AnaSayfa / kemik fal anlamları / Falda kemik görmek

Falda kemik görmek

Falda kemik görmek sıkıntılarını ve sorunlarını çözmek için hayırlı yollar keşfedeceğine, kurduğu bir ortaklık sayesinde daha iyi bir kazanca sahip olacağına, bazı kayıplar olabileceğine, sıkıntı getiren kişilerin hayata gireceğine, muradın yerine geleceğine, rızkının her geçen gün daha da artacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda kemik gördüyseniz

  • Bazı konular yavaş ilerliyor olabilir.
  • Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var, ilişkileriniz güçleniyor.

Falda kırmızı et ve kemik görüldüğünde içinden çıkılmaz olaylar ile karşılaşacağına, aksi halde büyük bir zarar uğranabileceğine, maddi olarak zorlansa da yavaş yavaş her şeyi yoluna koyacağına, aşk ve para işle ilgili olarak istenen bütün dileklerin gerçek olacağına, çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, kötü giden bir projenin başına geçirileceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda toprakta kemik görüldüyse yaşayacağı bir gönül ilişkisi ile hayatının daha da güzelleşeceğine, uzun bir ömre sahip olunacağına, kendisini kurtuluşa götüreceğine, çalıştığı yerde amir olacağına, hayırlı günler yaşayacağına, kötü ve sıkıntılı günleri de unutturacağına tabir olunur.

Falda banyoda kemik görülmesi bozulan işlerin tekrar yoluna gireceğine, aksilikler yüzünden kısa sürede büyük kazanç getirecek bir işin elden kaçacağına, büyük üzüntüler ve acılar yaşayacağına, sevilen kişiler ile büyük bir ortaklık kurulacağına alamet eder.

Falda ölen kişinin kemiklerini görmek sıkıntılı ve yorucu bir döneme gireceğine, çok uğraş vereceğine ve en sonunda durumları düzeltip büyük bir kazanca sahip olacağına, sıkıntılı ve üzüntülü bir dönem geçirileceğine yorumlanır.

Falda yüz kemiği görüldüğünde girdiği sıkıntıların karşılığını alamayacağına, sevilen bir kişi ile ayrılık yaşanacağına, seçkin bir eleman haline geleceğine, maddi açıdan çok kazanç getirecek bir işe girileceğine, sorunlarının çözümü için yeni yollar arayacağına yorulur.

Falda vücudundan kemik çıktığını görmek sıkıntılarından rahatlıkla kurtulacağına, kafa olarak rahat olunacak bir döneme girileceğine ve düşmanların ve rakiplerin çok üzüleceği haberler alınacağına, can sıkıntısının sona ereceğine, çok hayırlı ve güzel gelişmelerin olacağına, dünyanın güzelliklerinin farkına varacağına rivayet eder.

Falda tabutta kemik görmek bulunduğu mevkide gerçekleştirdiği çalışmalar ve kazanacağı üstün başarı sayesinde terfi alacağına, yaşanan problemlerin en kısa zaman içinde ortadan kalkacağına, hayırlı başlangıçlar yapacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda eski kemik görmek buna rağmen kazanç getireceğine, sermayesini kaybedeceğine böylece parasız ve işsiz kalacağına, yüzünde güller açacağına, işlerinin istediği yönde ilerleyeceğine ve hayatına sakinliğin hâkim olacağına, kardeşler arasında uzun zamandan beri yaşanan büyük tartışmaların sonlanacağına rivayet etmektedir.

Falda kaynamış kemik görüldüyse atılan adımların pek yarar getirmeyeceğine, etrafındaki insanların çok büyük saygısını ve güvenini kazanacağına, yolculuğa ve bununla erişilecek hayra, maddi sıkıntılarının ortadan kalkacağına ve yüzünün güleceğine tabir olunur.

Falda kemik kırmak görüldüğünde yeteri kadar kazanç elde ettikten kendi işini kurmak için adım atacağına, aile büyüklerinden biri sayesinde başın belaya girmekten kurtulacağına, hayatındaki olumlu davranışların çevresine de örnek olacağına, çözümlere ve şifaya kavuşacağına alamettir.

Falda karnında kemik görüldüyse emeklerinin ve hak ettiklerinin karşılığını alamayacağına, sevilen bir kişinin kalbinin kazanılacağına, eline geçen fırsatları çok iyi ve epey kazançlı bir şekilde değerlendireceğine, kötü haberler alacağına, rahat nefes aldıracak bir işe girileceğine, yayılacağına ve makamının da yükseleceğine alamettir.

Falda kemik yemeği görülmesi sıkıntı dolu ve sorun yaşayacağı günler yaşayacağına, kazanç ve kar getireceğine, maddi ve manevi açıdan kötü bir duruma düşüleceğine, kendisinin de günlerce bunun tedirginliğini yaşayacağına, yeni ve daha güzel bir hayata sahip olacağına alamet etmektedir.

Falda kırmızı çiğ kemikli et görülmesi başarısının düşeceğine bunun da geri planda kalmasına ve unutulmasına neden olacağına, elde ettiği kazanç ve şöhreti sayesinde büyük bir servete sahip olacağına, yorgunluk ve huzursuzluk yaratan durumların kısa zaman içinde son bulacağına, hayattan daha zevk alacağına ve kendini çok daha iyi hissedeceğine, her zaman hak ettiğini alacağına alamettir.

Falda bir sürü kemik görülmesi kazaya ya da belaya yakınlaşacağına, kurulan bir ortaklıktan ötürü büyük zararlara girileceğine ve uzun zaman önce yapılmış olan bir hata yüzünden maddi ve manevi olarak çok yıpranacağına, yaşadığı darlığın son bulacağına rivayet etmektedir.

Falda diş kemiği görmek maddi sorunlar yüzünden sıkıntıya girileceğine ve zarara uğranacağına, sağlığının da uzun yıllar bozulmayacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemden geçeceğine, ailesine ve çevresine örnek olacak bir birey olarak yaşayacağına işaret ettiği söylenir.

Falda iskelet kemikleri görüldüğünde kendi yağında kavrulsa bile huzurunun hiç bozulmayacağına, çalışmaların yakın bir zaman içinde çok hayırlı sonuçlar vereceğine ve kazanılacak başarılar sayesinde herkes tarafından parmakla gösterilecek bir kişi olunacağına, baht açıklığına ve şansın döneceğine, iş konularında ortaklar ile ters düşüleceğine ve aile fertleri ile miras meselesi yüzünden kavgalar yaşanacağına, böylece hayata yeniden sarılacağına inanılmaktadır.

Falda kemik suyu görmek eğlenceli günlere kavuşacağına, sonunda hayır getiren bir habere kavuşacağına, rahat bir döneme girileceğine, müjdeli haberler alınacağına, kişinin Allah’ın izniyle kötü kimselerin de şerrinden korunacağına, işi ne olursa olsun severek çalışacağına ve uzun bir zaman sonra o güne kadar gösterdiği tüm emeklerin karşılığını en iyi şekilde alarak mükâfatını göreceğine işarettir.

Falda koyun kemiği görülmesi borçların kısa süre içinde ödeneceğine, kısa zaman içinde başarılı işlere girileceğine ve bazı zamansız tartışmalar yaşanacağına, sözünün ise herkes tarafından dinleneceğine, haksız kazanç sağlayan bir kişi yüzünden başın belaya gireceğine alamettir.

Falda vajinadan kemik çıktığını görülmesi birbirini çok seven kişilerin çıkacak dedikodular yüzünden ayrılacağına, elini eteğini her şeyden çekeceğine, insanlarla uyumunun artacağına, düşünülen bazı projelerin hayır getirecek şekilde ilerleyeceğine yorulur.

Falda inek kemik görüldüyse aile bireyleri arasında ortaya çıkan sorunları yakın bir zaman içinde çok büyük sıkıntılara girmeden ve elindeki imkânları kullanarak çözeceğine, maddi açıdan dibe vurulacağına, şanssızlığın ve kısmetsizliğin aşılacağına, büyük başarıların göğüsleneceğine yorulmaktadır.

Falda domuz kemiği görülmesi sorunlarındanq yavaş yavaş kurtulacağına ve epey bir zamandan beri rahatsızlık duyduğu konuları düzeltmek için çaba göstereceğine, tüm işlerini belli bir plan ve program üzerinden yürüteceğine, onu huzura ve şifaya götürecek yollar bulacağına, başarılı atılımlar ve girişimler yapacağına inanılmaktadır.

Falda kemiklerinin eridiğini görüldüğünde insanlar arasında barışın sağlanacağına, hem dünya hayatında hem de ahiret hayatında yüksek mevkilere erişmek ve ulu kişilerden olmak adına savaşacağına, kıskançlık ve düşmanlık yapan bir kişi yüzünden iş hayatında zor bir duruma düşüleceğine ancak daha sonra sıkıntıların ortadan kalkacağına, uzun zamandan beri çok istediği bazı şeyleri gerçekleştirmek için işe koyulacağına, bir birlikteliğin sona ereceğine alamettir.

Falda keçi kemiği görmek daha sonra bu işi insanlara sevdireceğine, hatalarını fark edeceğine, kendi işini açacağına, dertlerin bitip huzura erileceğine delalet ettiği söylenir.

Falda kemik yüzük görüldüğünde çok kötü bir duruma düşmekten ve büyük bir sıkıntı yaşamaktan kurtulacağına, aile büyüklerinden birinin desteğinin alınacağına, herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına, atılacak adımlar sayesinde iş sahibi olunacağına, kazancındaki verimliliğin artacağına, bunun da kendisi için hayırlı olacağına delalet etmektedir.

Falda kuru kemik görüldüyse her zaman akıllıca hamleler yaparak başarısının önündeki engelleri tek tek temizleyeceğine, birçok sıkıntıya iyi geleceğine ve çok daha kötü durumlara düşmekten kurtaracağına, her şeyin üstesinden gelecek güce sahip olmaya yorumlanır.

Falda pişmiş kemik görülmesi hayatında olumlu gelişmeler yaşanacağına, sorun ne olursa olsun arkalarında duracağına, göstereceği üstün yeteneklerin takdire layık görüleceğine alamet ettiği söylenir.

Falda deve kemiği görüldüğünde içinde olduğu borçlar yüzünden kaybetme sınırına geleceğine, isabetli adımlar atacağına, lüksüne de lüks katacağına, iş hayatında kazanç elde etmeye başlayacağına, yakın bir akrabanın desteğinin alınacağına delalettir.

Falda lades kemiği görüldüyse sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, sağlık sorunlarından kurtulmaya, bir sebeple hâkim karşısına çıkma gibi durumlar yaşanacağına yorumlanır.

Falda dana kemiği görüldüğünde kişinin sabit ve garanti bir geliri olacağına bunun da rahat şekilde yaşamasına vesile olacağına ve ekmeğinin de hiç kesilmeyeceğine, zararlı bir alışkanlığın yakında bitirileceğine, bahtının da çok parlak olacağına yorulur.

Falda sırt kemiği görüldüğünde sıkıntılarından en kısa sürede arınıp rahat bir nefes alacağına, dertlerin bitip huzura erileceğine, kültürlü ve çağdaş olmaya değer vereceğine, bazı kişiler ile gireceği bir işte kısa süreli bir başarının ardından üzüleceği bir duruma düşeceğine, önemli atılımlar yapacağına, hak yoluna döneceğine işarettir.

Falda kemik iskelet görüldüğünde iş dünyasında çok aranan bir kişi olunacağına, uzun zamandan beri ödemekte zorlanılan borçların kısa süre içinde son bulacağına, aile bireyleri ile birlikte girilecek bir iş sayesinde çok iyi bir konuma gelineceğine ve kırılan kişilerin barıştırılmasında önayak olunacağına, kendisine yardım eden kişiler sayesinde bu durumdan kurtulacağına alamet etmektedir.

Falda yemekte kemik görüldüyse hayırlı bir kişi ile mutlu olacağına ve rahata ereceğine, işinde herkesten bir adım önde olacağına, maddi sorunların ve iş yaşantısındaki olumsuzlukların kişiyi çok fazla yıpratacağına, vebalı ve ince hastalık vermeyeceğine, mal ve para sahibi olacağına rivayet eder.

Falda insan eti ve kemiği görmek her geçen gün daha iyi gelişmeler yaşayacağına, evliyseniz eşle iyi geçime, büyük maddi ve manevi zararlara sebep olacağına, büyük umutlar ile girdiği bir işte ister istemez zarar edeceğine yorumlanır.

Falda boyun kemiği görmek ortaya çıkan bazı sorunların ortadan kalkacağına, yanlış kararlar alınması suretiyle maddi konularda büyük kayıplar yaşanacağına, mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olunacağına, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına, gerek görürse insanların içine fitne sokacağına, sıkıntılı bir dönemin ardından çok kazanç elde edeceği bir döneme gireceğine yorulur.

Falda kırık kemik görülmesi yanlış anlaşılmalara mahal veren yaşantısına çeki düzen vermemesi halinde mevcut işinden de olacağına, borçların ödenmesi ve sorunların aşılması konusunda çok büyük bir mesafe katedileceğine, büyük borçlara girmeyeceğine, sorunların ve sıkıntıların daha fazla büyümesine engel olacağına, zor da olsa bazı kararlar vereceğine alamet etmektedir.

Falda yanan kemik görüldüyse sorunlardan dolayı tırnaklarını yemeye başlayacağına, büyük sorunlar yaşanacağına, kendisine hayat neşesi veren insanlarla daha sık görüşeceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına ve işlerinin yakında biteceğine, değer verdiği gibi kıymet göreceğine, anne ve babanın kalbinin kırılacağına tabir olunur.

Falda tuvalette kemik görülmesi insanların hayır dualarının alınacağına, onlar sayesinde borçlarından kurtulacağına, hakkınızda hiç de hoş olmayan dedikodular yapılmasına, sıkıntılarından kurtulup iş hayatı içinde çok büyük başarılar kazanarak adından çok söz ettireceğine alamettir.

Falda ölen birinin kemiklerini görülmesi hayırlı kişiler ile büyük bir ortaklık kuracağına, işlerinin her geçen gün daha büyük kazanç sağlayacağına ve eline geçen tüm fırsatları değerlendirip kendisine çok iyi bir gelecek kurmak için büyük çaba sarfedeceğine, çok büyük sorunlar yaşanacağına, maddi olarak çok kazanç elde edileceğine, iş dünyasında iyi bir yere gelineceğine, haklı olunan bir olayda haksız duruma düşüleceğine ve adım atılan işte ortaya konulmuş olan çalışmanın kötü bir olayla yarıda kalacağına inanılır.

Falda kırılmış kemik görülmesi gerçekleştireceği projeler için bazı adımları atmak için çok hayırlı kişiler ile irtibata geçeceğine, sermayenin harcandığına değeceğine, kafa karışıklığından sıyrılacağına ve kendisi için hayırlısı olan neyse ona karar vereceğine işaret eder.

Falda ilikli kemik görülmesi ortaya konulacak çalışmalar ile huzurlu bir döneme girileceğine, bir sebeple uzunca bir süre insan içine çıkamayacağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna gireceğine, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına bu sayede rahata ereceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda kemik yediğini görüldüyse ele geçen fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, kişinin dünya malında önemli derecede bolluk yaşanacağına, iş hayatında uzun bir süre boyunca neredeyse iflas etme tehlikesi ile yaşanacağına, hayatında meydana gelecek güzel gelişmeler sayesinde huzurunun ve neşesinin de yerine geleceğine, onlardan her zaman saygı ve sevgi göreceğine, üzüntülerin son bulacağına delalet eder.

Falda kemiksiz insan görüldüyse güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine, bunun da işindeki verimliliğine olumlu şekilde yansıyarak ona büyük avantajlar ve fırsatlar getireceğine, mali durumunun düzelmesiyle beraber keyfinin de yerine geleceğine, hayatının kötüye doğru gideceğine işaret ettiği söylenir.

Falda kemikli çorba görülmesi iş hayatında maddi zarara uğranacağına, çok daha kötü günler gördüğü zaman da bu insanların kendisine yardım edeceğine ve kişiler arasında çok daha büyük bir bağın ortaya çıkacağına, aile büyüklerinden birinin sağlık sorunlarından ötürü koşturulacağına delalet etmektedir.

Falda pişmiş kemikli et yediğini görmek hayatını zorlaştıran ve artık düğüm haline gelmiş sıkıntıların çözüleceğine, verilecek bazı talimatlar doğrultusunda işin büyütüleceğine, bekarsa bu kimseden göreceği yoğun ilgi sonrasında evlilik kararı alacağına, kıskanç kişiler tarafından aile bireylerinin arasına nifak sokulacağına, sonradan da bir lokma kuru ekmeğe muhtaç olur duruma geleceğine, kendisine müjdeli haberlerin iletileceğine ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına rivayet eder.

Falda beyaz kemik görüldüğünde sorunların ve umutsuzluğun geride kalacağına, aileye yeni bir bebeğin katılacağına, hane halkının verilen kararları destekleyeceğine ve elde edilen kazancın daha iyi ve daha hayırlı işler için kullanılacağına, ticaretinde ehil kişiler arasına gireceğine, yaşadığı tüm sıkıntılardan kurtulacağına, kişinin dünya malında önemli derecede bolluk yaşanacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda çiğ et ve kemik görülmesi başarılar elde edileceğine, hayatının bundan sonraki kısmını yaşayacağı sıkıntılardan sonra çok farklı şekilde yöneteceğine ve planlayacağına, kendisini kıskanan kişilerden birinin kötülük yapmak için attığı bir adımı kazançlı bir fırsata çevireceğine rivayet eder.

Falda kemik çıktığını görüldüyse başarıya giden yoldaki engellerin ortadan kaldırılacağına, elinden gelen herşeyi yaparak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, bazı yanlış anlaşılmalar yüzünden sevilen bir kişi ile ters düşüleceğine ve sevilen bazı eşyaların çalınacağına, çok sevilen bir kişinin yaptığı bir hatanın hoşgörü ile karşılanacağına, eline geçen fırsatları bu yüzden gerektiği gibi kullanamayacağına, okul gibi hayratlar yaptırılacağına delalet etmektedir.

Falda kokmuş kemik görülmesi onlarla birlikte hareket edeceğine, dost ya da akrabalardan birinin ihanetine uğranacağına, çevresi ile son derece uyumlu ve ruhen de sakinleşmiş olacağına rivayet eder.

Falda peygamber efendimizin kemiklerini görüldüğünde imkânların günden güne azalacağına, eline geçen şansları ve fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hem kendisi için çok hayırlı şeyler gerçekleştireceğine hem de çalıştığı işi çok başarılı bir noktaya taşıyacağına, yakın bir arkadaşla bir iş ortaklığı kurulacağına, kurulmuş bir ortaklığın dedikoducu ve ara bozucu bir kadın yüzünden bozulacağına, gümüş ise Allah yolunda hayırlı işler yapılacağına, onu borçtan kurtaracağına yorulmaktadır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir