AnaSayfa / köpek fal anlamları / Falda kuduz köpek görmek

Falda kuduz köpek görmek

Falda kuduz köpek görmek hatta bir tutukluluğun da söz konusu olabileceğine, büyük hatalar yapacağına, kötü bir duruma düşüleceğine, elinize para geçeceğine, bir sebeple sıkıntılı zamanlar yaşanacağına, hanesine bir güneş gibi doğacak bir müjde alacağına ve sürprizlerin arka arkaya geleceğine yorumlanmaktadır.

Falda kuduz köpek gördüyseniz

  • Görevleriniz ya da sorumluluklarınızın artması sizi sıkmasın.
  • İzin vermeniz durumunda endişeler artıyor.

Falda kuduz köpek ısırması görülmesi üzüntülü bir haber alınacağına, çok yakınınızdaki birine fenalık edeceğinize, kendisine iyilik ve güzellik getirecek yeniliklerle karşılaşacağına ve herşeyin olumlu yönde ilerleme göstereceğine yorulmaktadır.

Falda kuduz köpek sürüsü görüldüyse işlerinin istediği gibi yürüyeceğine, sabırla hareket ettiğinde zaferin onun olacağına, işlerinin açılacağına ve çevresinin genişleyeceğine, ayağını yorganına göre uzatmaması ve önlem almaması halinde icra gibi kötü bir olay yaşanacağına, insanlar tarafından onaylanmayan ve gençlere kötü örnek oluşturacak işlere gireceğine ve kötü bir kişi olup herkesi korkutarak para kazanacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda siyah kuduz köpek görüldüyse çok zor ve sıkıntılı durumlar ile karşılaşacağına, erken davranılması sayesinde iş hayatnda çok kazanç elde edileceğine, aile bireyleri arasında uzun süreli küslüklerin başgöstereceğine, maddi olarak çok iyi kazanç sağlayacağı bir işe gireceğine inanılmaktadır.

Falda yavru kuduz köpek görülmesi hayatı neredeyse baştan aşağı değiştirecek bir konuda uzun uzun düşünerek karar verileceğine, girdiği bütün işlerde kendisini ispatlayacağına, ailesi içinde büyük tartışmalar ve fikir ayrılıklarının olacağına, üzüntülü ve sıkıntılı durumlara düşüleceğine alamet etmektedir.

Falda beyaz kuduz köpek görüldüyse elini eteğini çektiği şeylerin kendisine umut verecek şekilde aşama kaydedeceğine, daha önce hiç yapmadığı şeyler yapmaya başlayacağına, zarar ettiği çalışmalarda kısa sürede kara geçeceğine, yakın bir zaman içinde çok başarılı işlere imza atacağına, elinin sıcak sudan soğuk suya değmeyeceğine işaret ettiği söylenir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.