AnaSayfa / tahta fal anlamları / Falda küçük tahta görmek

Falda küçük tahta görmek

Falda küçük tahta görmek olaylara daha mantıklı ve sağduyulu yaklaşacağına, rahat bir hayata adım atacağına, herhangi bir zarar yaratmadan hızlı bir şekilde biteceğine, işin sonunda da başarıyı ve zenginliği yakalayacağına, insanların takdirine mazhar olacağına, yapılan bir iş başvurusunun kabul edilmeyeceğine ve ortaya konan çalışmaların göz önüne alınmayacağına alamet etmektedir.

Falda küçük tahta gördüyseniz

  • Bilgi, tecrübe veya yeteneklerinizi arttırmak için elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız.
  • Evinizde, hayatınızda yapmak istediğiniz değişikliklere bağlı uyarlamalar yapabilirsiniz.

Falda küçük tahta kaşık görüldüyse sevdiklerine kavuşacağına ve muradına ereceğine, sevilen bir kişiden sağlık sorunları ile ilgili kötü bir haber alınacağına, toplumda itibar ve takdir toplayacağına, uzun zamandan beri çok sorun yaşadığı bir konuda hayırlı bir sonuca varacağına alamet ettiği söylenir.

Falda küçük tahta sandık görmek sıkıntı ve sorunlarından en kısa zamanda kurtulacağına, mutlulukların yarım kalacağına, zor günlerde insanlara yardım edeceğine, düşmanların sevineceği olayların yaşanacağına, çalışmalarının dikkatleri üstüne çekmesi sonucu büyük miktarda paraya sahip olacağına, maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına alamet ettiği söylenir.

Falda küçük tahta ev görmek elinin bolluğa kavuşacağına ve hayatının güllük gülistanlık hale geleceğine, içini açmaya karar vereceğine ve bunun için karşısına güzel olanaklar çıkacağına, kısmetinin bir süre daha istediği gibi olmayacağına, maddi durumunun da her geçen kötüye doğru gideceğine yorumlanır.

Falda küçük tahta kutu görüldüyse anne baba duasının alınacağına, sosyal hayat içinde çok sevilen bir kişi olunacağına, işlerin kötüye gitmesine sebep olacağına, haksızlığa ve iftiraya uğrayacağına, büyük bir mala sahip olacağına rivayet eder.

Falda küçük tahta parçası görülmesi psikolojinizi düzeltecek gelişmelere, böylelikle sıkıntılarının ve sorunlarının en büyük kaynağını aşma imkânı elde edeceğine, eskisinden çok daha motive olmuş şekilde hareket edeceğine, kendini yiyip bitireceğine, elindekileri de kaptıracağına işarettir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir