AnaSayfa / limuzin fal anlamları / Falda limuzin görmek

Falda limuzin görmek

Falda limuzin görmek yaptığı çalışmaların çok büyük bazı sorunlar yüzünden pek yarar sağlamayacağına, işlerin kısa süre içinde tepetaklak olacağına, hayırlı kazançlar ve başarılar kazanacağına, sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde büyük bir sabırla son bulacağına, adının lekelemek için kurulmuş kumpaslardan kendini temize çıkaracağına, ana baba dualarının alınması sayesinde işlerin her geçen gün daha da iyi bir hal alacağına delalet ettiği söylenir.

Falda limuzin gördüyseniz

  • Bazı mallar edinebilirsiniz veya elinize para geçebilir.
  • İletişime geçeceğiniz kişiler veya çıkacağınız seyahatler yararınıza sonuçlar doğurabilir.

Falda uzun limuzin görüldüyse mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, gerekirse başkaları ile ortaklık içine gireceğine veya işbirliği yaparak amacına ulaşacağına, makam ve söz sahibi olacağına alamet eder.

Falda gri limuzin görüldüğünde büyük tatsızlıklar ile karşılaşılacağına, bir sebeple epey üzüntü yaşayacağına, ticarette kendisi için hangisi daha isabetli olursa o kola yönleneceğine ve başarılı olacağına yorulmaktadır.

Falda kırmızı limuzin görmek daha önce hiç sevinmediği kadar sevineceğine, kişinin kendisine zararı dokunan kişi veya olaylardan uzak kalmak için yöntemler geliştireceğine, yakın bir zaman içinde bir evlilik haberi alınacağına, uzun zamandır ertelediği çeşitli planlarını yapılacaklar listesinin üst sıralarına taşıyacağına inanılır.

Falda sarı limuzin görüldüyse uzun zamandan beri yaşanan üzücü olayların mutlu sona bağlanacağına, yapılan çalışmaların heba olacağına, bir sebeple işsiz kalınacağına, anlayışlı ve hoşgörülü bir kısmetle evlenileceğine, aile içerisine olacak hoşnutsuzluğa inanılmaktadır.

Falda pembe limuzin görmek kazancının artacağına ve yaşamına bolluk geleceğine, ruhsal olarak olumlu bir halde olunacağına, elinden geliyorsa ona borç vereceğine ve daha fazlasını yapmak için de yollar arayacağına inanılır.

Falda mavi limuzin görüldüğünde iyilik görüleceğine ve yeni dostluklar kurulacağına, ekonomik olarak zayıflayacağına, eğitim hayatında da ileri gideceğine ve çok mutlu olacağına rivayet eder.

Falda beyaz limuzin görmek sorunların kısa süre içinde düzeltileceğine, sıkıntılarının zaman içinde ortadan kalkacağına, aradığı aşkı bulacağına, zafer ve zenginlik getireceğine, çektiği sıkıntıların sona ermesi için oturup eşiyle konuşması ve bazı kararlar alması gerektiğine aksi takdirde bu sorunların devam edeceğine, başına uğursuz olayların geleceğine delalet ettiği söylenir.

Falda yeşil limuzin görüldüğünde çok başarılı işlere girileceğine ve gelecek planlarının çok başarılı olmasını sağlayacağına, biraz nefes alabilecek bir duruma geleceğine ve kendisine yardım eden kişiye çok büyük bir minnettarlık duyacağına, kişinin anne ve babasının henüz hayattalarken çocukları arasında mal paylaşımı yapacaklarına ve fal kapatanın bir anda elinin bollaşıp borçlarından kurtulacağına, ancak bu durumları etrafındaki bazı kişilerin vereceği destek sayesinde ortadan kaldıracağına alamet etmektedir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.