AnaSayfa / kekik fal anlamları / Falda kekik görmek

Falda kekik görmek

Falda kekik görmek iş dünyasına çok prestijli bir mevkiye sahip olunacağına ve rakiplerin art niyetli davranışlarının geri püskürtüleceğine, iyi bir kariyerin kapısını sonuna kadar açacağına, o işi iyi yaptığı konusunda her yerde geçerli olacak bir belge alacağına, kar etmek için yeni girişimlerde bulunacağına, telaşlı geçirilen günlerin kişiye mutluluk vereceğine, ticarete adım atacağına yorumlanır.

Falda kekik gördüyseniz

  • Belli bir konu hala dikkat gerektiriyor olabilir.
  • Tuhaf davranan kişilere yol göstermeye çalışmak zaman kaybı olabilir.

Falda kekik bitkisi görüldüğünde her girdiği işte çok üst mevkilere kadar yükseleceğine, hayallere yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, evinde nimetin ve verimin çoğalacağına yorumlanmaktadır.

Falda kekik nane görüldüyse faturalarını ödeyemez olacağına, şansının her zaman yaver gideceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve maddi sıkıntılarının son bulacağına, sıkıntıların tez zamanda çözüm bulacağına, hane içinde türlü sorunların başgöstereceğine, gördüğü gerçekler yüzünden moralinin bozulacağına yorulmaktadır.

Falda toz kekik görmek parasız ve işsiz kalacağına, endişelerin yerini mutluluğa bırakacağına, işlerin kötü gidişatına dur denileceğine delalet etmektedir.

Falda kekik tarlası görülmesi bereketli bir döneme girileceğine, maddi ve manevi olarak elinden gelen herşeyi yerine getireceğine ve akrabasının sırtından çok büyük bir yük alacağına, atacağı adımlar yüzünden büyük bir üzüntü yaşayacağına ve bu kadar sorun varken daha kötü ve düzensiz bir dönem geçireceğine, eline geçecek olan fırsatların günden güne çoğalacağına, dileklerine ve de hayallerine kavuşacağına, hanesinden bolluk ve bereketin eksik olmayacağına alamet etmektedir.

Falda kekik fidesi görüldüyse büyük bir adım atılacağına, güzel başlayan ve kazanç getiren bir çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine, şanssızlıklar ile çok uzun bir süre uğraşarak çok zaman kaybedeceğine ve çok zarar göreceğine, aile hayatında huzuru yakalayacağına, istediği yola çıkacağına inanılmaktadır.

Falda kekik çiçeği görüldüğünde sıkıntıların yakasından düşmeyeceğine, aile hayatı içinde mutlu olunacağına, mesleğinde geri plana düşeceğine delalet eder.

Falda kekik suyu görüldüğünde fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine ve kırgınlıkların unutulacağına, neşeli zamanların yaşanacağına, çok büyük ve üzücü haberler alınacağına yorulmaktadır.

Falda nane kekik görülmesi iş hayatı ile ilgili bir ortaklık kurulacağına, duygularının karşılıklı olacağına, mutluluğu ve başarıyı yakalayacağına, üzüntülerin mutluluğa döneceğine, kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine, sıkıntılı durumların üstesinden gelineceğine delalet eder.

Falda kekik topladığını görülmesi dileklerinin gerçekleşeceğine ve dileklerinin de tutacağına, gülmekten asla vazgeçmeyeceğine, buna rağmen iş hayatı ile ilgili bazı sorunlar ile çok büyük bir savaş vereceğine, elindeki birikimleri değerlendirip yeni bir ev satın alacağına yorumlanmaktadır.

Falda kekik yağı görüldüğünde rahat bir hayat sürüleceğine ve yeni bir haneye sahip olunacağına, ortaya konan çalışmaların kazanç getirmemesi yüzünden maddi ve manevi olarak çok zorluk çekileceğine, maddi gücünün artmasıyla beraber kudret sahibi olacağına, üstün başarılar ve büyük zaferler elde edeceğine, sorunlu bir kişi ile tartışma yaşanacağına, birçok yeni fikir edinileceğine ve sağlık konusunda bazı reçetelerle ülkeye dönüş yapılacağına yorulmaktadır.

Falda kekik tohumu görülmesi hiç düşünmediği kadar büyük başarılar kazanacağı bazı işlere gireceğine, zor zamanlarında da en büyük destekçilerinin yine bu kimseler olacağına, kendisinden çıkarı olan ve maddi olarak kişiyi kullanmak isteyen biriyle tartışma yaşayacağına, mutsuz ya da sorunlarla boğuşan bazı dostlara yardımcı olacağına, ancak daha sonra karşısına çıkan fırsatları değerlendirerek çok büyük başarılar ve kazançlar elde ederek sıkıntılarından zaman içinde kurtulacağına alamettir.

Falda dağda kekik görüldüyse işlerin ve kazancın bir anda artacağına, sorunlarını çözüme kavuşturup daha yeni ve farklı çalışmalara girerek insanları şaşırtacağına ve bu sayede kazanç elde edeceğine, yaşamın daha kolay hale geleceğine işaret etmektedir.

Falda kekik ağacı görmek var olan sorunlarının daha da büyüyeceğine, zorlukların ve sıkıntıların aşılacağına, helal lokma yiyen fal kapatanın rızkının da sürekli artacağına, sosyal çevreden arkadaş olunan bir kişi ile evlilik yolunda hayırlı bir adım atılacağına alamettir.

Falda taze kekik görüldüyse onlar tarafından çok sevileceğine, hayatının afiyette geçeceğine, kişinin tüm geleceğini etkileyecek bir dönemece girileceğine ve bu dönemde alınan her türlü kararın kişinin hayatında dönüşsüz etkiler bırakacağına işaret ettiği söylenir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir