AnaSayfa / kan fal anlamları / Falda koyun kan görmek

Falda koyun kan görmek

Falda koyun kan görmek çok kar getirecek işlere gireceğine ve muhtaç insanlara yardım etme konusunda büyük adımlar atacağına, falı kapatan kişinin o kimseye karşı içine kurt düşeceğine, çok iyi işlere imza atıp büyük miktarlarda para kazanacağına, bunun kendisine ilaç gibi geleceğine, hayır dualarına nail olacağına, çok sorun yaratan olaylar ile karşılaşılacağına işaret eder.

Falda koyun kan gördüyseniz

  • Başarılı olabilmek ya da istediğiniz yönde ilerleyebilmek için önem verdiğiniz kişilerin desteğini almanızda fayda var.
  • Maddi yardımlarda bulunmak için doğru zaman olmayabilir.

Falda kurbanlık koyun kanı görülmesi kazancının hiç beklemediği bir miktarda artacağına, elinize geçecek paraların hızlı bir şekilde kaybolacağına, eşinden yana huzurlu olacağına ve yüzünün güleceğine, giderlerin artış göstereceğine, maddi açıdan rahat edileceğine yorumlanmaktadır.

Falda koyundan kan aktığını görülmesi çekilen bir çilenin maddi olarak büyük bir zarar verdikten sonra sona ereceğine, çalışma hayatında büyük bir prestije sahip olunacağına, Allah’ın lütuflarını bulacağına, adım atarken çok zorlanacağına, aile içinde bazı tartışmalar yaşanacağına, fakat rahatsızlıklarının tamamen ortadan kalkmayacağına işaret ettiği söylenir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.