AnaSayfa / soğan fal anlamları / Falda kuru soğan görmek

Falda kuru soğan görmek

Falda kuru soğan görmek yakın bir zaman içinde yaptığı bu şeyden pişman olup etrafındaki insanları bu konuda çok uyaracağına, kişinin saf kalbinden geçirdiği tüm dileklerin gerçek olacağına, herhangi bir sorun ile karşılaşmayacağına ve huzurlu ve refah içinde bir hayat süreceğine, bir sebeple zarar edeceğine ve çok üzüntü duyacağına, ortaya konan çalışmaların kazanç getirmemesi yüzünden maddi ve manevi olarak çok zorluk çekileceğine, sıkıntılarını bu sayede ortadan kaldıracağına alamet ettiği söylenir.

Falda kuru soğan gördüyseniz

  • Netleştirilmesi gereken şeyler var.
  • Bazı kimselere onların sandıkları gibi aptal olmadığınızı göstermelisiniz.

Falda kuru soğan pişirdiğini görülmesi huzurlu ve refah içinde bir hayat sürüleceğine, bekar kimseler için varlıklı bir sülaleye mensup kimseyle evlilik gerçekleştirileceğine, iş için yapacağı projeleri tekrar tekrar düşünerek iş konusunda deneyim sahibi kişilere akıl danışarak daha iyi ve daha doğru çalışmalar ortaya koyacağına ve çok daha büyük kazançlar elde edeceğine delalet ettiği söylenir.

Falda kuru soğanın yeşerdiğini görmek dini duygularının ve inancının güçleneceğine, zor zamanların çok eskide kalacağına, hane halkının verilen kararları destekleyeceğine, torununun çocuğunu görecek kadar yaşayacağına delalettir.

Falda kasada kuru soğan görülmesi karanlık ve zor geçen bir dönemin sona ereceğine, ancak üzüntülerin yakın bir zamanda sona ereceğine, her geçen gün mesleğinde ilerleyeceğine ve deneyim kazanarak uzman olacağına delalet eder.

Falda iki kuru soğan görülmesi her birine ayrı ayrı teşekkür edeceğine, karşısına hayırlı kapıların açılacağına bu sayede kurtuluşunun da kesin olarak gerçekleşeceğine, ortaya konulacak olan çalışmaların ve projelerin hayır getireceğine, bunun hem meslek hem de özel hayatına darbe vuracağına delalet ettiğine inanılır.

Falda beyaz kuru soğan görülmesi eline geçen gelirin de çoğalacağına, fal sahibi çalıştıkça kendisine cömert davranacağına, eğitimle ilgili karşılaşılan bir fırsatın değerlendirileceğine rivayet eder.

Falda mor kuru soğan görüldüğünde daha çok tek başına kalmayı tercih edeceğine, yapacağı hatalar yüzünden canının sıkılacağına, tam her şeyden umudunu kesecekken ve elini eteğini çekecekken karşısına çıkacak kapılar ve yollar sayesinde ümidini yeniden kazanacağına, kendisi için isabetli kararlar alacağına, yaşadığı sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulacağına inanılır.

Falda toprakta kuru soğan görüldüyse çok hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına, geri plana düşeceğine, daha güleryüzlü ve sevecen bir insan olacağına, sevinç içinde karşılanacak ve kişinin ailesini de ilgilendirecek bir haber alınacağına alamettir.

Falda kuru soğan almak görüldüyse sorunların gittikçe artacağına, geçiştirdiği sorunlarından kurtulacağına, biraz nefes alabilecek bir duruma geleceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda ağaçta kuru soğan görüldüyse sevdiği kişileri çok üzeceğine, yapmak isteyip de çeşitli nedenlerden dolayı bir türlü yapamadığı şeyleri yapması için kendisine yardımcı olacağına ve rahat edip hayatın tadını çıkarması için gereken ne varsa yerine getireceğine, eşler arasında ayrılığa sebep olacak bir olay yaşanacağına, sevdiği bir kişi ile birlikte girdiği bir işte zarar edeceğine, kişinin mevcut işinde ortağı varsa ayrılacaklarına ve maddi anlamda çöküş yaşamakla beraber stresli günler geçireceğine delalet etmektedir.

Falda tarlada kuru soğan görmek musibetlerin defedileceğine ve mutluluk ve sevinç dolu günler yaşanacağına, daha iyi yaşam şartlarına sahip olacağına, bazı konularda başarısızlık ile karşılaşılacağına, bir aile büyüğü ile ilgili üzücü bir haber alınacağına yorumlanır.

Falda küçük kuru soğan görmek sevilen bir kişi ile tartışılacağına, geçim sıkıntısının sona ereceğine, haramdan ve zinadan uzak duracağına, düştüğü kötü durumlardan yardım ettiği insanlardan alacağı hayır duaları sayesinde kurtulacağına işaret etmektedir.

Falda kocaman kuru soğan görmek sevilen bazı kişilerle ters düşüleceğine, yaşanan üzüntülerin telafi edilmesi için bir yakınından destek alacağına, rakiplerine karşı fark atarak onları gerisinde bırakacağına, kişinin maddi gelirinin çok düşeceğine delalettir.

Falda kabuklu kuru soğan görüldüğünde deyim yerindeyse elinin kolunun bağlı olduğu konularda onu rahata kavuşturacak yollara ulaşacağına, çalıştığı işte mevkisini korumak için pek çok çalışanla işbirliği yapılacağına, çok büyük ve hayırlı gelişmelerin ortaya çıkacağına ve ileride yaşanacak çok daha kötü olayların önüne geçerek çok daha zorlaşmasını engelleyeceğine, bir bebek sahibi olunacağına rivayet etmektedir.

Falda ekili kuru soğan görmek insanları yargılamak yerine onları anlamaya çalışacak kadar da alçak gönüllü davranmasını bileceğine, sıkıntıların sona ereceğine, en büyük hayalinin gerçekleşeceğine, rahatsızlık veren kişilerin uzaklaştırılacağına, geniş geniş yaşayacağına, gerçekleştirilen projeler sayesinde yüksek kademelerde çalışmaya başlanacağına tabir olunur.

Falda pazarda kuru soğan görülmesi konforunun ve lüksünün de çoğalacağına, yapılan hatalardan ders çıkarılacağına, hiç beklemediği bir kişiden büyük bir ihanet göreceğine, hayırlı bir iş kapısının açılacağına, çok büyük kazançlar ve hayırlı rızklar elde edeceğine, zor günler geçireceğine ve çözümsüz kalacağına delalettir.

Falda çuvalla kuru soğan görülmesi kazanç ve şifa kapılarına ulaşacağına, yaşamdan yana alınabilecek tüm tatları alacağına, zenginlik içinde bir yaşam sürüleceğine, eline geçen kazancı boşa harcayacağına, iyi bir zanaatkar olunacağına, başkalarının kaderinde de etki yapabilecek önemli bir konumda olacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda kuru soğan verdiğini görüldüyse gereksiz yere kendisini üzecek ve manevi olarak zarar getirecek bir yola gireceğine ve rahatının kaçacağına, bunun da fal kapatanın aklını karıştıracağı kadar hoşuna gideceğine ve kendisini çok heyecanlandıracağına, mesleğinde ve ticaret yaptığı sektörde rakiplerini geride bırakacağına, hane içine deyim yerindeyse ay doğacağına yorumlanmaktadır.

Falda evde kuru soğan görülmesi eline güzel fırsatların geçeceğine ve hiçbir eksiğinin ve derdinin de kalmayacağına, hayatına anlam katacak şekilde yaşamaya başlayacağına, hayatında çok sevdiği ve değer verdiği kişilerle bazı işlere gireceğine, sorunlarından birinin bitmeden diğerinin başlayacağına, ekmek teknesinin de yolunda devam ettiğini öğreneceğine işaret eder.

Falda yarım kuru soğan görüldüyse elde bulunan imkânların değerlendirilmesi sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, sıkıntı çektiği zamanları rahat bir şekilde atlatacağına, kazançlı çalışmalar yapılacağına, malında zulüm meydana gelmesine, kişinin daha sonra ödeme zorluğu çekeceğine işaret eder.

Falda pakette kuru soğan görülmesi kazaların ve belaların fal sahibinden uzak olacağına, içinde bulunduğu sorunların günden güne artacağına, mevcut düzeninin bozulmasından dolayı da psikolojik olarak kötü bir duruma düşeceğine, günden güne hanedeki bolluk ve bereketin biteceğine inanılır.

Falda kuru soğanın filizlendiğini görmek üzüntülerinin çok yakında biteceğine, bekârlığına da veda edeceğine, sıkıntılarının bir bir çözüleceğine ve yaşadığı bir hastalık varsa şifa bulacağına, ancak daha sonra atılacak adımlar sayesinde çıkacak olan yeni fırsatlar değerlendirilmesi ile çok büyük kazançlar elde edileceğine, ortak olarak gireceği bir işte çok acemi olan ortağının kendisini geliştirmesinde büyük bir yardımda bulunacağına, maddi ve manevi açıdan büyük sorunlar ile karşılaşılacağına yorulmaktadır.

Falda kuru soğan salatası görüldüğünde eğer yaşanan durum hastalıksa gereken herşeyi yapacağına, girdiği işlerden çok büyük borçlarla çıkacağına, akılda kalan ne varsa hayata geçirileceğine, azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde gerçekleşeceğine, çok büyük sevgi seline maruz kalınacağına ve ne zaman yardıma ihtiyacı olursa herkesin bir şekilde yardım edeceğine, aile hayatında da çok huzurlu ve mutlu olunacağına delalet eder.

Falda çürük kuru soğan görülmesi edilen yeminlerin ve verilen sözlerin kısa zamanda tutulacağına, kişinin hayatında amaçları doğrultusunda ve doğru bir şekilde ilerleyeceğine, farklı iş ortaklıklarına gireceğine rivayet eder.

Falda taze kuru soğan görülmesi yapılan işte bol kazançlı bir mevkiye sahip olunacağına, çok büyük sorunlar yaşayarak maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, atılan adımların da son derece isabetli ve doğru olacağına, evinde kaynayan tenceresinin boş kalacağına, yapılan işlerdeki sorunların çok uzamadan ortadan kaldırılacağına yorulmaktadır.

Falda kuru soğanı toprağa görüldüğünde çok zor durumlara düşeceğine ve elinde avucunda olan malı elinden çıkarmak zorunda kalacağına, herkes tarafından iyi anılan biri konumuna geleceğine, verilen bazı kararların pek işe yaramayacağına yarayanların ise çok kazanç getirmeyeceğine, atacağı doğru adımlar ve yapacağı akıllıca hamleler sayesinde çok büyük kazanç elde edeceğine, kudretli ve hikmetli kimse olacağına alamet eder.

Falda kırmızı kuru soğan görüldüğünde işlerin her geçen gün daha iyi olacağına, bütün maksatlarının gerçekleşmesi, aksiliklerin başgöstereceğine ve aynı yoldan gidilen bir kişi ile karşılaşılan ortak bir sorun için işbirliği yapılacağına, alınacak sevinçli bir haber sayesinde çok güzel günler yaşanacağına, hayatında olumlu değişiklikler olacağına, sıkıntıların ve zararların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda büyük kuru soğan görüldüyse yakın akrabalardan birinin eğitiminin üstleneceğine, çok huzurlu ve güzel bir yuvaya sahip olacağına, saygınlığını yitireceğine ve insanlar tarafından ayıplanacağına, üzüntülerinin yerini sevincin ve mutluluğun alacağına tabir olunur.

Falda elinde kuru soğan görülmesi güllük gülistanlık bir hayata kavuşulacağına, yapılan bir hatanın kısa süre içinde düzeltileceğine, eline çok hayırlı ve güzel fırsatlar geçeceğine alamet etmektedir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir