AnaSayfa / kiremit fal anlamları / Falda kiremit görmek

Falda kiremit görmek

Falda kiremit görmek müşterilerinin çoğalacağına ve buna bağlı olarak kazancının da yükseleceğine, her zaman salih kişilerle birlikte olacağına, fırsatları kaybetmesine ve çok büyük zararlara girmesine rağmen yine kendi kontrolünü kaybetmeyip sakin olduğuna bundan sonra karşısına çıkacak başka fırsatları ve işleri bekleyeceğine ve çok daha iyi fırsatlar ile karşılaşacağına, iş hayatında çok zor zamanlar geçireceğine, sıkıntı çektiği bir dönemde eline geçen fırsatları çok iyi değerlendireceğine, dara düşeceğine ve keder sahibi olacağına alamettir.

Falda kiremit gördüyseniz

  • Bazı konularda yaşanabilecek hoşnutsuzlukları alttan almaya çalışın.
  • Belli anlaşma ya da düzenlemelerin gerçekte neye dayandıklarını anlamaya çalışmak dahi mücadele gerektirebilir.

Falda kiremit tuğla görüldüğünde müjdeli ve güzel haberler alacağına, verilen bütün emeklerin heba olacağına, koşulları gözden geçirerek en kısa zamanda rahata erişmek için gerekli adımların atılacağına, kişinin rahat edeceğine ve daha kolay bir hayata kavuşacağına, sağlık sorunlarının biteceğine yorumlanır.

Falda beyaz kiremit görüldüğünde kariyerini dilediği gibi sürdüreceğine, girdiği tüm işlerde büyük zarar edeceğine, aile bireylerinin birbirleri ile ters düşeceğine, girdiği bütün işlerde hiç düşünmediği zorluklar ile karşılaşacağına, yokluğun ve geçim sıkıntısının baş göstereceğine, geçimini daha rahat sağlayacağına alamettir.

Falda kiremit çatı görülmesi çok sevinip işinin başına geçeceğine, elindeki imkanların artacağına, daha rahat ve huzurlu bir dönemin açılacağına yorumlanır.

Falda kiremit ev görmek iş için beklenen hayırlı haberlerin geleceğine ve aile hayatında çok mutlu olunacağına, zaferlerle ve başarılarla dolu bir çalışma hayatı olacağına, sakin ve huzurlu günler geçireceğine, anlaşma sağlayıp el sıkışacağına, olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına işarettir.

Falda kiremit kırıldığını görüldüğünde kendisini korumaya alacağına, kendi çok iyi hissedeceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın zamanda çözüme kavuşacağına, rızkının genişleyeceğine ve çok daha kolay bir hayatının olacağına, istediği işleri yerine getirme fırsatına ve olanağına sahip olacağına yorumlanır.

Falda kırmızı kiremit görüldüyse hiç olmadık yerde çıkan bir sorunun bu sayede çözüme kavuşacağına, biraz zaman geçmesi gereken haber, oturduğu yerden yeni bir yere taşınacağına, ayağa gelen fırsatların kaçırılacağına yorumlanır.

Falda kiremit aktarmak görüldüğünde sıkıntıların Allah’ın izni ile son bulacağına, eski neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, iş hayatının daha kolay ve güzel olacağına alamet eder.

Falda kiremit düştüğünü görüldüğünde dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına ve yüzün güleceğine, türlü sebeplerle askıya alınmış olan bir projenin sonlandırılacağına ve bir anda büyük kazanç getireceğine, onlar nedeni ile büyük bir darbe yiyeceğine, yeteneklerini ve becerilerini kullanarak daha iyi imkânlara sahip olacağına ve uzun zamandan beri istediği bir mevkiye getirileceğine, iş hayatının stresinden kısa süreli de olsa uzaklaşılacağına, maddi ve manevi açıdan zorluklarla karşılaşılacağına inanılmaktadır.

Falda eski kiremit görmek toplumda itibar ve takdir toplayacağına, sorunlu bir kişi ile sürekli tartışılacağına, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına ve zarar verebilecek kişilerle tüm ilişkilerin kesileceğine, üzülmesine neden olacak haberler alacağına ve olaylar yaşayacağına, bundan kendi payına düşeni doyasıya yaşama zevkine varacağına inanılmaktadır.

Falda tuğla kiremit görüldüyse küslük söz konusu ise en kısa zamanda barışılacağına, kötü kişilerden uzak durulacağına ve uzun zaman önce kırgınlık yaşanmış birisi ile aranın düzeltileceğine, işlerin kötüye gitmeye başlayacağına, yeni bir şehre ya da ülkeye taşınacağına, ancak eğer bu şekilde hayatını sürdürmezse çok kötü durumlara düşeceğine ve büyük sıkıntılar çekip üzülmek zorunda kalacağına, uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda kiremit parçası görüldüyse anlaşmazlıkların tatlıya bağlanacağına, gelirinin garanti olacağına, kolay ve geniş olanaklar içinde yaşayacağına inanılmaktadır.

Falda kiremit duvar görüldüğünde aksiliklerin baş göstereceğine, kalkınacağına ve yükseleceğine, sorunların kısa zaman içinde biteceğine, deyim yerindeyse kendisini yeniden yaratacağına, tüm isteklerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, destek istediği yerlerden ve kişilerden destek göremeyeceğine ve çok büyük bir üzüntü duyacağına yorulur.

Falda kiremit kırığı görüldüyse bir sebeple hiç istemediği şeyler ile karşılaşacağına, insanlar tarafından çok ilgi çekici bulunacağına, kendisine yeni kısmetler sunacağına ve aza kanaat etmesi durumunda çoğu kendisine nasip edeceğine, aile bireylerinden biri ile ilgili üzücü bir haber alacağına, düzenli ve disiplinli bir yaşam kuracağına delalet eder.

Falda kırık kiremit görüldüğünde karşısına büyük ve eşsiz kapılar açılacağına, maddi durumunuzun düzeleceğine, sevdiği kişilerin uzun zamandan beri devam eden sorunlarının çözümü için yakın bir zaman içinde destek olacağına yorumlanmaktadır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir