AnaSayfa / küpe fal anlamları / Falda küpe görmek

Falda küpe görmek

Falda küpe görmek her türlü uğursuzluk ve şanssızlık ile karşılaşıp gergin zamanlar geçirileceğine, kâbus gibi günlerin geleceğine ve ilişkilerin sarsılacağına, kişinin iyi niyetinin su istimal edildiğini düşünerek kendini çok mutsuz hissedeceğine, kendisini çok yıpratacağına, kâbus gibi günlerin geleceğine ve ilişkilerin sarsılacağına, aile büyüklerinin takdirinin kazanılacağına alamettir.

Falda küpe gördüyseniz

  • Biraz romantikleşebilirsiniz.
  • Yeni bir etaba geçen plan veya projelerinizi hareketlendirme fırsatını kaçırmamalısınız.

Falda çok sayıda küpe görmek hasta ise şifa bulacağına, sorunların daha kolay ve daha hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, yapılan çalışmaların heba olacağına yorumlanmaktadır.

Falda küpe bulduğunu görüldüyse hep hayalini kurup onun için çabaladığı mutlu hayatı yakalayacağına ve huzurlu günler geçireceğine, kardeşlerden biri ile bir yolculuğa çıkılacağına, moral ve sermaye kaybedeceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda altın kolye yüzük küpe görüldüğünde olayların gidişatından ötürü çok üzüleceğine, çok büyük zararlara uğrayacağına, düzeninin yaşayacağı kötü olaylar yüzünden olumsuz etkileneceğine yorulmaktadır.

Falda altın bilezik kolye küpe görüldüğünde eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek kimsenin yapmak istemeyeceği ancak çok kazanç getirecek çalışmalara imza atacağına, çok kötü günler geçirileceğine, yeni yatırımlar yapacağına, işinde çok ilerleyeceğine, kendisine sorun olarak aldığı şeyleri kısa zaman içinde düzelterek ortadan kaldıracağına, ana baba duaları alınması sayesinde engellerin kolayca aşılacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda rengarenk küpeler görülmesi sevdikleri ile mutluluk dolu anlarını paylaşacağına, kinin ve düşmanlığın giderileceğine, kendisine yeni hedefler belirleyeceğine, bazı konularda takıntı derecesinde özenli gösterileceğine ve hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda önemli bir adım atılacağına, külfetinin ve yükünün artacağına işarettir.

Falda bebek küpesi görüldüğünde dünyasının bir anda değişeceğine, uzun bir süre boyunca rahat edilecek bir döneme girileceğine, büyük bir kazanç elde edileceğine ve bu sayede fal kapatanın başını sokabileceği bir eve kavuşacağına, hastalıktan şifa bulmaya delalet etmektedir.

Falda püsküllü küpe görmek sevinçli ve hayır getirecek bir haber alınacağına, belalara denk gelmeyeceğine ve kötülüklerden korunacağına, tüm endişe ve üzüntülerinden kurtulacağına, yaşanan hastalıklara şifa geleceğine ve küs insanların barışacağına, kısa süre içinde işlerinde çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, ailesinin hayat standardında da aynı değişimi yakalayabilmek için işbirliği yapacağına işaret eder.

Falda kendisine küpe hediye edildiğini görüldüğünde çok üzüleceğine ve daha sonra gelecek güzel haberler ile çok büyük bir sevinç yaşayacağına, yaşadığı çevreye aykırı gelecek şeyler yapmayacağına, kurulacak olan bir ortaklık sayesinde çalışma hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine inanılır.

Falda eski erkek arkadaşının küpe taktığını görüldüğünde sağlıklı bir kişi olmak için hem beslenmesine dikkat edeceğine hem spor yapacağına, işlerinin de bir düzene oturacağına, her zaman sevgi göreceğine, yükseleceğine ve işlerinin açılacağına, zorlukları yakın bir zamanda aşacağına, huzur ve saadet bulacağına işaret etmektedir.

Falda küpe takan erkek görüldüğünde hayırlı bir kısmet ile çok güzel kararlar verileceğine, gözünün başka kimseyi görmeyeceğine, kısmetinin ve şansının da açılması sayesinde her arzusunun yerine geleceğine, alınacak hayır duaları sayesinde kısmetin açılacağına, bazı kayıplar olabileceğine inanılır.

Falda bakır küpe görüldüyse mutluluğun günden güne daha da artacağına, kendi mutluluğunu daim kılacak güçte olunacağına, işlerinde yaşanan aksiliklerin herhangi bir sorun yaratmadan ortadan kalkacağına, kısa bir zaman için alınmış olan borcun ödenemeyeceğine ve zararların günden güne artacağına, kişinin bu zayıf durumunun da fırsat kollayan düşmanlarının işine yarayacağına alamettir.

Falda açık mavi küpe taktığını görmek sevinç içinde karşılanacak ve kişinin ailesini de ilgilendirecek bir haber alınacağına, çok mutlu bir birliktelik yaşayacağına, evlilik yolunda büyük bir adım atılacağına işaret ettiği söylenir.

Falda süslü küpe görülmesi kendisini çok kötü hissedeceğine ve içinde bulunduğu durumdan çok rahatsız olacağına, dinde ve ahlakta olgun ve güzel olacağına, dert ettiği şeyleri teker teker çözüme ulaştıracağına, gelecekte kavuşmak istediği hayata kavuşacağına yorumlanır.

Falda kirli küpe görmek tutumlu ve elisıkı eş sayesinde para kazanmaya ve tasarruf yapmaya başlanılacağına, yaptığı hatalardan dolayı çektiği üzüntüye ve kırdığı kalpleri kazanmak için çabalayacağına, sarsılacağına ve çıkmaza gireceğine, çok sevinçli haberler alacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, Allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine ve ahirette çok mutlu olacağına delalet ettiği söylenir.

Falda eski küpe görülmesi fal kapatanın sırtının asla yere gelmeyeceğine, çok hayırlı ve akıllıca atılımlar yapacağına, aile hayatı içinde birlik ve beraberlik içinde yaşanacağına, aksi halde pişman olunacak ve belki geri dönüşü olmayacak olaylar yaşanacağına, ayrı kaldıklarına kavuşacağına, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına yorumlanmaktadır.

Falda burunda küpe görüldüyse ancak karşısına çıkan bazı sevimsiz olaylar yüzünden etrafındaki insanlar ile tartışacağına ve sinirlerinin yıpranmış olmasından dolayı sevdiği kişileri biraz üzebileceğine, kendini garantiye alarak harekete edeceğine, ilk etapta durumu kaldıramayacağına, hayallerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, çok daha uzun bir ömre sahip olacağına, eğlenceli günler geçireceğine alamet etmektedir.

Falda saat ve küpe görülmesi sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına bu sayede rahata ereceğine, alınan kararlar sayesinde girilen bir işte çok iyi bir noktaya gelineceğine, maddi ve manevi açıdan zarara düşüleceğine, müjdeli haberle geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda kutuda küpe görüldüyse maddi olanaklarının artacağına, duaların kabul olacağına, yüksek tahsil yapacağına, sevilen ve değer verilen bir kişinin ihanetine uğranacağına, kişinin dünya mallarının ve lezzetlerinin çoğunluğu ile nasipleneceğine, çok uzun bir zaman boyunca yaptığı bu çalışmaların ekmeğini yiyeceğine ve yeni çalışmalar ortaya koyacağına alamet ettiği söylenir.

Falda çiçekli küpe görülmesi eşler arasında yaşanan tartışmaların kısa süre sonra sevgi ile son bulacağına, kazançlı bir işe girileceğine, eski yaşamının aksine daha da zenginleşerek alım gücünün herkesi imrendirecek kadar artacağına, Allah’ın kendisine zamansız can kayıpları yaşatmayacağına rivayet eder.

Falda birden fazla küpe görüldüğünde aile büyüklerinden birinden azar işitileceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine, zorluk yaratan bir olayın kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, uğradığı haksızlığın düzeltileceğine alamet eder.

Falda ölüye küpe görülmesi kişinin yabancılarla büyük ve önemli işler yaparak hem zengin olacağına, özellikle mutsuz ilişkileri sonlandırmak için hamlelerde bulunacağına, ancak yakın bir zaman içinde büyük sıkıntılar yaşanacağına, elde avuçta ne varsa işi ayakta tutmak için elden çıkarılacağına, kişinin büyük fabrikalarda beyaz gömlekliler arasında olacağına veya aldığı iyi eğitimi doğru firmalarda değerlendirme şansı bularak hayal ettiği kariyer için her türlü iyi şartı ele geçireceğine, potaya giren her top kişinin elde edeceği zaferlere ve iş alanındaki kariyerinin sürekli yükseleceğine işarettir.

Falda lacivert küpe görülmesi kendi şansını kendi yaratacağına, çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına ve bu sayede daha farklı bir şekilde hareket edileceğine, çocuklarının hayırlı ve vefalı kişiler olacağına, fal kapatanın kazancının da katlanarak çoğalacağına, çok sıkıntılı yollardan ve zorlu zamanlardan geçmekte olduğuna ve çok kötü olaylar ile karşılaşacağına, iş dünyasında sevilen ve saygı gösterilen bir kişi olunacağına alamet eder.

Falda altın küpe ve kolye görmek her zorluğu kolaylıkla yenebileceğine, sevdiği kişilerin yapacağı bazı hatalar yüzünden kalbinin kırılacağına, kendisi gibi ender rastlanacak kadar düzgün bu kimselerle hep omuz omuza olmak isteyeceğine, huzurunun ve neşesinin yerinde olacağına, kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlardan ötürü pişman olacağına delalet etmektedir.

Falda parlayan küpe görmek bilgin ve usta kişi haline geleceğine, sevilmeyen bir erkek arkadaş ise onun hakkında kötü haberler duyulacağına, bir sebeple yataklara düşeceğine alamettir.

Falda kopmuş küpe görmek çok büyük kazançlar elde edeceğine, aile hayatında büyük bir mutluluğun yaşanacağına, rakipleri sevindirecek bir duruma düşüleceğine ve kararsız kalınması sebebiyle mal varlığının bir kısmının elden çıkarılacağına, hedeflerine doğru adımlarla yürüyebilecek yollar bulacağına, karşılaşılan kötü bir olaydan ya da bir durumdan ötürü uğranılan zararın telafi edileceğine rivayet eder.

Falda küpe düşürdüğünü görülmesi kalbindeki kuşkulardan arınacağına, kısa süre sonra bazı sıkıntıların aşılacağına, kuracağı ailede her türlü sorumluluğu alarak ailesini en iyi şekilde geçindireceğine, insanları hak yoluna çağıracağına, çekilen sıkıntıların karşılığını en iyi şekilde alacak olan fal kapatanın dertsiz bir sürece gireceğine yorumlanmaktadır.

Falda kahverengi küpe görüldüğünde iş anlamında daha geç kariyer yapacağına, herkes tarafından kıskanılan çalışmalara imza atılacağına, hiç yapmak istemediği bir şey yapacağına ve bu durumdan pişman olmasına rağmen işleri yoluna sokmak istediği için devam edeceğine, alınacak kötü bir haber yüzünden işlerin sarpa saracağına ve güzel başlayan bir birlikteliğin sona ereceğine, işlerin ve kazancın bir anda artacağına, iş ve sağlığı ile ilgili koşulları yeniden düzenleyeceğine delalet ettiği söylenir.

Falda küçük küpe görüldüyse harama ve zinaya bulaşmadan huzurla yaşayacağına, bir sebeple çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine, karşılaşılan sorunlara karşı karar vermekte geç kalınacağına ve maddi açıdan büyük bir yükün altına girileceğine, kariyer planında büyük bir sıçrama yapılacağına, iş beğenmeyen veya gözü yüksekte olan kimselerin hayal kırıklıklarının çoğalacağına, çevresinde dostmuş gibi davranıp dedikodu yapan yalanlarını ortaya çıkaracağına yorumlanmaktadır.

Falda bordo küpe görüldüğünde sıkıntı ardından huzurlu ve mutlu günlere, ailesinden gördüklerinin çok daha fazlasını elde etmek istediği için çeşitli alanlarda kendisini yetiştireceğine, ölen kişiye saygı duyarak ve her zaman kendisini anarak onu yaşatacağına, hayattan yana umudunun kırılacağına, mutlu ve zengin bir kişi olunacağına ve çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine işarettir.

Falda başkasının altın küpe taktığını görüldüyse sevilen kişilerle çok başarılı bir ortaklık kurulacağına, iş beğenmeyen veya gözü yüksekte olan kimselerin hayal kırıklıklarının çoğalacağına ve aza kanaat etmeyen fal kapatanın elindekileri de kaybederek muhtaç bir duruma düşeceğine, şansın yüzüne güleceğine, kar elde edileceğine, her zaman merhametli biri olarak davranılacağına, aradaki tatsızlığın kısa sürede halledileceğine yorulmaktadır.

Falda kocasının küpe taktığını görmek evlatlarını bu şekilde yetiştireceğine, gülmeye hasret kalacağına, mutlu bir evliliğe, sevilen kişiler ile aranın açılacağına ancak daha sonra bu durumların yavaş yavaş düzeleceğine, hayallerini sürekli erteleyeceğine işarettir.

Falda küpe kırılması görüldüyse önünde güzel ve başarılı günler olacağına, huzurlu ve rahat bir hayat yaşamaya başlayacağına, hayırlı kişiler ile çalışıp çok kazanç sağlayacağına, bazen hile yapılıp iş görüşmelerinde öne geçileceğine ya da bir ihalede ön sıraya girileceğine ya da yalan ve dolanla insanlardan para toplanacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını çözmek için hayırlı yollar keşfedeceğine delalet eder.

Falda anahtar küpe görüldüyse artık kötü günler yaşamayacağına ve kara bulutların dağılarak güneşin yüzünü göstereceğine, yakın bir zaman içinde kendisini çekemeyen kişiler tarafından bazı dedikodulara maruz kalacağına, ticaretinin de bozulmayacağına, çare aramasına rağmen bir türlü çare bulamayacağına ve üzüntüden ötürü daha da kötü duruma düşeceğine, mümkün olduğunca mutlu olmak için uğraşacağına, diz dize ve yanak yanağa yaşayacağına inanılmaktadır.

Falda yuvarlak küpe görülmesi aile bireyleri ile yapılan bir ortaklıkla birlikte iş hayatına adım atılacağına ve yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, yaşanan sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtuluşa erileceğine, nimetten ve paradan yana da bolluk yaşayacağına işaret etmektedir.

Falda altın bilezik yüzük küpe görüldüyse zararın bir türlü telafi edilemeyeceğine, aksiliklerin baş göstereceğine, büyük ve hayırlı başarılar kazanacağına, mal sahibi olacağına, hayatı boyunca kısmetlerinin kapanmayacağına delalet etmektedir.

Falda tahta küpe görüldüğünde hayal ettiği bir şeye ulaşma yolunda araya bir engelin daha gireceğine, ani ve beklenmedik güzellikler olacağına, kısa zamanda yüksek bir mevkiye terfi alınacağına alamet eder.

Falda iki çift altın küpe görüldüğünde uzun süre kötü bir hastalıkla uğraşılacağına, işlerin kötü bir duruma geleceğine, parasal olarak tüm sıkıntılarının sona ereceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda bir sürü altın küpe görmek endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına, kendine olan öz güvenini kaybedeceğine ve bir daha cesaret edip büyük adımlar atamayacağına, çalışmaların ve projelerin çok yakın zaman içinde meyvelerini vereceğine, gerektiğinde doktor müdahalesi olacağına, zamanında çok sorun yaratacağı düşünülen bir çalışmanın daha büyük zararlara ve sıkıntılara neden olacağına, sağlıklı bir kişi olmak için hem beslenmesine dikkat edeceğine hem spor yapacağına alamet eder.

Falda altın küpe takan birini görüldüğünde kendisine büyük bir mutluluk kazandıracak bir haber alacağına, kardeşler arasına kıskanç birisi tarafından nifak tohumu ekileceğine, hiç yokluk ya da darlık çekilmeyeceğine, yaşadığı sıkıntıların son bulacağına, ancak daha sonra dedikoduyu çıkaran kişileri bularak adli yollarla hakkını arayacağına alamet etmektedir.

Falda küpenin çalındığını görülmesi eğer baba uzaktaysa ona kavuşulacağına, parasal sıkıntıların son bulacağına, bunun sonuçlara ve kişinin elde edeceği galibiyetlere de negatif şekilde yansıyacağına, çok zor bir duruma düşeceği bir olayla karşılaşacağına yorulur.

Falda mavi taşlı kolye ve küpe görmek sorunlarını kısa zaman içinde ortadan kaldıracağına, belki ölümler görüleceğine, işlerinde en yakın olduğu kişiden zarar göreceğine, kendi imkânları ile gerçekleştireceği bazı çalışmalara girişeceğine, insanların öfkesini kazanacak yanlış hareketlerde bulunmaya, aile bireyleri sayesinde işlerinin açılacağına delalet etmektedir.

Falda yerde küpe görülmesi huzur ve ferahlık içinde geçeceğine, bazen umutlarını yitireceğine bazen de yaşayacağı sürpriz ve müjdeli gelişmeler sayesinde yeniden hayal kuracağına, verdiği emeğin hakkını sonuna kadar alacağına, çok kötü günler geçirileceğine, ancak Allah yolunda bazı hizmetlerde bulunup mazlumlara yardım ederse kısa zaman içinde hayallerini gerçekleştirebileceğine tabir olunur.

Falda küpe düştüğünü görmek yanında başkalarını da çalıştıracak kadar işlerin iyi gideceğine, herkes tarafından sevilen bir kişi olunacağına, içinden çıkılamaz hallere düşeceğine, kendisini aşan işlere kalkışacağına delalet ettiği söylenir.

Falda cam küpe görülmesi Allah’ın sevgili kullarından olduğuna, bir sebeple bir dönem üzüleceğine ve mutsuz olacağına, yaşanan sıkıntıların ortadan kaldırılması için borç alınacağına ancak bu borçların bir türlü ödenemeyeceğine, maddi olarak yaşanacak bir ferahlık sayesinde özgüvenin tekrar kazanılacağına yorulmaktadır.

Falda çok küpe görmek anne babaya müjde verileceğine, büyük rahatlık yaşanacağına, onları büyük bir mutluluk ve heyecan içinde karşılayacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda küpe takıldığını görmek başarısının artacağına ve makamının da yükseleceğine, kısa süre içinde hayal ettiği şeylere kavuşacağına, kötü günlerini aşmayı başaracağına inanılır.

Falda küpe altın görüldüğünde çalıştığı yerde amir olacağına, kısa sürede çok yol katedilecek bir döneme girileceğine, sorunların çözüm bulacağına ve çözümsüz gibi duran bir işin çözüleceğine, çalışmaların büyük getirileri olacağına, daha fazla kazanç getireceğine, şansının ve kısmetinin açık olacağına yorulur.

Falda balıklı küpe görmek gözünün yaşını sileceğine, kendisine sıkıntı veren durumlardan yakın bir zaman içinde sıyrılacağına ve büyük bir proje ortaya koyarak kimsenin cesaret edemediği işler gerçekleştireceğine, büyük bir özgüven kazanacağına, kendisini örnek alan bazı kişilerin daha fazla cesaretleneceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda güzel küpe görülmesi kendisine rakip olan insanların ortaya atacağı dedikoduları ortadan kaldıracağına, üçüncü gözünün açılacağına, herkes tarafından konuşulan biri olunacağına, moralinin bozulacağına bu nedenle de sağlığının da elden gitmesine neden olacak kötü olayların meydana geleceğine, şifaya ve çarelere kavuşacağına, emeklerinin boşa gideceğine delalettir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir