AnaSayfa / Falda krampon görmek

Falda krampon görmek

Falda krampon görmek iş güç sahibi olacağına, bir taraftan para kazanırken diğer taraftan kötü kişilerle kötü işler yapmaya ve başını binbir türlü belaya sokup çok zarara uğrayacağına, çeşitli nedenlerden ötürü ayrılık yaşayanların kavuşacağına, aldığı sorumlulukları yerine getirmek için her zamankinden daha fazla çalışacağına, sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine bu sayede işinde zafer elde edeceğine, hiç beklemediği kişilerden ihanet göreceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda krampon gördüyseniz

  • Bazı ilişkilerinizi objektif şekilde ele almanız gerekiyor.
  • Zamanı iyi kullanmaya çalışmalısınız.

Falda kırmızı krampon görmek sorunların yakın zamanda atılacak akıllıca adımlar sayesinde biteceğine, kötü kişiler ile irtibat kuran akrabaları ile arasındaki bağı kopartacağına ve güzel günler göreceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapacağına ve çok büyük başarılar ile birlikte kazançlar elde edeceğine yorulmaktadır.

Falda mavi krampon görüldüğünde mal ve mülk konusunda çok iyi yerlere geleceğine, kazancın arttırılması konusunda büyük adımlar atılacağına, kişinin bu nedenle ortaklıklarını dışardan seçeceğine, daha çok saygı ve destek göreceğine ve el üstünde tutulacağına, kariyerinde şimdiye kadar hiç yapamadığı kadar büyük bir sıçrama yapacağına yorulur.

Falda yırtık krampon görmek fakirleşeceğine tabiri cazise attan inip eşeğe bineceğine yani azı ile yetinmek zorunda kalacağına, yaşanan bir olaydan fazlasıyla etkilenmek yüzünden sosyal ilişkilerini askıya alacağına, o arkadaşından büyük yardımlar alacağına, bazı kaynakların tükeneceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda yeni krampon görüldüyse yüksek mevkilerde bir işe terfi edileceğine, fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine, ele güne muhtaç olacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda beyaz krampon görmek istediği gibi alışverişe gideceğine, çok büyük bir projenin getireceği kazancın başka projelerin gerçekleştirilmesi için kullanılacağına, yaptığı yatırımlardan yana istediği sonuçlara ulaşacağına, ancak bu durumun fazla sürmeyeceğine, kaçan bazı büyük fırsatların telafi edileceğine yorumlanır.

Falda altın krampon görüldüğünde rakip olarak görülen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, kötü ve çirkin sözler nedeniyle de yıkılacağına, hayır getirecek ve iş dünyasında sarsılmaz bir yer edinilmesine katkı sağlayacak kişiler ile ortak olunacağına alamet etmektedir.

Falda yeşil krampon görüldüyse yardıma muhtaç insanlara her zaman yardım edeceğine, bundan sonra geriye değil hep ileriye bakacağına, maddi olarak uğranacak zararın yanısıra bir de manevi olarak zarar görüleceğine, sorunlarından çok kısa bir zamanda kurtulacağına, uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına rivayet eder.

Falda sarı krampon görüldüğünde gülmeye hasret kalacağına, kendisini ona adayacağına, cesaret gerektiren işlere gireceğine, pastadan en büyük dilimi kendisinin alacağına delalettir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir