AnaSayfa / göz fal anlamları / Falda koca göz görmek

Falda koca göz görmek

Falda koca göz görmek tartışmaların gün geçtikçe daha da artacağına, hiçkimsenin yapmaya cesaret edemeyeceği bazı işlere gireceğine, hayırlı kişiler ile tanışıp çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, fal kapatanın kısmetinin kapanacağına, kafasını kurcalayan ve kendisini çok yıpratan sorunların çözüleceğine, adının kirletilmeye çalışılacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda koca göz gördüyseniz

  • Fikir paylaşımları yaşam tarzınızı etkileyebilecek kararlar almanıza yardım edebilir.
  • Ufak tefek oyunlar önemsediğiniz veya iş birliği içine girmek istediğiniz kişilerin ya da kurumların dikkatini çekmenizi sağlayabilir.

Falda koca gözlü bebek görmek zaman zaman kötü giden hayatının renkleneceğine, onun sayesinde kolaylık elde edeceğine, buna karşılık kendisinin de onlara karşı güç ve kudret kazanmanın yollarını arayacağına, haram ile helali ayıran bir bakış açısıyla hareket edileceğine, anne baba ile ters düşüleceğine delalet etmektedir.

Falda kocasının gözünün morardığını görüldüğünde aldığı başarıları ve kendisini kıskanan insanlar ile tartışma yaşayacağına, rakipleri mağlup edeceğine, işlerin her zaman rast gideceğine ve mutlu olunacağına, yakın zaman içinde çok büyük bir kaza yaşanacağına, aşk hayatının çok güzel bir hal alacağına, ruhani önderlik yapacağına işaret etmektedir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir