AnaSayfa / Falda kürsü görmek

Falda kürsü görmek

Falda kürsü görmek tartışmaların kavgaya döneceğine, çok büyük ve hayırlı çalışmalar yaparak çok büyük başarılar elde edeceğine, girdiği işlerde çok yeni fikirler ortaya koyarak her zaman daha iyi olmaya çalışacağına, sevdiği bazı kişilerden yardım göreceği bir işe gireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulması için artık ona göz kulak olacağına, huzurlu bir hayat süreceğine alamet eder.

Falda kürsü gördüyseniz

  • Karşınızdaki kişilerin inatları bir keçiyle diyalog kurmayı tercih etmenize neden olabilir.
  • Duygusal ilişkilerinize tedbirli yaklaşmanızda fayda var.

Falda vaaz kürsüsü görmek verilen  sözlerin tutulacağına, sıkıntılı olduğu bir durumda fal kapatanın sevinçten havalara uçmasına vesile olacak bir haber alacağına, bahtın açık olmasına, ancak eğer bu şekilde hayatını sürdürmezse çok kötü durumlara düşeceğine ve büyük sıkıntılar çekip üzülmek zorunda kalacağına, yeni işler yapma imkanı elde edeceğine işaret eder.

Falda hakim kürsüsü görüldüğünde falı kapatan bir kadın ise hizmetkar edineceğine, şansının ve bahtının açık olacağına, işlerinin istediği şekilde ilerleyeceğine ve kendisini hayal kırıklığına uğratmayacağına, bir sebeple bu durum için çeşitli önlemler alacağına işaret etmektedir.

Falda kürsüde konuştuğunu görmek sorunların kısa zaman içinde zorluk çekmeden çözüm bulacağına, yapılan işte çok iyi ve bol kazançlı bir mevkiye sahip olunacağına, kişinin yaptığı hayırseverlik ve yardım neticesinde de manevi anlamda çok mutlu hissedeceğine, iş konusunda çok doğru bir karar alınacağına, fesat kimselerin çıkacağına, birçok ortaklık kurulacağına delalet etmektedir.

Falda cami kürsüsü görmek büyük sorunlar ile karşı karşıya kalacağına, işsiz kişilerin iş ararken stres yaşayacaklarına ancak sonucun güzel olacağına, çok güzel ve hayırlı işlere vesile olacağına, çok hayırlı ve büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine yorumlanır.

Falda kürsüde hoca görülmesi ağlayıp sızlayacak kadar acizlik içinde olmaya izin vermeyeceğine ve hep çaba gösteren kimse olacağına, kazancı arttırmak için bazı kararlar alınacağına, çok başarılı işlere girileceğine tabir olunur.

Falda kürsüde konuşma yapan birini görülmesi manevi olarak çok yıpranılacağına, herkesi hayran bırakacak bazı atılımlar yapacağına, küçük işlere sermaye harcamayacağına, yaşamdan elini eteğini çekeceğine delalet ettiği söylenir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir