AnaSayfa / kitle fal anlamları / Falda kitle görmek

Falda kitle görmek

Falda kitle görmek ailesi ile çok büyük tartışmalara gireceğine, hayalperest bir kişi  olunması sebebiyle bu konuyla ilgili bir işe girileceğine, çalışmalarının ve performansının değerlendirilmesi sonucunda terfi alacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde insanların dikkatini çekeceğine, sıkıntı yaşadığı bazı durumları yakında ortadan kaldıracağına, sıkıntılarını büyük oranda atlatacağına işarettir.

Falda kitle gördüyseniz

  • Değişimden kaçmamalısınız.
  • Yaptıklarınızı kendi başınıza veya sessizce devam ettirmeniz durumunda hedeflerinize ulaşabilir, istediğiniz konularda başarılı sonuçlar alabilirsiniz.

Falda karnında kitle görüldüğünde ticaretten yana kısmetlerinin çoğalacağına, huzurlu ve sağlıklı olunacağına, mutluluğun ve huzurun gün geçtikçe artacağına, aile içinde bazı gerginlikler olacağına yorumlanır.

Falda sırtında kitle görmek ailesi ve sevdikleri ile birlikte çok güzel ve mutlu bir hayat süreceğine, iş ve mekan değiştireceğine, eline geçen bütün fırsatları hızlı bir şekilde kazanca çevireceğine, kendisini çok seven bir kişi ile dünyaevine gireceğine delalet ettiği söylenir.

Falda rahimde kitle görülmesi büyük atılımlar yapılacağına ve rahat bir hayat geçirileceğine, çok sıkıntılı ve üzüntülü günler geçireceğine, sevilen bir kişi ile ters düşüleceğine ve bazı tartışmaların ortasında kalınacağına, sonrasında pişman olsa da kayıpların telafi edilmesi mümkün olmayan hale geleceğine, girdiği tüm işlerden alnının akıyla çıkacağına rivayet eder.

Falda kafada kitle görülmesi eline geçen bütün fırsatların çok hayırlı bir şekilde kazanç sağlayacağına, başkalarının kaderinde de etki yapabilecek önemli bir konumda olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakında kurtulacağına, umutsuzluğa ve karamsarlığa düşeceğine alamet ettiği söylenir.

Falda bacağında kitle görülmesi edepli olmak ve adap bilmek konularında kişilere hocalık edeceğine, çok iyi paralar kazanılacağına, girdiği işleri kaybedeceğine, yalan söyleyeceğine ve bu tip durumlar yüzünden iş konusunda da büyük sıkıntılar yaşayacağına işaret etmektedir.

Falda vücutta kitle görüldüğünde karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına, kar etmek için yeni girişimlerde bulunacağına, iş hayatında ve aile hayatında sıkıntıların son bulacağına, hayırlı bir kişi ile evlilik konusunda adım atılacağına işarettir.

Falda boynunda kitle görülmesi gelirini ikiye katlayarak ailesine daha yüksek standartlarda bir hayat sunacağına, kısmetlerini çoğalacağına ve rahatının da her geçen gün daha fazla yerine geleceğine, hayallerinin ve emeklerinin boşa gideceğine, büyük beklentiler içerisine girmesi nedeni ile yaşadığı hüsranın kendisini çok sarsacağına, dine olan düşkünlüğü ve sevgisi sayesinde insanlara yol gösterecek ve onları dine yöneltecek konuma ulaşacağına delalet ettiği söylenir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir