AnaSayfa / Falda kelem görmek

Falda kelem görmek

Falda kelem görmek ailenin desteği ile sorunların kısa sürede hallolacağına, büyük bir hamle yaparak bu durumu kendi lehine çevireceğine, deyim yerindeyse önünde sonunda makam sahibi olacağına, elini haramdan uzak tutacağına, hayırlı kararlar verileceğine, işlerinde istediği performansı yakalayamayacağına alamet ettiği söylenir.

Falda kelem gördüyseniz

  • Yolunda gitmeyen her işinizi düzeltebilirsiniz.
  • İş hayatınıza, özel yaşamınıza ya da sizin için önemli herhangi bir konuya ilişkin teklif veya önerileriniz ilgi çekmeye ya da destek görmeye başlayabilir.

Falda kelem pancarı görüldüyse gireceği bir ortaklıktan gözü yaşlı çıkacağına, eline geçen kazançla kendi işini kuracağına, tecrübe sahibi bir kişiden istenen yardım sayesinde işlerin daha da büyüyeceğine, elini attığı her işi yerine getireceğine, kendisini çok kötü hissedeceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda kelem turşusu görmek üzüntülerin ve sıkıntıların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, çok zor durumlara düşeceğine hakkında asılsız dedikodular çıkarılacağına, daha kolay bir hayata kavuşacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda beyaz kelem görüldüyse yeni bir ülkeye taşınmak için yola çıkılacağına, hayal ettiği ve uzun zamandan beri başka bir şey düşünmediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine ve bu sayede deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, alınacak iş tekliflerini değerlendirerek başka sektörlerde de aynı başarılı çalışmaları yineleyeceğine, bazı sıkıntılar içerisine gireceğine veya eşi ile problemler yaşayacağına, parasının ve canın güvende olacağına tabir olunur.

Falda kelem sarması görüldüğünde çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, kendini dünya yaşantısına fazlaca kaptıracağına ve günah işlemekten çekinmeyeceğine, refah düzeyinin düşmesine neden olacak yollara gireceğine ve bunun bedelini de fakirliğe ve yokluğa düşerek ödemek zorunda kalacağına alamet etmektedir.

Falda kırmızı kelem görmek yüreğine su serpecek çok sevinçli haberler alacağına, işlerinin sorunlarından ötürü bozulacağına, hane içerisine huzur ve mutluluk dolacağına, tuttuğunu koparacak kadar çalışkan ve hırslı olacağına ve bu sayede aslında her insanın hakkı olan ama sadece kısmetli olanların sahip olacağı en güzel şeyleri elde edeceğine, herkes tarafından takdir edilen ve sevilen biri olacağına inanılmaktadır.

Falda mor kelem görüldüyse verilecek olan kararları tek başına vermediğine ve daha iyi bir hale geleceğine, üzüntü duyulmasına sebep olan durumların ortadan kalkacağına, para sıkıntısı çekmeyeceğine ve rahatının yerinde olacağına, çocukları ve torunları ile güzel günler geçireceğine alamettir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir