AnaSayfa / kıyamet fal anlamları / Falda kıyamet görmek

Falda kıyamet görmek

Falda kıyamet görmek eline geçecek muhteşem fırsatları iyi kullanamayacağına ve bir daha da bu fırsatları hayatı boyunca elde edemeyeceğine, daha sonra başka iş kollarına girerek çok daha büyük kazançlar elde edeceğine, insanlardan kaçılıp dört duvar arasında kalınacağına, hareketli ve hoş günler geçireceğine, kendisinin aleyhinde veya arkasından işler çeviren kişileri tek tek tespit ederek gerekeni yapacağına, hayatı boyunca kısmetinin açık olacağına delalet ettiği söylenir.

Falda kıyamet gördüyseniz

  • Ortaya çıkan bilgileri veya alacağınız haberleri doğru değerlendirmeli, gerekirse olayların dışında kalmalısınız.
  • Maddi konularda ani bir rahatlama bekleyebilirsiniz.

Falda dünyada kıyamet görülmesi bir sebeple büyük bir hayalkırıklığı yaşanacağına, koşuşturma nedeniyle kişinin hem ruhen hem de bedenen çok yorulacağına ama yaşadığı güzelliğin buna değeceğine, rızkının tam olarak kesilmeyeceğine, zengin ise elindeki parayı değerli yatırımlara nakledeceğine delalet etmektedir.

Falda dirilmek ve kıyamet günü görüldüğünde yoluna çıkan engelleri herhangi bir yardım almadan aşacağına, bereketin ve neşenin eksik olmayacağına, kısa süre içinde korkuların ve endişelerin sona ereceğine, fal kapatanın işe girmesi ile birlikte çok rahat edeceğine, eşine söylediği yalanların ortaya çıkacağına, kazançlı işler yapmak için imkânlarının artacağına ve eline sayısız fırsat geçeceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda sürekli kıyamet koptuğunu görüldüğünde iş hayatında disiplinli ve ahlaklı çalışması ve ortaya koyacağı projeler sayesinde çok hızlı ilerleyip yüksek mevkilere terfi edileceğine ve kazancının katbekat artacağına, sorunlu bütün olayların düzeleceğine, birlikte çeşitli işlere girileceğine, dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına, stres ve sinirden ötürü uzun bir süre devam edecek bir hastalığa yakalanacağına ve bu sıkıntılara bir de aile kavgalarının ekleneceğine, hayattan yana her istediğini elde edeceğine tabir olunur.

Falda kıyameti yaşadığını görmek girilecek bir iş sayesinde çok büyük bir çevreye sahip olunacağına ve bu çevre içindeki bazı insanlardan iş hayatında büyük destek görüleceğine, endişelerin son bulacağına ve büyük kazançlar elde edilecek bir ortaklığa girileceğine, nur topu gibi bir bebeğin geleceğine, kendisine olan güveninin artacağına, büyük başarılara kazanılacağına delalet etmektedir.

Falda kıyamet ateşi görülmesi bahtının ve kısmetinin açık olacağına ve kaderinin de yüzüne güleceğine, bazı zorluklara ve kötü kişilere denk geleceğine, Allah’ın izni ile çok hayırlı ve güzel mevkilere terfi edeceğine ve adından sıkça söz ettiren biri olacağına, sağlık sorunlarının artacağına, sürekli olarak bahaneler arkasına sığındığı için tembel biri olarak adlandırılacağına tabir olunur.

Falda kıyamet zamanını görmek muradına ereceğine ve deyim yerindeyse hayatının altın çağını yaşayacağına, güzel günler için yaşayacağına, birikimlerinin yok olması neticesinde kendisini birden çok düşkün bir halde bulacağına, kudretli ve hikmetli kimse olacağına rivayet etmektedir.

Falda kıyametin gelişini görmek büyük sıkıntılar içine gireceğine, işleri büyütme sürecine girileceğine, kendisiyle de gururlanacağına, işlerin çok iyi bir hale geleceğine, ancak kısa süre içinde bu sorunları atlatıp büyük başarılar kazanacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda deprem kıyamet görülmesi tüm yaşamını donanımlı kimse haline gelmek için harcamaktan geri durmayacağına, maddi güç sahibi olacağına, işlerinin kısa zamanda açılacağına, çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, aile bireylerinden biri için önemli bir konuda destek olunacağına, çok iyi şeylere işaret etmektedir.

Falda gökyüzünde kıyamet görüldüyse bir iyi bir kötü devam eden işlerinin kendisine fayda ve hayır getireceğine, çok büyük atılımlar için yapılacak çalışmalarda önce kendisinden başlayacağına, bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine, düşmanlarına karşı zayıflık göstermeyeceğine rivayet eder.

Falda küçük kıyamet görülmesi yaptığı hatalardan dolayı çektiği üzüntüye ve kırdığı kalpleri kazanmak için çabalayacağına, çok istediği bir şeyin gerçekleşmeyeceğine, fal kapatanın ismini gelecek nesillerin de bileceği şekilde şöhretli bir duruma taşıyacak işler yapacağına, yeniliklerin peşi sıra geleceğine, farklı sektörlere ve alanlara yöneleceğine, eşiyle bahtiyar olacağına alamet eder.

Falda kıyametin kopmaya başladığını görüldüyse kısa süre içinde işlerinde çok büyük bir ferahlık yaşayacağına ve sevdiklerinin destek vermesi ile birlikte uzun zamandan beri yapmayı çok istediği bir işe gireceğine, başarısının ve kazancının önündeki engellerin kalkacağına, sıkıntılarının zaman içinde ortadan kalkacağına yorulur.

Falda kıyamet gibi şeyler görüldüyse bir sebeple uzun sürecek bir sıkıntı içine düşüleceğine, kendisini çok yıpratacak bazı olaylar yaşayacağına, kendisini çekemeyen kişilerin kendisi hakkında çeşitli dedikodular ettiklerini duyacağına, anne baba hayır dualarının alınacağına tabir olunur.

Falda kıyamet saatini görüldüğünde fakirlik ve yokluk göreceğine, Allah’tan istediği her şeye kavuşacağına, kırılan kalbin onarılacağına ve kırgınlık yaşanmış bir kişi ile aradaki buzların eritileceğine, karşısına dikenli ve çakıllı yolların çıkacağına, işle ve güçle arası iyi olmayan birinin yola getirileceğine işaret ettiği söylenir.

Falda kıyametin kopmuş olduğunu görüldüyse girilen bir yolda karşılaşılacak kötü biri yüzünden ağız tadının kaçacağına, elinde bulunan malı ve mülkü kendisini rahatlatmak için kısa bir zaman içinde harcayacağına, çevrenizden takdir görmeye, güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine, üzüntülerin son bulacağına delalettir.

Falda kıyameti beklediğini görüldüğünde insanlar tarafından tercih edilen bir kişi olacağına, ekmeğine leke süreceğine ve helal lokmasına fesat karıştıracağına, hayırlı bir kişi ile dünyaevine gireceğine, boğazından ve lüksünden kısmak zorunda kalacağına, ailesi ve sevdikleri ile birlikte çok güzel ve mutlu bir hayat süreceğine işaret etmektedir.

Falda sürekli kıyamet görüldüğünde yaşam tecrübesi edineceğine ve gerek mesleğinde gerekse hayat okulunda öğrendiklerini insanlara aktaracağına, çare aramasına rağmen bir türlü çare bulamayacağına ve üzüntüden ötürü daha da kötü duruma düşeceğine, ettiği zararları telafi edeceğine, bir sebeple çok kötü günler geçireceğine, ele geçen kazancın Allah yolunda harcanacağına, deyim yerindeyse kendisini yeniden yaratacağına yorumlanmaktadır.

Falda kıyametin yakın olduğunu görüldüyse eğitim hayatında önünü kesen sorunların üstesinden geleceğine, iyiliğe ve güzelliğe, iş konusunda kısmetin açılacağına ve üzüntü duyulan bir durumdan ötürü yaşanan tartışmaların biteceğine, hasretin biteceğine ve yapılan bir çalışmanın beklenenden daha fazla yarar sağlayacağına delalettir.

Falda kıyamete az kaldığını görmek güzel başlayan bir birlikteliğin sona ereceğine, hasta iseniz yakın zamanda şifa bulacağınıza, el üstünde tutulur hale geleceğine tabir olunur.

Falda kıyamet kopmak görülmesi büyük atılımlar gerçekleştirip iş dünyası içinde hem kendisine çok iyi ve çok sağlam bir yer edinip söz sahibi olunacağına, edilen duaların Allah katında karşılığını bulacağına, tüm yaşamını inancı doğrultusunda şekillendireceğine, keyfinin yerine geleceğine ve ağız tadıyla yaşayacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda kıyametin koptuğunu ve öldüğünü görüldüyse kırgınların ve küskünlerin barışacağına, çok büyük kazanç sağlanacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, hayırlı bir kısmet bulup evliliğe adım atacağına, işlerindeki sorunların ortadan kalkacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda kıyametin başladığını görüldüyse sahip olacağı dünya mallarını alın teri ile hak edeceğine, zengin bir hayat sürüleceğine, önemli işler yapacağına böylece toplumda çok sevileceğine alamet etmektedir.

Falda gece kıyamet görüldüyse aile büyüklerinden birinin kaybedileceğine, yaşanan kötü olayların çözüme kavuşacağına, yeni adımlar atacağına alamet ettiği söylenir.

Falda kıyamet ve deprem görmek her daim bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine, kişinin anlaşmalarda veya kararlarda ikilem içinde kalacağına, işlerin bu sayede çok iyi bir hal alacağına, işlerinin hayırlı bir sonuca varacağına, kötü huyunu ve olumsuz düşüncelerini terk edeceğine bu sayede huzur bulacağına tabir olunur.

Falda kıyamet tarihini görüldüğünde kendisi hakkında dedikodu çıkaran insanları gereken cezayı almaları için adli makamlara şikâyet edeceğine, daha iyi hizmet vermek için hizmet politikasını gözden geçireceğine, bazı konularda işleri için doğru kararlar vereceğine delalet ettiği söylenir.

Falda kıyamet yazısını görülmesi refah düzeyinin düşmesine neden olacak yollara gireceğine ve bunun bedelini de fakirliğe ve yokluğa düşerek ödemek zorunda kalacağına, eline geçen kazancı hayal ettiği projeler için harcayacağına, güzel ve olumlu haberler alacağına, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına, bir gönül ilişkisine başlanacağına rivayet etmektedir.

Falda büyük kıyamet görmek işsizse iyi koşullarda bir iş sahibi olacağına, maddi açıdan büyük sıkıntılar çekilecek bir döneme girileceğine, sorunlarını çözmelerinde ve iş konusunda destek olacağına, yuva özlemini dindirmek için arayışlara gireceğine, o kimseler sayesinde eline pek çok olanağın geçeceğine, sevdiği kişiler ile arasını bozan insanlara hadlerini bildireceğine ve yaşadığı sıkıntıları yavaş yavaş ortadan kaldıracağına işarettir.

Falda kıyamet yaklaştığını görmek iş hayatı içinde yeni bir sayfa açacağına, büyük bir zenginlik elde edileceğine, evde tatlı bir telaş yaşanacağına, kazancının da azalacağına, yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine, kazancın arttırılması için ikinci bir işe girileceğine delalet eder.

Falda kıyametin suyla koptuğunu görüldüyse en büyük desteği de dostlarından ve ailesinden göreceğine ve çok hayırlı bir şekilde ve emin adımlarla amacına ulaşacağına, sosyal ilişkilerinin de bu süreçte daha fazla yıpranacağına, güzel davetler alacağına, çok büyük ve anlamlı görevlerde bulunacağına, moralinin ve sağlığının da bozulacağına işaret etmektedir.

Falda kıyameti ve cenneti görmek parasal açıdan çok iyi şartlara ulaşacağına, el attığı tüm işlerde aksilikler ile karşılaşacağına, çalışmaların ve projelerin yeni iş kapıları açacağına, âlim kimselerden feyz alacağına bu sayede din konusunda insanlara yol gösterecek kadar bilgili hale geleceğine, mutlu olacağı mesajlar geleceğine ve hayatında dönüm noktası olabilecek güzel gelişmeler olacağına, sorunlarının en kısa zaman içinde son bulacağına inanılır.

Falda kıyamete benzer şeyler görmek deniz kirli ise bu durumda da kayıplar yaşanacağına, sevdiği kişilerle bir sorun yaşayacağına, Allah katında makbul işlerle uğraşılacağına yorumlanır.

Falda kıyamet olduğunu görüldüğünde tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine, çok kolay bir şekilde para elde edebilecek bir mevkiye geleceğine, duymadığı sözleri duyacağına alamet etmektedir.

Falda kıyametin nasıl olacağını görülmesi kurulmuş olan bir yuvanın kötü kişilerin dedikoduları ve kötü sözleri yüzünden yıkılacağına, içinde bulunulan durumun düzeltileceğine, içinde bulunduğu imtihanı verip veremeyeceğine, hakkı olanı da sorunsuz ve sıkıntısız şekilde alacağına inanılmaktadır.

Falda kıyamet gecesini görülmesi çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşacağına, büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine, kişinin yaşamının değişeceğine yorulur.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir