AnaSayfa / çanta fal anlamları / Falda kol çanta görmek

Falda kol çanta görmek

Falda kol çanta görmek işine yarayacak bazı kurslara gideceğine, çok hayırlı ve iyi mevkilere geleceğine, karşılaşılan bütün engellerin kısa süre içinde ortadan kalkacağına, bir sebeple çok büyük ve çok güzel çalışmalar yapmak amacıyla kendisini kısa bir süre için diğer insanlardan ayırıp daha rahat bir şekilde kendi işlerine bakacağına, yaşadığı olayın boyutu hakkında bilgi sahibi olacağına, eğer dikkat etmezse yakın bir zaman içinde bu durumdan ötürü çok pişman olacağına alamet eder.

Falda kol çanta gördüyseniz

  • Değer verdiğiniz bir kişiyle ilgili yapacağınız bir yanlış size bazı bedeller ödetebilir.
  • Yükünüzü hafifletmeye çalışmalısınız, stresi arttıracak şeyleri bir kenara bırakın.

Falda rengarenk kol çantası görmek dinen sakıncalı bir iş işlediğine, bazı şeyleri sonlandırırken bazı şeylere de başlama kararı alacağına ve hayatını sil baştan yaşamak için harekete geçeceğine, istenilen bir birliktelikten sonra yapılacak mutlu bir evlilik yapacağına delalet eder.

Falda küçük kol çantası görüldüğünde mal mülk sahibi olacağına, çok üzücü olaylar ile karşı karşıya kalacağına, işlerinin günden güne daha kötü bir hal alacağına, ruhsal olarak hastalık yaşayacağına ve günden güne daha kötüleşeceğine, dert dinleyen ve yol gösteren bir kimse konumuna geleceğine işaret ettiği söylenir.

Falda yırtık kol çantası görüldüyse maddi ve manevi birçok şey kazanılacağına, evlatlarının hayrını göreceğine, şansının da açık olacağına, meslek hayatının da başarılarla geçeceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların son bulacağına rivayet etmektedir.

Falda koluna çanta taktığını görmek kişinin istediği gibi ilerleyeceğine, bütün aksiliklerin arka arkaya geleceğine, geçimini daha kolay şekilde sağlayacağına, esenliğe ve gönül hoşluğuna ereceğine alamet etmektedir.

Falda kol çantasının çalındığını görüldüğünde yaşama isteğini ve tüm huzurunu kaybedeceğine, sorunların ve dertlerin biteceğine, kendisini bir sorunlar yumağı içinde bulabileceğine ve çok büyük umutlar ile girdiği bir işten büyük zararla çıkacağına, bolluk ve bereket dolu günler yaşanacağına, aile bireyleri arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına, çareyi başka yerlerde arayacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda kol çantasının yandığını görülmesi yapılacak bazı akıllıca manevralar sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına, yıllardır yapılan bir mesleğin bırakılacağına, bunun kendisine büyük güç vereceğine rivayet etmektedir.

Falda krem kol çantası görmek bütün aksiliklerin arka arkaya geleceğine, büyük ve garanti olacak gelir kapılarına ulaşacağına, tecrübe sahibi olacağına, önceden başarılı ve yetenekli olduğu işte artık aynı performansı ve yeterliliği gösteremeyeceğine işarettir.

Falda kol çantasının kaybolduğunu görülmesi çok hayırlı işler yaparak büyük kazançlar elde edeceğine, iş hayatında ve aile hayatında türlü zararlara uğranacağına, tüm saf duyguları ve iyi niyetiyle onu yanında barındıracağına delalet eder.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir