AnaSayfa / Falda kızak görmek

Falda kızak görmek

Falda kızak görmek girdiği birçok iş ve aldığı başarılar ile adından sıkça söz ettireceğine, sağlık durumunda meydana gelen sorunların tedavi edileceğine, çok büyük ve çok mutlu olacağı bazı kararlar vereceğine ve mutlu bir yuvaya sahip olacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük tartışmalar yaşayacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının artacağına, başına gelen kötü olaylardan ötürü yıpranacağına alamet eder.

Falda kızak gördüyseniz

  • Mücadeleci ortamlara girebilirsiniz.
  • Kapalı kapılar ardında konuşulanları merak edebilir, bazı konuları araştırabilir veya analiz edebilirsiniz.

Falda tahta kızak görüldüyse beklenen birçok şeyin gerçekleşmeyeceğine, şöhret ve itibar kazanacağına, çıkan bazı dedikodular yüzünden kötüye giden evliliğin düze çıkması için uzun uğraşlar verileceğine  ve büyük bir sabır göstererek zora girmiş bir işin yoluna sokulacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda kızak kayan görülmesi hayırlı ve sevinçli haberler alınacağına, elini attığı işlerde yüksek moral ve enerjisi sayesinde her daim başarılı olacağına, ruhen çok büyük bir gelişme yaşayacağına, duyulan üzüntü ve yardıma ihtiyacı olan insanlara Allah’ın izni ile en iyi şekilde yardım edileceğine, yoracak bir takım meselelerin baş göstereceğine inanılır.

Falda kar kızağı görmek birlik ve dayanışma halinde olacağına, güzel günler için yaşayacağına, büyük bir rahatlığa erilecek bir çalışma gerçekleştirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, rahat bir yaşama kavuşulacağına, sevgi ve barış ortamının kurulacağına yorumlanmaktadır.

Falda atlı kızak görüldüyse ağız tadını kaçıracak bir ortama girileceğine, küslerin ve kırgınların barışacağına, kazancının ilk önce azalacağına sonra da tamamen kesileceğine, sevilen kişilerin dara girmiş olan işlerine yardım edileceğine, aile hayatında kendisini çok sevindirecek bazı gelişmeler yaşayacağına, yardım ettiği bir kişi tarafından çok büyük bir zarara düşürüleceğine delalet eder.

Falda köpek kızağı görüldüğünde ahiret hayatını hiçbir zaman unutmayacağına, işlerin kısa sürede yoluna gireceğine, girdiği bütün işlerde ferahlığa kavuşacağına alamet etmektedir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir