AnaSayfa / kol fal anlamları / Falda kol görmek

Falda kol görmek

Falda kol görmek huzursuzluklarla başa çıkmak zorunda kalınacağına, dertlerin ve zorlukların da biteceğine, yaşadığı sağlık sorununun tedavi edileceğine, deniz aşırı işler yapılacağına, hayatındaki kimselerin de rahat etmeleri için onları her daim koruyup kollayacağına, gün geçtikçe daha iyi yerlere geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda kol gördüyseniz

  • Arkadaşlarından gelecek teklifler sizi kararsızlığa itebilir.
  • Aklınızı kullanarak başkalarının farkedemediği fırsatları görüp, iyi değerlendirebilirsiniz.

Falda eski sevgilinin koluna girdiğini görüldüğünde sıkıntılara ve zorluklara daha akıllı ve mantıklı yaklaşacağına, zor zamanların ve sorunların geride kalacağına, onunla sahici dostluğun farkına ve tadına varacağına rivayet eder.

Falda sargılı kol görmek kuyusunu kazmaya çalışan insanlardan uzak durması ve bu sıkıntıların ardından çok zengin olacağı bir döneme gireceğine, tekin olmayan işlere atılarak elindekilerden olacağına, çevredeki insanlardan da destek alınacağına alamettir.

Falda tanıdık birinin kolunun koptuğunu görülmesi dertlerinin sona ereceğine ve huzuru bulacağına, sınavlardan başarı elde etmeye ve iş yerinde beklenmedik güzel görevler alarak daha iyi bir kariyer olanağı bulunacağına, kişinin kendisini hayallerine ve hedeflerine taşıyacak kapıları rahatlıkla açacağına, aklında bulunan birçok şeyi gerçeğe çevireceğine, her zaman neşeli olacağına işaret eder.

Falda eski sevgilinin kolunun kırıldığını görüldüğünde böylece işlerinin günden güne daha iyi bir hayata adım atacağına, güvenilir kişilerle yola çıkılacağına, stres ve sıkıntı gibi durumlarla sık sık karşı karşıya kalacağına, aile bireyleri ile yapılan bir ortaklıkla birlikte iş hayatına adım atılacağına ve yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, çok yüklü miktarda para kazanarak mal sahibi olacağına inanılır.

Falda sarı ve siyah kola görüldüğünde yapılan hataların telafi edileceğine ve hayırlı bir işi bitirmek için çıkılan yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına, aksiliklerin ortadan kaldırılacağına, dedikodulara alet edilen ismi nedeniyle insanlarla ilişkilerinin bozulacağına, ilkelerinden asla vazgeçmeyeceğine delalet ettiği söylenir.

Falda sevdiğin birinin kolunun kesildiğini görüldüyse iş konusunda parmakla gösterilecek bir yönetici haline geleceğine, artık hep ileriye ve önüne bakacağına, bundan hayır göreceğine, sıkıntılarını ve kötü olayları hastalık derecesinde sorun etmeyeceği için çok daha rahat olacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda kutu kola görülmesi yaptığı işte çok iyi yerlere geleceğine, bembeyaz ve yepyeni bir hayat çıkacağına, büyük manevi zararlar yaşanacağına, bir sebeple yapılacak işlerde çok emek verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına ve verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine delalettir.

Falda kolunun çürüdüğünü görüldüğünde zor bir durumdan kurtulduktan sonra Allah’a şükredilmesi gerektiğine, huzursuzlukların sona ereceğine, çok büyük konuşan veya başkalarını kınayan kişilerin başlarına aynı durumların geleceğine, mal ve mülkün telafi edileceğine alamet ettiği söylenir.

Falda çok sayıda kol saati görüldüğünde kırgınların ve küskünlerin bir araya geleceğine, çocuklarının ve torunlarının hep çevresinde bulunacağına, her türlü yeniliğin mutluluk vereceğine, yaşadığı yerin güzelleşeceğine, kısa sürede atılacak olan başarılı adımlar sayesinde işlerin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, kendisine çok faydası dokunacak bilgilere ulaşacağına işaret etmektedir.

Falda koluna dövme görüldüyse kuracağı ortaklıklar ile işlerini çok büyüteceğine, inat edilmesi yüzünden çok önemli bir işin elden kaçırılacağına, kötü durumların ve sıkıntıların geride kalacağına, karar verme yetkisine ve hakkına sahip olacağına alamet ettiği söylenir.

Falda tanıdık birini kolsuz görmek başarı ve zenginlik getireceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceği bir çalışma gerçekleştireceğine, yapılan hata hakkında iş konusunda deneyim sahibi insanlardan yardım ve destek alınacağına, yapılan bir evlilikten pişman olunacağına delalet eder.

Falda kolları açık görüldüyse sevdiği insanlar tarafından her zaman el üstünde tutulup akranlara kişilik olarak örnek gösterileceğine, buradan kazanılacak paralar ile girilecek işlerde başarılı olunacağına, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, yapacağı ortak bir iş sayesinde ömrünün sonuna kadar rahat bir hayat yaşayacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda ölen birini kolsuz görmek sürekli yeni sorunlar ve sıkıntılar ile karşılaşacağına, çok iyi işlere imza atıp çok sevilen bir kişi ve çok iyi bir aile babası olacağına, vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine ve onlarla her zaman gurur duyacağına, aile ve meslek hayatında gerçek mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, hiçbir zaman darlık ve yokluk çekmeyeceğine, elinde bulunan işlerde sorunlar yaşayacağına delalet eder.

Falda birinin kolunun kopuk olduğunu görüldüğünde şans oyunlarından birini kazanması sayesinde cebine para gireceğine, uzun zamandır üzerinde çalışılan bir projenin hayata geçirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, maddi anlamda yarışılmayacak ve tabiri caizse boy ölçülemeyecek güce kavuşacağına, onu borçtan kurtaracağına, dünya nimetlerinden sonuna kadar yararlanacak olan fal kapatanın rızkında azalma olmadan müreffeh bir hayat sürdüreceğine, işlerinde büyük bir ferahlık yaşayacağına alamet etmektedir.

Falda eski sevgilinin kolunda dövme görüldüyse elinde bulunan imkânlar sayesinde kendisini çok seven bir kişi için yakın zaman içinde büyük bir sürpriz yapacağına ve bu kişiyi çok mutlu edeceğine, sorunlarını bu sayede çözeceğine, tatsız bir durumla uğraşmak zorunda kalınacağı, yaptığı işlerde her zaman zirveye oynayacağına alamet etmektedir.

Falda birden fazla kol saat görüldüyse kendisini mutlu eden tüm detayları hayatına katacağına, fal kapatanın geçimini sağlamak için çok zahmet çekeceğine ve tüm hayatının neredeyse çalışmak olacağına, çocuğunun kendisinin kadrini ve kıymetini bileceğine, yaşama duyulan sevincin giderek azalmasına ve kişinin sorunlarını kafasına fazlaca takması nedeniyle yaptığı hiçbir şeyden zevk almayacağına, yıllardır yapılan bir mesleğin bırakılacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda kolda örümcek görülmesi kişinin mesleki başarısını artırmak için var olan yeteneklerini ortaya koyabileceği fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve tüm engellerin aşılacağına, şanssızlıklar ile çok uzun bir süre uğraşarak çok zaman kaybedeceğine, kazancının rahat şekilde yaşamasına ve ailesinin ihtiyaçlarını karşılamasına yetecek oranda olacağına, aksine her şeyi daha da güç hale getireceğine, hastalıkların en kısa zamanda şifa bulacağına yorumlanır.

Falda kolunu dikişli görüldüyse hayallerinin ve isteklerinin karşılık bulacağına, umutsuzluğa kapıldığı bir anda müjdeli haberler alarak moralinin eskisinden daha iyi olacağına, kendisi ile baş başa kalacağına, girdiği işlerde her zaman zarar edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda kolunda dövme olduğunu görüldüğünde çok sevilen ve değer verilen bir büyükten destek görüleceğine, yokluktan ve de geçim derdinden kurtulacağına, kendisine hayır ve başarı getirecek işler yapma fırsatı elde edeceğine bu sayede önce kendini sonra da çevresindekileri kurtaracağına delalet eder.

Falda kopan kol görülmesi içinden çıkılmaz olaylar ile karşılaşacağına, yaşanan kırgınlıkların hayat içinde unutulacağına ve atılacak olan kötü bir adımın telafi edileceğine, birlikte kâh ağlayacağına, umut dolu günlerin hiç bitmeyeceğine, sıkıntıların yakın zaman içinde geçeceğine tabir olunur.

Falda kolunda saç görüldüyse zor günlerin uzaklaşacağına, iş hayatında ve aile hayatında bolluk ve bereket göreceğine, kendisine kötülük yapan kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına ve çok büyük bir mutluluk yaşayarak işlerinin düzeleceğine, sevdiği bir kişiyi kaybedeceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda uzun kollu gelinlik görüldüyse duaların Allah katında karşılığını bulacağına, kişinin bir çocuk gibi şen ve coşkulu günler geçireceğine, çok büyük sevgi seline maruz kalınacağına ve ne zaman yardıma ihtiyacı olursa herkesin bir şekilde yardım edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda kolunun zayıfladığını görüldüğünde istediği hayatı yavaş yavaş inşa etmeye başlayacağına, geçecek güzel bir ömre, çok başarılı olacağına alamet ettiği söylenir.

Falda kolun kesildiğini kanadığını görüldüğünde kısmetlerin günden güne artacağına, haneye giren küçük bir miktar para sayesinde derin bir nefes alınacağına ve devamının da geleceğine, attığı her adımı düşüneceğine işarettir.

Falda çok güzel kol saati görülmesi kurulan bir ortaklıktan ötürü büyük zararlara girileceğine, iş dünyasında çok kötü ve zor zamanların yaşanacağına, çok başarılı adımlar atacağına, bir sebeple bu kişiyle aranın açılacağına, hayırlı olarak girilen bir işten çok zorluklar yaşanarak çıkılacağına, saygı duyduğu ve önemsediği biri haline geleceğine yorulur.

Falda zayıf kol görüldüyse çeşitli kişilerden ve işi bilen insanlardan fikir alacağına, çok sağlıklı ve sıhhatli biri olunacağına, ekonomisinin ve aile bütçesinin sarsılacağına, kısa vadede büyük prestij sahibi olunacağına, yaşanan sorunların sona ereceğine, sağlık sorunlarının sona ereceğine tabir olunur.

Falda kolundan yaralandığını görüldüğünde aile bireyleri arasında tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına, işlerinin kendisini çok mutlu edecek şekilde iyiye gideceğine, işlerinin açılacağına ve bu sayede hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine, kaybedilen bazı şeylerin yakın zaman içinde tekrar bulunacağına ve yaşanan üzüntülerin mutluluğa döneceğine, kendisini üzecek ve sıkıntıya sokacak çeşitli durumlar ile karşılaşacağına, yaptığı yatırım sayesinde daha fazla kazanç elde edeceğine işaret etmektedir.

Falda eski sevgilinin kolunun kesildiğini görüldüyse işlerinin istediği yönde ilerleyeceğine ve aile içinde saadetinin hiç bozulmayacağına, iş konusunda da beklentilerin gerçekleşmeyeceğine, kem gözlere ve nazarlara gelineceğine, işlerinin istediği yönde ilerleyeceğine ve hayatına sakinliğin hâkim olacağına inanılır.

Falda kolunun parçalandığını görüldüyse yaptığı hayırların ve sevapların da amacına ulaşacağına, oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine ve bu sayede ne gelecek ne de işsiz ve aşsız kalma korkusu yaşamayacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirip kazancını arttıracağına tabir olunur.

Falda başka birinin kolunun kırıldığını görülmesi ancak daha sonra şansının yaver gitmesi ile çok rahat edeceğine, işlerin yarattığı stresten ve gerginlikten kurtulmak için kısa süreli de olsa bir tatile çıkılacağına, onlar tarafından yüceltileceğine rivayet etmektedir.

Falda kolundan beyaz kurt çıktığını görüldüyse toplumda iyi bir yer edineceğine, rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, çok kötü hissedileceğine, yeni projelerin ve planların tutacağına, alınacak tedbirlere rağmen uzun sürecek bir rekabete girileceğine yorulmaktadır.

Falda ölen birinin kolunda yara görüldüğünde kendisinin başarılarını duymuş olan bir kişi sayesinde çok büyük paralar kazanacağına, bereket ve huzur geleceğine, âlim kimselerden feyz alacağına, hayal ettiği kariyerine de mutlaka ulaşacağına, masumluğunu ispat edeceğine rivayet etmektedir.

Falda çok kol saati görüldüyse sıkıntılı ve üzüntülü zamanların sona ereceğine, ilerleyeceğine ve kalkınacağına, aynı oranda yetkilerinin genişleyeceğine, şanssızlık ve kısmetsizlik yaşayacağına, sevdiği bir kişi ile girdiği büyük bir çalışma içinde çok hayırlı kişiler tanıyacağına ve bu kişiler ile büyük işler gerçekleştireceğine yorumlanır.

Falda siyah ve sarı kola görüldüyse çok mutsuz olacağına, bir hastalığa maruz kalacağına, bazı ilaçlar ve tedavi yöntemlerinin kullanılacağına, sorunsuz ve sıkıntısız bir döneme girileceğine, iyi bir kariyer edineceğine bu sayede herkes tarafından takdir edilen ve çok konuşulan kişi olmayı başaracağına delalet etmektedir.

Falda başkasının kolunda çizik görüldüyse sıkıntılı ve çok büyük maddi zararlara uğrayacağı bir döneme gireceğine, olayların gidişatından ötürü çok üzüleceğine, para sıkıntısı çekeceğine, zorlukların ve sıkıntıların aşılacağına, kısa süre içinde büyük zararlar edeceğine rivayet etmektedir.

Falda kolları façalı görmek maddi yükümlülüklerinden kurtulacağına böylece artık çok daha hafif olacağına, keyifleneceğine ve zevki sefa içinde olacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda yarım kol görüldüyse sorunların teker teker çözüme kavuşacağına, kendine olan inancının ve güvenin karşılığını da olumlu şekilde almayı başaracağına, sorunlarının yakın bir kişiden alacağı destek sayesinde biteceğine, uzun zamandan beri yalnız olmanın verdiği kötü hislerin geçmeye başlayacağına, aile kurma konusunda bazı kararlar alınacağına, yakın bir zamanda daha çok çalışarak ve yaptığı işe çok daha fazla zaman ayırarak kendisini daha iyi eğiteceğine rivayet etmektedir.

Falda bir sürü kol saati görüldüğünde borçlarının bitmesi ile çok büyük bir mutluluk duyacağına ve üzüntülerini bir köşeye bırakıp işinin başına geçeceğine, bir sebeple büyük tartışmalar yaşanacağına, kuruntudan ve korkudan kurtulacağına, helal olmayana göz dikmeyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda kollarını kırmızı görüldüğünde çok kötü durumlara düşüleceğine, emek ve değer verdiği kişilerden nankörlük ve vefasızlık göreceğine, mutluluğun ve huzurun gün geçtikçe artacağına, haklı olunan bir olayda haksız duruma düşüleceğine ve adım atılan işte ortaya konulmuş olan çalışmanın kötü bir olayla yarıda kalacağına, zorlu çalışmaların yakın zaman içinde biteceğine, yeni insanlar ile tanışıp yeni yerler gezeceğine tabir olunur.

Falda koluna dikiş atıldığını görüldüyse sonunda hayır getiren bir habere kavuşacağına, sıkıntılarından kurtulup daha özgüven sahibi bir kişi olarak hareket edeceğine, çok hayırlı ve kazanç sağlayacak çalışmalara girileceğine işarettir.

Falda kolunun acıdığını görüldüyse işlerin kötü gidişatının tersine döneceğine, rahat bir dönem yaşanacağına, böylelikle sosyal ilişkilerinin de güçleneceğine ve psikolojik olarak rahatlayacağına, kendisinin de bu duruma kırılacağına, elinin bolluğa kavuşacağına ve hayatının güllük gülistanlık hale geleceğine, uzun zamandan beri kafasında kurduğu projelerin gerçekleştirilemeyeceğine delalet etmektedir.

Falda kolda dikiş görüldüğünde yanlış işlere girip mutsuz olacağına, ahireti unutup dünyaya yaklaşmaya, maddi ve manevi olarak çok zarar göreceğine, yakın bir dostuyla kırgınlık yaşayacağına alamet ettiği söylenir.

Falda bir sürü kol görülmesi sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine ve üzüntü ve stres yüzünden fal kapatanın hasta olacağına, kendi hataları ile yüzleşeceğine, neşeyi ve ağız tadını yakalamayı da başaracağına rivayet eder.

Falda koluna dövme yapıldığını görülmesi dost ya da akrabalarından birinin yardımı sayesinde gireceğine, parasal olarak rakiplerinin çok gerisine düşeceğine, hak ettiklerinin kendisine ulaşmayacağına, ölümcül hastalıklara işaret, her daim Allah yolunda olacağına yorulmaktadır.

Falda kolunun soyulduğunu görülmesi yorulacağına ve artık dayanamaz duruma gelerek isyan edeceğine, mutluluk duyulacak bazı adımlar atılacağına ve aile bireyleri ile çok huzurlu günler geçirileceğine, zorluğa ve darlığa düşeceğine rivayet etmektedir.

Falda kolunun kızardığını görülmesi çok kötü olaylar ile karşılaşacağına, yalancıdan ve belalıdan uzak olacağına, kazancının ve canın güvence altında olacağına, iş için çekilen ve yaşanan sıkıntılardan ötürü bir türlü ödenemeyen borcun kısa bir zaman içinde ödeneceğine rivayet etmektedir.

Falda kolunun döndüğünü görmek sorunlarının bir nebze de olsa azalacağına, huzurlu ve mutlu bir hayata ve çok hayırlı evlatlara sahip olunacağına, gerçek dostluklarına odaklanacağına, tüm söylemesi gerekenleri söyleyeceğine bu sayede kendini rahatlamış ve hafiflemiş olacağına, olumlu şekilde ilerlemeyeceğine delalet etmektedir.

Falda kolunda iki tane saat görmek kurulan bir ortaklıkta yaşanan anlaşmazlıklardan ötürü sıkıntılı bir döneme girileceğine ve üzüntü yaşanacağına, bir sebeple kendisine yeni bir iş bulacağına, hayatındaki her şeyi kaybedeceğine, sorunlarının en kısa zamanda çözüm bulacağına, başında dönen şanssızlık bulutunun dağılacağına işaret etmektedir.

Falda kolun çıktığını görüldüğünde dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına ve bir işten dolayı kötü insanlar ile muhatap olmak zorunda kalacağına, büyük zorluklar yaşayıp en rahat olunan dönemde bile borçlardan ve parasal sıkıntılardan kurtulamayacağına, eşlerine karşı baskın davranacaklarına ancak her koşulda anlayış görecekleri için bu durumun ilişkiye zarar vermeyeceğine, çözümlerin ve şifaların karşısına çıkacağına yorulur.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir