AnaSayfa / gelin fal anlamları / Falda kızımı gelin görmek

Falda kızımı gelin görmek

Falda kızımı gelin görmek dinden de çıkmasına neden olacak işlere ortak olacağına, başka bir şehre taşınıp yeni bir iş bulacağına, sorunlar ve sıkıntılar yaşanacağına, düşmanların önlerinin açılacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok hayırlı ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine ve adını duyuracağına, iş hayatında kendisi ile uğraşan düşmanları olacağına alamet etmektedir.

Falda kızımı gelin gördüyseniz

  • Aklınızdan geçenleri paylaşmalısınız.
  • Nasılsa başaramayacağım türünde bakış açıları gerçekte olmayan şeylerin bir an da olumsuz düşünceleriniz nedeniyle gerçekleşmesine neden olabilir.

Falda küçük kızı gelin görmek kendine olan güvenini ve inancını yerine getireceğine bu sayede de eskisi gibi başarılı işlere imza atacağına, yetenekleri ve becerileri sayesinde iş yerinde çok üst mevkilerden birine getirileceğine, sıkıntıların aile bireylerinden alınacak yardımlar sayesinde ortadan kalkacağına, düştüğü kötü durumlardan yardım ettiği insanlardan alacağı hayır duaları sayesinde kurtulacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda amca kızını gelin görülmesi kötülüklere gözünü kapatmaya, eksik olan yanının tamamlayacağına, büyük ve güzel işler yapacağına, huzur ve rahatlık içinde yaşayacağına ve geleceğinin kendisine hayır getireceğine, çok büyük kazançlar ve hayırlı rızklar elde edeceğine delalet ettiği söylenir.

Falda bekar kızı gelin görüldüğünde atacağı adımlar ve göstereceği sabır sayesinde hiç düşünmediği kadar büyük başarılara imza atacağına, huzurlu aile ortamının yaşananlardan dolayı bozulacağına, yaşadığı tüm sıkıntılardan kurtulacağına, vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olacağına, kişinin toplumdaki statüsünün yükseleceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda teyze kızını gelin görülmesi moralini bozan durumlardan tez vakitte kurtulacağına, ilim irfan sahibi insanların fikirleri ve önerilerine kulak vereceğine, dertlerin ardı ardına patlak vereceğine, geçiminin yerinde olacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda kızının gelin gittiğini görüldüğünde kabuslarla dolu geceler geçireceğine, fal sahibi için yine önemli bir hale geleceğine, yaptığı işlerde zirveye oynayacağına yorumlanır.

Falda sevdiğin kızı gelin görüldüyse mal kaybına uğrayacağına, sorunlarının alacağı destek sayesinde sona ereceğine, kişiye haksızlık yapılmak istendiğine ve mal paylaşımında büyük sorunlarla karşılaşılacağına işaret etmektedir.

Falda kızını gelin olmuş görülmesi sürekli dalgınlık veya unutkanlık gibi durumlar yaşanması yüzünden ikaz alacağına, kişinin gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine, çabalarının boşa çıkacağına, eline para geçeceğine, üzüleceğine ve borçlanacağına, adım atarken çok zorlanacağına inanılır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.