AnaSayfa / yavru fal anlamları / Falda kaz yavrusu görmek

Falda kaz yavrusu görmek

Falda kaz yavrusu görmek zahmet çekilerek ve uzun süre üzerinde çalışılarak hazırlanmış olan bir projenin çok büyük kazanç getireceğine, çok sıkıntılı zamanları kolay bir şekilde atlatacağına, maddi ve manevi olarak daha iyi bir duruma geleceğine, yakın bir zaman içinde atacağı doğru ve kararlı adımlar sayesinde çok büyük ve çok hayırlı bir hayata kavuşacağına, yarattığı üzücü durumun ortadan kalkacağına, falı kapatan kişinin o kimseye karşı içine kurt düşeceğine işarettir.

Falda kaz yavrusu gördüyseniz

  • İlerlemeden önce mantıklı düşünmeniz gerekiyor.
  • Geçmişi hatırlamanız aynı hataları tekrarlamamanızı sağlayabilir.

Falda küçük kaz yavrusu görülmesi helal lokma yiyen fal kapatanın rızkının da sürekli artacağına, işinde verimsiz olacağına, üzerinde durmaya bile değmeyeceğine, çok iyi mevkilere geleceğine, ele geçen fırsatların kaçırılmasına sebep olan şeylerin ne olduğunun bulunacağına ve aynı hataları yapmamak konusunda kendi kendisini telkin edeceğine, büyük sıkıntıları olmayacağına yorulmaktadır.

Falda ölü kaz yavrusu görüldüyse kendisini üzen ve kötü durumlara sokan olayların son bulacağına, geçmişte yapılan hataları telafi etmek için fırsat bulunacağına, çok daha geniş bir kitleye yayılmak için pek tanımadığı kişiler ile çok büyük iş ortaklığı kuracağına, girdiği bir ortaklıktan büyük zararla çıkacağına, sahip olduğu mal varlığının alıp yürüyeceğine delalet etmektedir.

Falda yabani kaz yavrusu görülmesi alınacak haberlerin hayatı olumsuz yönde etkileyeceğine, neşesini ve ağız tadını yitireceğine, adının fesada karışacağına bu nedenle de toplumdaki tüm saygınlığını yitireceğine, birikimlerinin yok olması neticesinde kendisini birden çok düşkün bir halde bulacağına ve ruhen de büyük bir bunalım geçireceğine, bereket ve huzur geleceğine, gönül ilişkisi yaşanan bir kişi ile dünyaevine girileceğine rivayet eder.

Falda sarı kaz yavrusu görüldüğünde aile hayatının sorunsuz olacağına, daima önüne bakacağına, kısmetli bir kişi olunması sayesinde girilen bütün işlerde çok büyük kazanca kavuşulacağına, anne baba duasının alınacağına, iyi bir patron olacağına ve çalışanlarını profesyonel bir anlayışla ve yaklaşımla yönlendireceğine inanılmaktadır.

Falda siyah kaz yavrusu görülmesi üzüntülerin biteceğine ve hayal edilen şeylere kavuşulacağına, başarının ve mutluluğun geleceğine, rakiplerine karşı fark atarak onları gerisinde bırakacağına alamet ettiği söylenir.

Falda ördek kaz yavrusu görmek kişinin mutluluk gözyaşı dökeceğine, çok büyük sorunların altından büyük bir başarı kazanarak çıkacağına, uzun zamandan sonra daha büyük sıkıntılar yaşayacağına, keyfinin yerine geleceğine delalet etmektedir.

Falda yeşil kaz yavrusu görüldüğünde eline geçen bütün fırsatları titiz davranmasına rağmen boşa harcayacağına, çok hayırlı ve güzel olayların göbeğine düşeceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına, birçok kişinin dikkatinin çekileceğine, yaşadığı maddi sıkıntılardan kurtulacağına, sosyal hayatında çok sevdiği ve değer verdiği biri ile arasının bozulacağına alamet ettiği söylenir.

Falda beyaz kaz yavrusu görüldüyse yaşanan rahatsızlığın geçeceğine, gelişiminin hız kazanacağına, aile hayatının günden güne daha kötü bir duruma geleceğine, bunun için gerekli olan tüm fırsatlara sahip olacağına yorulur.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir