AnaSayfa / baş fal anlamları / Falda kızımın başında yara görmek

Falda kızımın başında yara görmek

Falda kızının başının kesildiğini görülmesi kazanılan ama henüz ele geçmeyen paraya, kazancının epey düşeceğine, fal kapatanın de bu durumun bir parçası olacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına işaret etmektedir.

Falda kızımın başını örttüğünü görülmesi sevdiği kişilerin verdiği destek ile hayırlı bazı çalışmalar yapacağına, şansın her zaman kişiden yana olacağına, yaşayacağınız sıkıntıları kolay atlatacağınıza yorulur.

Falda kızının başını açtığını görüldüğünde yaptığı işlerle çok ses etireceğine, çok güzel işlere gireceğine, parasal olarak gitgide daha kötü bir hale düşüleceğine yorulur.

Falda kızımın başının kanadığını görüldüyse çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşılacağına, çok mutlu bir hayat yaşayacağına ve çok büyük bir bolluk ve bereket içinde yaşayıp rahat ereceğine, yakın bir zaman içinde hiç olmadığı kadar büyük sevinçler yaşayacağına ve gerçekleştireceği projeler ve ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, daha sonra uzun bir süre devam edecek bir durgunluk dönemine gireceğine ancak bu dönemin epeyce uzaması üzerine iş ile ilgili olarak çeşitli yollara başvuru yapacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda kızının başının ağrıdığını görülmesi sevdiği bir kişinin uzun zamandan beri arzuladığı bir şeyi kendisine hediye olarak vereceğine, hayat içerisinde çok büyük bir başarı kazanılacağına, Allah’ın kendisine her neyi hayal ederse onu yaşamayı nasip edeceğine, kendisine olan öz güveninin yerine geleceğine, rahat bir nefes aldıracak bir karar vereceğine, düşmanlarınızın size zarar verebileceğine işaret eder.

Falda kızının başından vurulduğunu görmek her zorluğu kolaylıkla yenebileceğine, kardeşlerle ortak olarak bir hane alınacağına, haksızlığa uğramış bir arkadaşa destek olunacağına, başını hastalıklardan ve üzüntülerden kaldıramayacağına, hayır getirecek bir konuda çalışacağına, yaptığı işte kazandığı paralarla başkalarına da faydalı  olacağına inanılır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir