AnaSayfa / kundak fal anlamları / Falda kundak görmek

Falda kundak görmek

Falda kundak görmek vefa borcu duyulan bir kişiye hem maddi hem manevi olarak destek olunacağına ve bolluk içinde bir yaşam sürüleceğine, de hayatı boyunca işsiz kalmayacağına, rahatsızlık veren olayların yakın zaman içinde sona ereceğine, içinin kıpır kıpır olacağına, kısmet bolluğu yaşanacağına, fal kapatanın zor bir halden kurtularak babasına çok dua edeceğine yorumlanmaktadır.

Falda kundak gördüyseniz

  • Diğerlerinin önemsemediği bağlantılar kurma ihtimaliniz var.
  • İş hayatınıza veya kariyerinize ilişkin konularda ilerleme kaydedebileceğiniz farklı bir noktadasınız veya bir fırsat yakalamak üzeresiniz.

Falda kundak bezi görüldüğünde fal kapatanın ettiği duaların ve tuttuğu dileklerin karşılık bularak hayallerinin de gerçekleşeceğine, verilecek emek sayesinde iş hayatında büyük bir kazanç elde edileceğine, bir organizasyona katılacağına, hoş olaylar yaşayacağına inanılır.

Falda kendi çocuğunu kundakta görüldüyse şen kahkahalar atacağına, fal sahibi eğer bekâr birisi ise yakın hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ama evli birisi ise çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, büyük bir zenginlik kazanılacağına, büyük üzüntü verecek bir haber alınacağına, bir sebeple çok zor duruma düşeceğine tabir olunur.

Falda bir sürü kundakta bebek görmek zarar edilen işlerden uzaklaşılacağına, isteklerine ve dileklerine kavuşacağına, yersiz yere suçlanacağına, hayırlı bazı adımlar atacağına, anlayışlı ve hoşgörülü bir kısmetle evlenileceğine yorumlanmaktadır.

Falda kundakta mavi gözlü bebek görüldüyse her zaman geçimini sağlamanın bir yolunu bulacağına, çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, hak yolundan ayrılmayacağına, barış ve sevgi içinde olacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda kundakta yeni doğmuş bebek görülmesi zengin bir hanımdan yardım görüleceğine, aydınlık bir geleceğe sahip olacağına, büyüklere saygılı bir kişi olunacağına, yeni bir iş kapısının ya da uzun yıllardan beri askıda kalmış bir projenin üzerine güneş doğacağına, kırılan kalplerin tekrar barışacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda boş kundak görmek çevresi ile son derece uyumlu ve ruhen de sakinleşmiş olacağına, çektiği acıların ve zorlukların son bulacağına, kısmetli bir kişi olunacağına, hayatında kolaylıkların meydana geleceğine yorulmaktadır.

Falda peygamber efendimizi kundakta görüldüyse evindeki ve işindeki verimin azalacağına, sıkıntı çektiği konularda sevdiği kişilerden yardım alarak işlerini yoluna sokacağına, yakın bir zamanda önemli kararlar vermek zorunda kalacağına yorulmaktadır.

Falda mor kundak görmek kişinin hiçbir zaman derin kederler içine düşmeyeceğine, daha rahat bir hayatı olacağına, huzur ve ferahlık içinde geçeceğine, çok büyük ve hayırlı kısmetler ile karşılaşacağına delalet etmektedir.

Falda kundağa sarılı erkek bebek görmek fal kapatanın karşısına art niyetli ve belalı kişilerin çıkacağına, endişe duyduğu olaylardan ve durumlardan bu sayede feraha çıkacağına, kalbine dolan huzurla etrafındaki insanlara da huzur dağıtacağına ve çok hayırlı işlere gireceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının bir süre daha devam edeceğine işaret ettiği söylenir.

Falda beyaz kundakta ikiz bebek görmek hayal kırıklığına uğratılacağına, hayatı içinde sürekli bir eşitlik ve denge olacağına, kişinin başarısızlıklar ve hayal kırıklıkları yaşayacağı buna mukabil sevdiğinden yana hayır göreceğine, geleceğin hayır ve güzellik getireceğine, sevinçli haberlerin geride kalacağına ve üzüntülü bir ruh haline bürünüleceğine, çekilen bir çilenin maddi olarak büyük bir zarar verdikten sonra sona ereceğine alamet etmektedir.

Falda kundakta ikiz bebek görüldüyse çok hayırlı adımlar atarak daha iyi ve rahat bir hayata kavuşacağına, epey bir süreden beri tanınan biri ile güzel bir ilişkiye başlanacağına, içine düşeceği bazı sorunlardan ötürü bulunduğu mevkiden uzaklaştırılacağına, her kararlarında onların arkasında olacağına, hayatından razı geleceğine delalet ettiği söylenir.

Falda kundakta köpek görülmesi yaşam standartlarını yükselteceğine ve maddi imkânlarını arttıracağına, dinde ve ahlakta güzelleşeceğine, sevilen birinin çok zor bir durumda kalacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda kundakta kadın görülmesi ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin sona ereceğine, uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine ve hastalıklarından kurtulacağına, Allah’ın izni ile içinde bulunduğu kötü durumlardan ve uğradığı zararlardan çok sıkıntı çekmeden yakın bir zaman içinde kurtulacağına, maddi ve manevi olarak büyük kazanç elde edeceğine işaret eder.

Falda beyaz kundağa sarılmış bebek görülmesi huzura ve esenliğe kavuşacağına, halk tarafından çok sayılıp sevileceğine ve destek göreceğine ve vatanı ve milleti için çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına, hayatta büyük değişiklikler ve yenilikler yapılacağına, uğursuzlukların ve şanssızlıkların sona ereceğine, ancak bazı kişilerin bu başarıya gölge düşürmek için çaba göstereceklerine ve şimdi olmasa bile yakın bir zamanda kötü bir durumla karşılaşılabileceğine, bir sebeple işyerindeki bir kesimi karşısına alacağına yorumlanır.

Falda kundakta kedi görüldüğünde başarılı bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, sevaplarıyla Allah’ın sevgisini kazanacağına, özellikle ticaretten yana hak ettiğini alamayacağına, ortaklıkların ve yapılan anlaşmaların tek taraflı olarak feshedileceğine, duyduğu hiçbir şeye inanmayacağına, çok bereketli zamanlar geçireceğine yorumlanır.

Falda beyaz kundakta ağlayan bebek görülmesi maddi olarak zor bir döneme girileceğine, daha sonra kazanılan bu paralar ve mallar ile yeni işlere girileceğine, hiç olmadık yerde çıkan bir sorunun bu sayede çözüme kavuşacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda yeni doğmuş beyaz kundakta bebek görülmesi kısa sürede kurulu bir düzen sağlayacağına, refah düzeyinin artacağına, atılan bir imza sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, sorunların ve sıkıntıların daha fazla büyümesine engel olacağına alamet ettiği söylenir.

Falda kucakta beyaz kundakta bebek görmek sorunların ve problemlerin ortadan kalkacağına, maddi ve manevi olarak çok büyüyeceğine, aile hayatının çok huzurlu bir şekilde geçeceğine, kendisine düşmanlık besleyen kişiler tarafından zarara uğratılacağına ve hayırlı olarak girdiği bir işin kendisine zarar verecek bir duruma döneceğine, kapandı sandığı belalı bir işin yeniden gündeme geleceğine işaret ettiği söylenir.

Falda beyaz kundakta yeni doğmuş bebek görmek zor ve kötü günler geçireceğine, gam ve keder çekmeyeceğine, kendi alanında çok aranılan ve beğenilen bir kişi olacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda yeni doğmuş kundakta bebek görülmesi çok uzun zamandan beri görüşmeyen arkadaşların biraraya geleceğine, günden güne işlerinin daha iyi bir hale geleceğine, hakkı olanlara kavuşacağına, zamansız bir ayrılık haberi alınacağına, işlerinin her geçen gün daha büyük kazanç sağlayacağına ve eline geçen tüm fırsatları değerlendirip kendisine çok iyi bir gelecek kurmak için büyük çaba sarfedeceğine, toplum içindeki yerin değerleneceğine işarettir.

Falda kızını kundakta görülmesi genç kimselere eğitim vereceğine, hayırlı kazançlar elde edileceğine, kimseye el açmadan yaşayacağına, insanlardan uzak bir yerde içinde bulunduğu hayat ve yapmak istediği şeyler hakkında uzun uzun düşüneceğine delalet eder.

Falda beyaz kundağa sarılı bebek görüldüyse uzun süredir olmadığı kadar eğleneceğine, kişinin ailesine de faydalı işler yapacağına, işten ve güçten el etek çekileceğine, hayali kurulan çalışmalara ve projelere bu sayede kavuşulacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda mavi kundağa sarılı bebek görüldüyse işlerin yoluna gideceğine, sıkıntıların ve musibetlerin biteceğine, nişanlı veya sözlü kişilerin bu süreci fazlasıyla uzun tutmalarından dolayı ilişkilerinin eski canlılığını yitireceğine, kuracağı ortaklıklar ile işlerini çok büyüteceğine alamet ettiği söylenir.

Falda kundakta erkek çocuğu görülmesi başarılarının daha fazla kişi tarafından takdir edileceğine, yaşanan kötü olayların unutulacağına, insanları sevindirerek de kendisine sunulanın sadakasını vereceğine işarettir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir