AnaSayfa / koyun fal anlamları / Falda koyun postu görmek

Falda koyun postu görmek

Falda koyun postu görmek maddi ve manevi zararların sona ereceğine, kötü gününden de geri duracağına, ortak olunan kişiden ihanet görüleceğine, kötü giden bir projenin başına geçirileceğine, çok zor olayları çok kısa bir zamanda çözeceğine, hayırlı bir şekilde yeni işlere girileceğine yorulmaktadır.

Falda koyun postu gördüyseniz

  • Ortaya çıkan zorluklara bir an önce müdahale edilmesi gerekebilir.
  • Plan veya düşüncelerinizi paylaşmamanızda fayda var.

Falda koyun postundan seccade görüldüğünde üzüntü duyulan bir konuda istenen şeylerin gerçeğe dönüşeceğine, kendisine büyük katkısı olacağını düşündüğü bir konuda eğitim alacağına, hayırlı bir döneme girileceğine işaret ettiği söylenir.

Falda yüzülmüş koyun postu görmek yakın zamanda yapılan bu işlerin meyvelerinin toplanacağına, hayattan yana yüzünün güleceğine ve büyük bir kısmet alacağına, buna rağmen pek başarılı olunamayacağına, en yüklü borçlarının rahatlıkla ödeneceğine, hareketli ve hoş günler geçireceğine yorumlanmaktadır.

Falda beyaz koyun postu görüldüyse çok başarılı olup iş hayatında üst mevkilerde yer alacağına, atılan adımlardan ötürü çok sorun yaşayacağına, okuduklarının ve öğrendiklerinin kendisini bilge ve alim yapacağına, aile hayatı içinde yaşanan sorunların aile büyükleri sayesinde çözüm bulacağına delalettir.

Falda ölmüş koyun postu görmek artan özgüveninin de yardımı ile çok uzun zamandan beri ara verdiği gönül ilişkilerine geri döneceğine, çok büyük mutluluklar duyacağı ve epey kazanç sağlayacağı bir proje gerçekleştireceğine, elde bulunan maddi imkânların rahat bir şekilde kullanılacağına, rakiplerine ve düşmanlarına üstün geleceğine, kısa bir süre öncesine kadar hayal ettiği ne varsa hepsini yaşayacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda siyah koyun postu görmek karşısına çıkan engelleri bir bir aşmayı başaracağına, eskisinden daha iyi ve daha başarılı bir hal alacağına, dünya malının da kendisinin bile hayal edemeyeceği kadar çoğalacağına, güllük gülistanlık bir hayata kavuşulacağına ve hayır getirecek bir kişinin haneye geleceğine işaret eder.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir