AnaSayfa / kelebek fal anlamları / Falda kelebeği görmek

Falda kelebeği görmek

Falda kelebeği görmek sonra kendi işini kuracağına, çok sağlıklı bir bedene sahip olacağına, yapılan hataların büyük belalar getireceğine, gönül işlerinden yana umduğu ile karşılaşamayacağına, maddi yükümlülüklerinden kurtulmaya başlayacağına, ancak bu işin çok başarılı bulunması sayesinde işin uzayacağına delalettir.

Falda kelebeği gördüyseniz

  • Aşırı tepkiler vermeniz geleceğiniz için önemli olabilecek kişilerle ilişkilerinizi gerebilir.
  • Size kendinizi suçlu hissettirmeye çalışan kişiler olabilir.

Falda mavi kelebekler görülmesi şimdilik yalnızlıkla dolu günler geçirileceğine, kişinin ailesinden beklediği manevi desteği alacağını ve para konusunda da aile büyüklerinin teklifleri sayesinde zor günleri çabucak atlatacağına, insanları hak yoluna çağıracağına, uzun zamandan beri yapmak istediği ve bir türlü yapamadığı şeyleri yapacağına işaret ettiği söylenir.

Falda kelebekli elbise görüldüyse işlerinde hiç ummadığı bir anda büyük bir sorunla karşılaşacağına, mantık ve sezgileriyle hareket etmesi halinde her işini kolaylıkla halledeceğine, çok sevilen bir kişi ile ayrı düşüleceğine, atılan adımların pek yarar getirmeyeceğine, iş hayatında ortaya konulan çalışmaları ve gerçekleştirilen projeleri kıskanan kişilerin yenilgiye uğratılacağına alamet ettiği söylenir.

Falda kelebeğin başına konduğunu görmek büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına, hanesinde huzur ve mutluluğun hâkim olacağına, hayırlı kişiler ile tanışıp güzel ve kazançlı işler yapılacağına, daha hızlı ve daha güvenli adımlar atılacağına alamet ettiği söylenir.

Falda kelebeğin saldırdığını görülmesi eğer maddi bir durumsa elinde olan ne kadar para varsa bu kişi için harcayarak daha kötü bir duruma düşmesine ve daha fazla sıkılmasına engel olacağına, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, düşmanların işlerini bozmaya ve kişiye karşı kötü gözle bakanları ya da yanlış intibaya sahip olanları utandıracak güzel eylemler içinde olunacağına, niyetlendiği işlere gireceğine işarettir.

Falda kelebeğin eline konduğunu görülmesi böylece imkânsız denilen kavramı da kafasında yıkmış olacağına, işinde istediği başarıyı elde edeceğine, istemediği halde borçlanacağına, iş ve yaşam stresinden kurtulmak için eğlenceli zamanlar geçireceğine, epey tartışma yaşandıktan sonra fal sahibi lehine bir karar çıkacağına ve davanın temyize kadar gideceğine, iş konusunda parmakla gösterilecek bir yönetici haline geleceğine yorumlanır.

Falda kelebekten korkmak görüldüyse insanlara karşı duygu ve düşünceleri konusunda hep açık olacağına, yaşadığı bu durumlarda destekçisinin çok olacağına, ancak daha sonra karşısına çıkan fırsatları değerlendirerek çok büyük başarılar ve kazançlar elde ederek sıkıntılarından zaman içinde kurtulacağına, çeşme ya da okul gibi bir hayrat yaptırarak pek çok hayır duası kazanacağına, huzurlu bir hayata adım atacağına, maddi ve manevi olarak zarar görüleceğine alamet ettiği söylenir.

Falda büyük kelebekler görülmesi başına uğursuz olayların geleceğine, kendisini kötü hissettiren olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, bir sebeple yapılacak işlerde çok emek verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına delalettir.

Falda kelebekli perde görüldüğünde az sayıda yılan kusmanız ise sıkıntınızın çok olmadığına veya olmayacağına, bir ev alma konusunda kısa sürede önemli adımla atılacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını atlatacağına delalettir.

Falda kelebeğin üstüne konduğunu görmek hiç beklemediği bir işle ilgili olarak bir teklifin gelmesi üzerine yeni bir adım atacağına, devletle ilgili bazı sıkıntılar çıkacağına, arkadaştan görülecek faydaya delalet ettiğine inanılır.

Falda siyah kelebekler görüldüğünde kardeşlerin birlikte bir işe gireceğine, beklediği haberin gelmeyeceğine, imkân sahibi olacağına ve iyi noktalara geleceğine, gün günden daha da kötüye gideceğine işaret ettiği söylenir.

Falda rengarenk kelebekler görüldüyse helal lokmalar yiyeceğine, silkelenip üzerindeki ağırlığı atıp rahatlayacağına, maddi olanaklarının da elinden kayıp gideceğine delalet eder.

Falda uçuşan kelebekler görülmesi çok üzücü ve geri dönüşü olmayan hatalar yapılmasına sebep olacağına, hayat standardı ve kalitesi olarak kişinin dilediği gibi yaşamaya devam edeceğine, kazancının da aynı oranda artacağına, üzüntülerin yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına alamet eder.

Falda kelebeğin doğurduğunu görmek yeni personeller ve yeni firmalarla anlaşacağına, maddi olarak çok sıkıntılı durumlara düşeceğine, sevilen kişilerle çok başarılı bir ortaklık kurulacağına, tüm isteklerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine yorulmaktadır.

Falda küçük kelebekler görmek anlayışlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine ve ferahlığa çıkacağına, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına, beklenmedik olaylarla karşılaşacağına inanılmaktadır.

Falda kelebeğin uçtuğunu görmek müşterinin çoğalacağına ve fal kapatanın yüzünün güleceğine, şartlarının daha iyi maaşının da daha fazla olması nedeni ile bu teklife olumlu cevap vereceğine, attığı her adımı düşüneceğine, ancak yakın bir arkadaşın bulacağı bir kaynak sayesinde sorunun ortadan kalkacağına, büyük miktarda para kazanacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda kelebeğin öldüğünü görmek sevince ve imrenilecek güzel bir duruma gelmeye, ilerleyen zamanların gelir açısından kişiyi her zamankinden daha fazla tatmin edeceğine, mutlu günlerin yakında olduğuna, yeni ve söz sahibi olunan bir mevkiye sahip olunacağına yorumlanır.

Falda kelebeğin üzerine konduğunu görmek çok zor durumlardan neredeyse en zirveye çıkılacağına, geleceğinin parlak olacağına, ardından dikkatli bir şekilde davranılacağına, kariyerinde atılım yapacağına, uzun zamandan beri askıda kalmış olan bir işin nihayete erdirileceğine delalet eder.

Falda uçan kelebekler görmek sıkıntılı ve sorunlu dönemlerin biteceğine, önüne çok hayırlı kazanç ve gelir kapılarının açılacağına, ter döktüğü ve üzerinde çok çalıştığı işlerin istediği şekilde sonuçlanacağına, parasal konularda kolaylık içinde yaşayacağına, zor bir işin üstesinden gelinmesi ile birlikte bazı işlerin hayata geçirileceğine yorumlanır.

Falda kelebeğin ısırdığını görmek sevdiği ve değer verdiği insanlardan göreceği destek sayesinde daha önce pek yapılmamış ya da üzerine fazla düşülmemiş işlere gireceğine, işlerin kötü gidişatına dur denileceğine, işlerin ve projelerin başarı ve kazanç getireceğine, eline geçecek olan imkânlar sayesinde çok daha iyi işlere ve çalışmalara imza atacağına ve daha iyi yerlere terfi edileceğine inanılır.

Falda kelebekli halı görmek hayırlı ve güzel olayların yaşanacağına, büyük beklentiler ile girilen işler sonunda zarar edileceğine, ibadetine çok büyük bir bağlılık duyacağına inanılır.

Falda kelebekli bilezik görüldüyse arkadaşlarla aranın bozulacağına, sorunların sürekli artacağına, bir sebeple bu makamı kaybetmemek için çok büyük çaba gösterileceğine alamet eder.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir