AnaSayfa / sac fal anlamları / Falda kıvırcık saç görmek

Falda kıvırcık saç görmek

Falda kıvırcık saç görmek falı kapatan kişinin varını yoğunu kaybedeceğine, bundan sonra hep başarılı işler yapacağına, sosyal hayatında da mutlu olacağına, işlerin her daim hayırlı bir şekilde yürüyeceğine, maddi ve manevi olarak epey gelişme yaşanacağına, kişinin gönül hoşluğunu yakalayacağına işaret etmektedir.

Falda kıvırcık saç gördüyseniz

  • Yaşadığınız yeri, evinizi veya özel hayatınızı ilgilendiren konularda rahatsızlık yaratabilecek başlıkların dikkatle ele alınması gerekiyor.
  • Yanlız aşırı duygusallığınızı bir kenara bırakmalısınız.

Falda gür kıvırcık saç görüldüğünde kısmetlerinin bol olacağına, çeşitli kişilerden ve işi bilen insanlardan fikir alacağına, hasret çekenlerin birleşeceğine, yüzlerinin gülmesini sağlayacağına delalettir.

Falda sarı kıvırcık saç görüldüyse huzur ve mutluluğun sürekli artacağına, neyin yanlış olduğuna dair yorumda bulunmakta zorlanacağına, iş yerinde mevcut sorunların çözülememesi yüzünden yeni bir iş arayışına girileceğine, birlikte çok büyük bir çalışma ya da bir proje ortaya konulacağına, hayatının en büyük fırsatını elde edeceğine, maddi gücünün katlanacağına tabir olunur.

Falda siyah kıvırcık saç görüldüğünde işlerinde karşılaştığı sorunları çok hızlı bir şekilde çözeceğine, yaşadığı bu güzel olayları unutmayacağına, iş beğenmeyen veya gözü yüksekte olan kimselerin hayal kırıklıklarının çoğalacağına, sıkıntıların sona ereceğine, alacağı zaferlere ve başarılara da kendisinin bile inanamayacağına delalet ettiği söylenir.

Falda kısa kıvırcık saç görülmesi eski günlerdeki gibi hayata ve yaşamaya yine dört elle sarılacağına, hanesi içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine, geçim sıkıntısı yaşanılacağına, fakirlikten kurtularak feraha kavuşacağına aynı zamanda tez vakitte maddi durumunun iyileşeceğine, iyi şeyler yaşayacağına, kazanılan başarılar sayesinde insanların dikkatinin çekileceğine yorulur.

Falda kabarık kıvırcık saç görmek ölen kişiye saygı duyarak ve her zaman kendisini anarak onu yaşatacağına, illet bir hastalığa yakalanmayacağına ve melanete denk gelmeyeceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına ve büyük kazanç elde edeceğine, bulunduğu çevresinde madden ve manen kuvvetleneceğine rivayet eder.

Falda uzun kıvırcık saç görmek işlerinde kendisini yoran ve sıkan şeylerin ortadan kalkacağına, kişinin düşmanlarının varlığına ve onlardan zarar göreceğine, tüm yaşamını inancı doğrultusunda şekillendireceğine, zor zamanlar geçireceğine rivayet etmektedir.

Falda kızıl kıvırcık saç görülmesi işlerin yakın zaman içinde büyük başarılar ve kazançlar getireceğine, hayırlı bir kısmetle tanışacağına, tartışmaların veya sorunların tekrarlanacağına, iş hayatında ya da sosyal hayatında sıkıntı yaratacak durumlara düşeceğine inanılmaktadır.

Falda başkasını kıvırcık saçlı görüldüyse yeni yerler göreceğine, sırlarını kimseyle paylaşmayacağına, yakın bir zaman içinde kendisini kötü bulacağı bir işe gireceğine, alınan bir haber üzerine bir yolculuğa çıkılacağına ve bu yolculuktan ötürü aile içinde tartışmaların başgöstereceğine, işlerinin çok iyi bir hal alacağına, üzüntüsünü ve endişesini üzerinden atmasına yardımcı olacağına yorulmaktadır.

Falda arkadaşını kıvırcık saçlı görüldüğünde maddi imkânlarının azalacağına, komşusunun eksiğini gidermek için ona malından ve parasından vereceğine, işlerinin yoluna girip kazancının artacağına, aile hayatında çok iyi ve hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, sevilen kişiler ile aranın açılacağına, herhangi bir sıkıntı ya da sorun yaşamayacağına alamet etmektedir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.