AnaSayfa / işkembe fal anlamları / Falda kuzu işkembesi görmek

Falda kuzu işkembesi görmek

Falda kuzu işkembesi görmek daha sonra iş konusunda uzun yıllar büyük tecrübeler edinmiş bir kişi ile bir işbirliği içine gireceğine, yeni bir işte tartışma yaşanacağına, maddi zarara uğrayacağına, rakipleri tarafından her zaman kıskanılacağına, hasretlerin ve çekilen maddi sıkıntının biteceğine, sonra da aylarca borç ödemek zorunda kalacağına inanılmaktadır.

Falda kuzu işkembesi gördüyseniz

  • Sizi mutlu kılacak veya ihtiyaçlarınızı karşılamaya hizmet edecek şeylere odaklanmalısınız.
  • Ay size karşı cins ilişkilerinde şans veriyor.

Falda kendi işkembesini görülmesi rahatsızlık yaşanan bir dönemin alınacak destek sayesinde sona erdirileceğine, kazancının sağlam ve sabit olacağına, uzun zamandan beri taşınan umutların yaşanacak olaylar yüzünden yıkılacağına, iş konusunda büyük atılımlar yapılacağına, sorunlarından kurtulup huzurlu ve mutlu olacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda keçi işkembesi görüldüyse kazanılan para ve mal ile çok büyük ve hayırlı yatırımlar yapılacağına, aile bireyleri ile hiçbir şekilde konuşmayacağına ve neredeyse hasta olacak duruma geleceğine, işlerine dört elle sarılacağına delalet eder.

Falda domuz işkembesi görmek işlerinin günden güne azalacağına, kötü bir duruma hazırlıksız yakalanılacağına, kendisi için isabetli adımlar atacağına, geleceğinin parlak olacağına, daha sonra düzelip tekrar ayağa kalkacağına delalet eder.

Falda inek işkembesi görülmesi kendisi gibi düşünen ve dürüstlüğü ile çevresinde ün yapmış bir kişi ile bir ortaklık kuracağına, sosyal hayattan ziyade kişinin ailesiyle vakit geçirmek isteyeceğine, güzel gelişmeler yaşanacağına, ailesinde de büyük sorunlar söz konusu olmayacağı için huzurunun yerinde olacağına, kısa süre içinde kabul edildi haberi geleceğine, iş ve mekan değiştireceğine yorumlanmaktadır.

Falda koyun işkembesi görülmesi harama göz dikmeyeceğine, hayatta büyük değişiklikler ve yenilikler yapılacağına, büyük bir şansın elden kaçırılacağına, güzel ve refah bir geleceğe kavuşacağına ve problemsiz geçim süreceğine alamet etmektedir.

Falda insan işkembesi görmek hayırlı bir karar verileceğine, duymadığı sözleri duyacağına ve hiç şahit olmadığı bazı gerçeklere tanıklık edeceğine, attığı adımların da kendisine hayır getireceğine delalet ettiği söylenir.

Falda deve işkembesi görüldüyse çekemeyen kişiler ile tartışmalar yaşanacağına, çok sevdiği bir kişi tarafından kalbinin kırılacağına ve ileride yaşayacağı bir tartışmadan ötürü sevdiği bir kişiyi üzeceğine, kötü yönde hareket edeceğine, manevi açıdan huzuru sevdiği insanlarla beraber vakit geçirmekte bulacağına, yoksul ve düşkün bir hayat süreceğine alamet eder.

Falda kurbanın işkembesini görmek daha sonra bu durumların kırgınlığa kadar gideceğine, akrabalarla küslüklerin sona ereceğine, sevilen bir kişi ile ayrılık yaşanacağına inanılır.

Falda dana işkembesi görüldüğünde hastalanacağına ya da talihsiz olaylar yaşayacağına fakat gerçekleri ailesi üzülmesin diye başta ailesi olmak üzere sonrada akrabalarından ve komşularından gizleyeceğine, emeklerinin karşılığını hak ettiği şekilde alacağına ve yaşamının kendi istediği gibi ilerleyeceğine, çok daha güçlü biri haline geleceğine, aşka ve sevgiye olan inancını kaybedeceğine, gelecek zamanlarda aynı durumlar ile karşılaşmamak için bazı planlar ve programlar yapılıp önlem alınacağına işaret eder.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir