AnaSayfa / Falda kazık görmek

Falda kazık görmek

Falda kazık görmek uzun yıllardan beri sakladığı ve en yakınındaki kişilere bile anlatmadığı sırlarının açığa çıkacağına, peşinden koştuğu bir işle ilgili olarak çok güzel gelişmeler yaşanacağına, keyfe ve neşeye kavuşacağına, makamının ve itibarının yükseleceğine, fal kapatanın önceliklerinin farklılaşacağına, huzur ve sessizlik içinde yaşayacağına tabir olunur.

Falda kazık gördüyseniz

  • Belli bir anlaşmanın maddeleri konusunda emin olamayabilirsiniz.
  • Gerçeklere veya ilk elden bilgilere ağırlık verilmesi gerekiyor.

Falda arkadaşının kazık attığını görmek ancak bu duruma rağmen sevdiği ve değer verdiği insanlara yardım edeceğine, işle ilgili olarak yeni bir sayfa açılacağına, yolunda huzurla devam edeceğine yorumlanmaktadır.

Falda kazık yediğini görmek hem de özel hayatında kısmetlerinin çoğalacağına, işlerinde kısa bir süre içinde çok büyük kazanç sağlayacağına, Ummadığınız yerlerden maddi ve manevi destek görmeye, öte yandan ömrünün de çok uzun olacağına, onlarla iş ortaklığı yapmak isteyeceğine ve şahit olduklarından sonra herşeyden vazgeçerek onlardan derhal uzaklaşacağına, her zaman hürmet göreceğine alamet etmektedir.

Falda ağaç kazık görmek hakkınızda hiç de hoş olmayan dedikodular yapılmasına, yakın akrabalardan birinin eğitiminin üstleneceğine, şansının kötüye gideceğine, yeni bir sosyal hayata sahip olunacağına yorulur.

Falda tahta kazık görülmesi işlerinin çok iyi olacağına, kendisine tuzak kuranları fark edeceğine, yaşadığı bir rahatsızlıktan Allah’ın izni ile kısa zamanda kurtulacağına ve zor bir dönem geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, kendisine güvenli bir gelecek kurmaya çalışırken var olan gücünü kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya geleceğine, psikolojik olarak düzeleceğine yorulmaktadır.

Falda kazık yol görmek uğranılan bir ihanetten ötürü kırgınlık yaşanan biri ile yolların ayrılacağına, dost ya da akrabalarından gelecek olan yardımların herhangi bir şekilde fayda sağlamayacağına, kendisine sıkıntı veren durumlardan yakın bir zaman içinde sıyrılacağına ve büyük bir proje ortaya koyarak kimsenin cesaret edemediği işler gerçekleştireceğine alamet etmektedir.

Falda demir kazık görülmesi böylece hayatının da düzene gireceğine, bir sebeple çok büyük parasal sıkıntının kucağına, geniş geniş yaşayacağına, böylece daha rahat ve daha öz güvenli bir şekilde hareket edileceğine, işlerinin sekteye uğramasından ötürü maddi ve manevi olarak zarar edeceğine, gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına delalettir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir