AnaSayfa / ev fal anlamları / Falda kocamın ev yaptığını görmek

Falda kocamın ev yaptığını görmek

Falda kocamın ev yaptığını görmek müjdeli ve hayırlı haberler alacağına bu sayede deyim yerindeyse içinin açılacağına, kendisine hayır ve uğur getirecek adımlar atacağına, işlerinin yarım kalacağına, büyük bir zenginliğe ve saygınlığa kavuşacağına, zarar ettiği işleri kara geçireceğine, büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına rivayet eder.

Falda kocamın ev yaptığını gördüyseniz

  • Bilginizi arttıracak seyahatler söz konusu olabilir.
  • Denemeniz durumunda fark yaratabilirsiniz.

Falda kocanın evden gittiğini görülmesi aşka ve sevgiye olan inancını kaybedeceğine, fal kapatanın hayal kırıklığı yaşayacağına, aynı zamanda karşısına birçok kısmet çıkacağına, maddi açıdan büyük bir ferahlama yaşanacağına, uzun ya da günübirlik bir tatile çıkacağına rivayet etmektedir.

Falda kocamın ev aldığını görüldüyse aile içinde bir ömür boyu huzur ve mutluluk olacağına, yaşam enerjisine ve sağlığına kavuşacağına, tecrübesi olmayan yollara gireceğine işaret eder.

Falda eski kocayı evde görmek her zaman örnek bir Müslüman olarak hareket etmesinden dolayı başına bela gelmeyeceğine, hem itibar edineceğine hem de daha güzel bir hayata sahip olacağına, iflas edeceğine ancak yine de yılmayıp ayağa kalkmak için yeni yollar arayacağına, yeni bir şehirde yeni bir işe girip yeni bir hayata başlayacağına yorulmaktadır.

Falda kocanın ev süpürdüğünü görüldüyse sağlığının ve keyfinin bir ömür süreceğine, hiçbir zaman dinini boşlamayacağına, eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine delalet ettiği söylenir.

Falda kocamın eve geldiğini görülmesi sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulacağına, çok zor zamanlar geçirdikten sonra maddi ve manevi olarak düze çıkacağına, yüksek bir makamı olacağına, hem kendisi hem aile bireyleri için büyük bir başarı elde edeceğine, çok pratik bir şekilde hareket edeceğine ve daha iyi bir duruma gelmek için sürekli koşturacağına, yapılan bir gençlik hatası yüzünden karşılaşılan durumdan ötürü yıkılacak kadar dertleneceğine tabir olunur.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.