AnaSayfa / keman fal anlamları / Falda keman görmek

Falda keman görmek

Falda keman görmek ister istemez çok sorunlu bir zaman geçireceğine, Allah rızası için bazı büyük yardımlarda bulunulacağına ve yapılan bir iş başvurusunun çok kısa bir zaman içinde olumlu sonuç vereceğine, sıkıntıların çok kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, fal kapatanın hayatından razı geleceğine, evlendikten sonra çok mutlu olunacağına, kişinin tek başına başladığı işinde giderek pek çok kişiye de maaş verecek düzeye geleceğine inanılmaktadır.

Falda keman gördüyseniz

  • Uzlaşmaya açık olmayan bir durumda duygularınızla hareket etmeniz, bir arkadaşlığınıza, aileyi ilgilendiren bir konuya ya da ilerlediğiniz bir alana zarar verebilecek konuşmalara neden olabilir.
  • Aşk ilişkilerine bir süre ara vermişe benziyorsunuz.

Falda eski keman görüldüyse dost ve zararsız olan birini düşman zannetmeye, gereksiz yere bazı tartışmaların odağında kalınacağına, sevilen bir kişinin düştüğü hastalıktan ötürü içinde bulunduğu ruhsal durumun düzelmesi için gereken herşeyin yapılacağına, gam ve kasavetin de uçup gideceğine delalettir.

Falda keman kutusu görülmesi işinde bol kazanç elde edeceğine, çok üzücü olayların ferahlığa çıkacağına, önemli yerlere geleceğine, eğitim hayatında önünü kesen sorunların üstesinden geleceğine, güvenilirliği sayesinde iş hayatında da zorluk çekmeyeceğine, sevilen bir kişinin işlerinde gereken desteğin verileceğine işaret eder.

Falda büyük keman görülmesi aile hayatı içinde kendisini çok sevindirip deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek bir haber alacağına, falı kapatan kişinin gönlüne ve kafasına göre bir kişi ile birliktelik yaşayacağına, sıkıntılı ve üzüntülü bir dönem geçirileceğine, yanlış bir adım sonrasında sosyal ilişkilerinin bir anda bozulacağına, isteklerine ulaşmak konusunda muvaffak olacağına, verilen sadakalar sayesinde kazaların ve belaların atlatılacağına yorulur.

Falda gitar ve keman görüldüğünde herşeyin en kalitelisine sahip olacağına, büyük kazançlar elde edileceğine, yapılan hatalardan ötürü büyük bir kayba uğranacağına, kıskanılacak projelere imza atılacağına delalet eder.

Falda arkadaşının keman çaldığını görüldüğünde üzüntü ve endişelerinin son bulacağına, attığı her adımda zarara uğrayacağına, aile bireylerinin arasının açılacağına ve  maddi ve manevi açıdan zarar görüleceğine, uzak bir yola gidileceğine, yapması gereken şeyleri oturup karar vermesi ve bir plan yapması gerektiğine eğer bu şekilde hareket ederse içinde bulunduğu durumdan rahatlıkla kurtulacağına, içine düşen fesada yeniliceğine delalet eder.

Falda beyaz keman görüldüğünde bir araya geleceğine ve eski günlerde olduğu gibi yan yana ve omuz omuza olacağına, maddi durumun düzeleceğine, şansının ve kısmetinin açılacağına yorumlanır.

Falda keman teli görmek kuruntu haline getirdiği vehimlerden de uzak duracağına, kardeşlerinden biri ile arasının açılacağına, zarar edilen durumların kısa süre içinde kara geçirileceğine, bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekileceğine, aynı sorunlardan muzdarip olunan kişiler ile biraraya gelineceğine işaret etmektedir.

Falda sevdiğinin keman çaldığını görmek Allah katında yükseleceğine, girdiği işlerde istediği başarıyı elde edeceğine, karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, iş hayatında rahat edileceğine, karşına hayırlı kapıların açılacağına ve hayatının olumlu yönde değişeceğine, çok kazançlı çıkacağı yatırımlar yapacağına yorumlanmaktadır.

Falda kemanın kırıldığını görmek çok büyük ve güzel çalışmalar ortaya koyup büyük başarılar kazanılacağına, kazancın devamlı olacağına, aile bireyleri ile yapılan bir ortaklıkla birlikte iş hayatına adım atılacağına, hiç ummadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine yorumlanır.

Falda keman çalan birini görüldüğünde sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, her zaman haklının yanında olacağına, para sıkıntısına düşmeyeceğine, alınacak kötü kararlar yüzünden yaşanan parasal sıkıntıların kısa bir süre içinde daha da artacağına, yapılan hataların telafi edilmesi noktasında büyük bir fırsat yakalanacağına rivayet eder.

Falda başkasının keman çaldığını görüldüğünde hasta ise bakacağına veya refakat edeceğine, sorunlarını halletmeyi bileceğine, ömür boyu süreceğine, kişinin isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, kişinin de üzgün ve mutsuz olacağına işarettir.

Falda kırık keman görmek kişinin hayatını sürdürürken zorlanmayacağına ve geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, aile hayatında büyük sevinç yaşayacağına, maddi açıdan çok iyi bir seviyeye gelineceğine, hastalığını yenmeyi başaracağına işarettir.

Falda siyah keman görülmesi hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evliliğe adım atılacağına, hayatın yoluna gireceğine, büyük çabalarla geldiği mevkiden gönderileceğine, heveslendiği işlerden Allah’ın izni ile kar elde etmeyi başaracağına, çok zor olayları çok kısa bir zamanda çözeceğine ve bu durumdan ötürü çok büyük başarılar elde edeceğine ve çok büyük bir şöhrete kavuşacağına, yaşamın kolay hale geleceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir