AnaSayfa / Falda kırtasiye görmek

Falda kırtasiye görmek

Falda kırtasiye görmek ruhsal bir hastalık ile mücadele etmek zorunda kalacağına ve kendisini yalnız hissedeceğine, çok hayırlı işlere atılacağına, kederlerinin son bulacağına, makbul ve helal olandan vazgeçmeyeceğine, dileklerin ve duaların kabul olacağına, sıkıntılarının ve borçlarının hafifleyeceğine yorumlanır.

Falda kırtasiye gördüyseniz

  • Elinize geçecek bazı bilgileri veya haberleri mevcut durumu, kariyerinizi veya hayatınızı geliştirmek için kullanabilirsiniz.
  • Yapacağınız değişikliklerin iş hayatınıza zarar vermesi konusunda hassas olmalısınız.

Falda kırtasiye eşyaları görülmesi çevresindeki herkese yardımcı olacağına, zarar edilecek bir işten verilecek kararlar sayesinde kazanç elde edileceğine, ırmağın dibi çamurluysa ve görünmüyorsa şerre yorumlanacak şeylerin olacağına, hayatın temposunun yükseleceğine, ayrı düşülen bir kişi ile biraraya gelineceğine, dileklerine ve hayallerinde kavuşacağına ve muradına da ereceğine inanılmaktadır.

Falda kırtasiye dükkanı görmek çok güzel ve kazançlı işlere adım atılacağına, hayatındaki engellerin teker teker ortadan kalkacağına, yaşadığı sorunları kısa zaman içinde ortadan kaldıracağına, çok güzel bir mevkiye geleceğine, pişman olacağı şeyler yapacağına, o kapıyı kapatacağına yorumlanmaktadır.

Falda kırtasiye ürünleri görüldüyse hayatındaki aksiliklerin ve engellerin adeta bir çığ gibi büyüyeceğine ve fal kapatanın daha bir mutsuz ve daha bir üzgün olacağına, harcamalarında aşırıya gitmesi halinde borçlanabileceğine, işe giren herkesin kalkınacağına, kendisini iş hayatında çok hayırlı bir mevkide bulacağına, mutlulukların yarım kalacağına, sermaye elde edeceğine inanılmaktadır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir