AnaSayfa / pasta fal anlamları / Falda kuru pasta görmek

Falda kuru pasta görmek

Falda kuru pasta görmek geniş rızık elde edeceğine, kişinin gaflet ve delalete düşeceğine, büyük bir projeye girileceğine, işlerinin istediği gibi olacağına, canının ve malının garantide olacağına, problemlerin çözüme kavuşacağına delalet ettiği söylenir.

Falda kuru pasta gördüyseniz

  • Pratik olmanın faydasını görebilirsiniz.
  • Yine de, tüm gayretlere değeceğe benziyor.

Falda renkli kuru pasta görüldüyse maddi ve manevi açıdan zarara düşüleceğine, kısa süre içinde çocuk sahibi olacağına, hayırla yad etmeye, sıkıntılarını ve sorunları bu sayede halledeceğine, aksine her şeyi daha da güç hale getireceğine, elinde bulunan imkânlar ile kendisini çok iyi yerlere getirecek çalışmalara imza atacağına rivayet eder.

Falda tabakta kuru pasta görüldüyse büyük bir başarı ve saygınlık kazandıracak bir noktaya gelineceğine, hayal ettiği herşeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına, sorunlarının yakın zaman içinde sona ereceğine, aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına, gelirini ikiye katlayarak ailesine daha yüksek standartlarda bir hayat sunacağına, insanlara iş öğretecek ve meslek kazandıracak konuma geleceğine yorulur.

Falda kuru pasta aldığını görülmesi geleceğin kişiye çok büyük ve güzel sürprizler hazırlayacağına, çok büyük bir sevgi ve azimle ibadetlere devam edileceğine, ahirette de bu davranışlarının mükafatını alacağına, başarılı bir kariyere ve çok kazançlı bir işe sahip olunacağına, trenin tünelden çıkması ise çalışma hayatında yaşadığınız zorlukların biteceğine, zarar edeceği bir çalışmaya girmek zorunda kalacağına işaret eder.

Falda beyaz kuru pasta görmek mevcut düzeninin bozulmasından dolayı da psikolojik olarak kötü bir duruma düşeceğine, şansın önünün kesileceğine, üzüntü duyulmasına sebep olan durumların ortadan kalkacağına ve düşmanlık yapanların kendi dertlerine düşeceğine delalettir.

Falda kutuda kuru pasta görüldüğünde iş hayatında yapmak istediği projelerin yarıda kalacağına, umutsuzluğa düşeceğine ve mutsuz olacağına, iş hayatında yaşanan sorunların çözümü için çıkılan uzun bir yolculuktan hayırlı ve güzel haberler ile dönüleceğine, uzun bir süre boyunca eksik kalmış işlerin tamamlanacağına, dinsiz birinin meşakkat ve sıkıntısını üzerine almaya, falı kapatan kişinin herşeye karşı hazırlıklı olduğuna ve bu kişi tarafından hazırlanmış olan küçük ama kötü bir olaydan sonra fal kapatanın bu kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına işarettir.

Falda tatlı kuru pasta görülmesi eğer fal sahibi kendisini ve işini bir an önce toparlamazsa kısa zaman içinde iflas edeceğine, kişinin kendisini daha iyi ve yüreğini daha ferahlamış bulacağına, kendisine zarar vermek isteyen kişileri zarara uğratacağına, moralini bozan durumlardan tez vakitte kurtulacağına, aile bireylerinin birbirine kenetleneceğine, her zaman hakkına sahip çıkacağına işaret eder.

Falda tuzlu kuru pasta görüldüğünde Allah’ın izni ile sorunların tamamen son bulacağına, zorlu bir dönem geçirileceğine, kişinin başında dönen kara bulutların artık dağılmaya başlayacağına, ruhsal olarak yenilenip işine daha da konsantre olacağına yorumlanmaktadır.

Falda kuru pasta çeşitleri görüldüğünde ilerleyen zamanlarda çok iyi işlere imza atılacağına, sorunlarının bir nebze de olsa azalacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulup çok büyük bir huzura ereceğine, aralarındaki bağlılığın ve sevginin daha da artacağına, yapılan talihsiz bir açıklama yüzünden eleştiri oklarının hedefi olunacağına, ardı ardına sıkıntıların baş göstereceğine delalettir.

Falda kuru pasta yaptığını görülmesi paraya ve mala kavuşacağına, darda kalmışların ferahlığa çıkacağına, kaza gibi sıkıntılar yaşayacağına yorulur.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir