AnaSayfa / kuş fal anlamları / Falda kuş tüy görmek

Falda kuş tüy görmek

Falda kuş tüy görmek karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine ve çok mutlu olacağı bir hayata adım atacağına, hayal edilen yeni bir işe sahip olunacağına, kazanılan başarıların yarardan ziyade zarar getireceğine, kara bulutların ve melanetin dağılacağına, bunun için gerekli alt yapıyı oluşturmanın yollarını bulmaya çalışacağına, aile bireyleri arasında tartışmalar olacağına ve çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine yorumlanmaktadır.

Falda kuş tüy gördüyseniz

  • Bazı iş ya da planlarınızı bir kenara bırakıp, yenilerini başlatma eğiliminiz yüksek olabilir.
  • Seçtiğiniz yöntemler veya kurallara uymamanız sıkıntı yaratabilir.

Falda renkli kuş tüyü görüldüğünde olumsuzlukların peşin sıra geleceğine, eğitim hayatı ile ilgili olarak çok doğru ve yüksek getirili bir adım atacağına, yeni ve daha rahat bir hayata merhaba diyeceğine, adına leke sürüp hem kendi hem de ailesinin başını öne eğdireceğine, güzel ve kötü duyguların birarada yaşanacağına, sevdiği kişiler ile daha çok vakit geçireceğine yorulur.

Falda deve kuşu tüyü görmek miras konularında sıkıntılar çıkacağına, hayırlı bir kısmet bulup evliliğe adım atacağına, çevresindeki bir kişiden ihanet göreceğine yorulur.

Falda evde kuş tüyü görüldüyse iş hayatında alınacak riskler sayesinde çok iyi bir mevkiye gelineceğine, iş hayatında atılıma geçeceğine, sabır ve azim göstermesi sayesinde hayırlı bir iş hayatına ve mutlu bir evliliğe sahip olacağına delalettir.

Falda kuş tüyü dövmesi görüldüğünde gün geçtikçe hayat içerisinde çok daha zor durumlar ile karşılaşacağına ve eline geçen bir miktar para ile de çok zor bir şekilde geçinebileceğine, şansının ve kısmetlerinin açılacağına, sağlığıyla ilgili olarak pek sorun yaşamayacağına, para kazanma konusunda hep rahat olunacağına, sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına işaret eder.

Falda kuş tüyü yatak görüldüğünde maddi kolaylığa ulaşacağına, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı ve üzüntülü durumların sona ereceğine ve insanlardan çok büyük övgüler ve takdirler alınacağına, duygusal olarak çok kötü olabileceğine, yöneticiler tarafından çok iyi bir makama getirileceğine, ticaretinin de hızlanacağına, maddi açıdan sıkışık bir dönem geçirileceğine delalet ettiği söylenir.

Falda kuş tüyü yorgan görülmesi sevdiği kişilerle uzun süreli bir ayrılık yaşayacağına, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşılacağına, tövbe etmeye ya da İslamla şereflenmeye, sorunların son bulacağına, canını sıkacak ve epey üzüntü verecek bir durumla karşı karşıya kalınacağına yorulmaktadır.

Falda beyaz kuş tüy görüldüyse hem de iyi bir mümin olarak yoluna devam edeceğine, yüzsüz ve uğursuz kişilerle karşılaşacağına, mutluluk dolu haberler alınacağına, büyük başarı kazanacağına inandığı işlerle ilgileneceğine, sevdiği bazı kişilerden alacağı destek sayesinde çok iyi çalışmalar gerçekleştireceğine, kısa süre içinde yalnız kalınacağına delalet eder.

Falda tavus kuşu tüyü görüldüğünde haksız kazanç sağlayan bir kişi yüzünden başın belaya gireceğine, kendini onlara karşı savunmakta zorlanacağına, girdiği çalışmalardan alnının akıyla ve başarılı bir şekilde çıkacağına, aldığı kararların kendisine menfaat ve kar getireceğine, bir sebeple zarar edeceğine ve çok üzüntü duyacağına, rahatlık içinde yaşayacağına yorumlanır.

Falda kuş tüyü yağdığını görülmesi kısa süre içinde manevi açıdan büyük bir boşluğa düşüleceğine, bir sebeple çok sıkıntılı ve üzüntülü dönemler geçireceğine, işlerin yakın zamanda açılacağına, hak yolunda hayır işleri yapacağına, büyük aksilikler yaşayacağına delalettir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir