine işarettir.

Falda masaj yatağı görüldüyse büyük bir sıkıntı ile karşılaşılacağına, geçim derdinin sona ereceğine, bolluk ve bereket göreceğine inanılmaktadır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir