AnaSayfa / Falda kokarca görmek

Falda kokarca görmek

Falda kokarca görmek umutsuzluğundan ve gelecek kaygısından kurtulacağına, aile hayatında da kötü günlerin yaşanacağına, bedenen de ruhen de şifa bulacağına, kişinin tüm hayatının değişeceğine, hayalleri için savaştığı yolda bir an bile olsa umutsuzluğa ve karamsarlığa düşmeyeceğine, sevgi ve hürmet göreceğine işaret eder.

Falda kokarca gördüyseniz

  • Doğayla başbaşa geçireceğiniz zamanlar sizi kendinize getirecek.
  • Politik veya inaçlarla ilgili tartışmalar girmemelisiniz.

Falda ölü kokarca görüldüyse yakasının beladan ve dertten kurtulmayacağına, büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına, sıkıntıların ve musibetlerin biteceğine, nazardan korunarak daha huzurlu hissedileceğine yorulmaktadır.

Falda beyaz kokarca görüldüyse şimdiye kadar yaptıkları için çok üzgün ve pişman olduğunu söyleyeceğine, ah ve beddua almamak için özen göstereceğine, bazı büyük çalışmalar yapacağına delalettir.

Falda kokarca yavrusu görmek uzun bir ömre sahip olunacağına, mutluluğun ve huzurun gün geçtikçe artacağına, var olan borçların kısa bir zamanda ödeneceğine, kimseye bu konuda herhangi bir bilgi vermeyeceğine, dünyaya küsmek yerine koşulların elverdiği şekilde yaşayacağına delalet ettiği söylenir.

Falda evde kokarca görülmesi onlara doyasıya sarılacağına, çok daha yeni kişiler ile yeni arkadaşlıklar kuracağına ve bu arkadaşlıkları ilerleteceğine, büyük bir parasızlık yaşanacağına, keyiflerinin yerinde olacağına işaret ettiği söylenir.

Falda kahverengi kokarca görüldüyse ağız tadının ve sıhhatinin de yerinde kalacağına, hayalini kurduğu yaşamın kapılarını aralamak için de büyük fırsatlar yakalayacağına, işlerini çok iyi yerlere getireceğine, geçim sıkıntısının ve huzursuzluğunun biteceğine delalet ettiği söylenir.

Falda yavru kokarca görüldüyse hak yolundan ayrılmayacağına, yaşamındaki herşeyin tersi şekilde ilerleyeceğine, kendisini çok iyi yerlere getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak kararlar vereceğine, hayatın başarılarla ve güzelliklerle geçeceğine delalettir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.