AnaSayfa / kayık fal anlamları / Falda kayık görmek

Falda kayık görmek

Falda kayık görmek kazandığı paraları ve malları uğradığı zararları ortadan kaldırmak için son kuruşuna kadar harcayacağına, her işini sorunsuz şekilde yani kolaylıkla halledeceğine, çok büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere gelineceğine, eğitim hayatında başarıların artacağına, huzurun ve mutluluğun hâsıl olacağına, çektiği çilenin unutulmasını sağlayacak kadar rahatının ve huzurunun yerinde olacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda kayık gördüyseniz

  • Fikirlerinizi sunma beceriniz size yardımcı olabilecek kişiler bulmanızı sağlayabilir.
  • Ani teklifler, davetler, olaylar ya da öneriler daha önce bildirdiğiniz planlarınızda değişiklik yapılmasını gerektirebilir.

Falda ters kayık görülmesi çalışılan işte alınacak başarılı sonuçlarla üst mevkilere gelineceğine, iş hayatında günah işleyeceğine, türlü musibetlerin kişinin peşinden geleceğine, büyük bir kalpkırıklığı yaşanacağına, doğru ve kazançlı adımlar atılacağına, zahmete ve çileye düşeceğine alamet ettiği söylenir.

Falda derede kayık görüldüyse geçirilen zor günlerin unutulacağına, işinde terfi edeceğine, kişinin hayata bakış açısında meydana gelen değişikliği aile hayatına da olumlu şekilde yansıtacağına, kötü kişilerle karşılaşılacağına, sorunlarla ve sıkıntılarla boğuşulacak bir döneme girileceğine işaret etmektedir.

Falda nehirde kayık görüldüyse bir sebeple çok zorlanacağına, canın sıkılmasına da izin vermeyeceğine, moral olarak çok iyi hissedeceğine, varolan sıkıntıların yerini mutluluğa ve sevince bırakacağına tabir olunur.

Falda yüzen kayık görülmesi bir ömür boyu mutluluğu garantilemiş olacağına, uzun uğraşlar sonucunda rahat bir nefes alınacağına, olaylara yaklaşımlarında da hisleriyle hareket etmesinin zaman zaman sıkıntılar yaşamasına neden olarak sorunlarını büyüteceğine, hayırlı kişiler ile tanışıp güzel ve kazançlı işler yapılacağına, herkesi hayran bırakacak bazı atılımlar yapacağına inanılmaktadır.

Falda yeşil kayık görülmesi iş anlamında daha geç kariyer yapacağına, elindeki parasını yanlış yatırımlarda çarçur edeceğine, dualarından hayır görmeyeceğine işaret ettiği söylenir.

Falda yanan kayık görüldüyse kırgınlık yaşanacağına ve tartışmalı günler geçirileceğine, sorunların çabucak halledileceğine, bir sebeple çok büyük bir üzüntü yaşanacağına, bir hastalıktan kurtulunacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda oyuncak kayık görülmesi yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına ve rahata erileceğine, uzun bir süre boyunca rahatsızlık yaratacak bir kişinin iş hayatında sürekli fal kapatanın karşısına çıkacağına, kendisine tuzak kuranları fark edeceğine, böylelikle sorunlarının tek tek hallolmaya başlayacağına, dünyadaki hayatının gönlünce geçeceğine, anlayışlı ve hoşgörülü bir kişi ile evlenileceğine işaret eder.

Falda suda kayık görülmesi aile hayatında da çok büyük mutluluklar yaşayacağına, parasının ve malının eksilmeyeceğine, işle ve güçle arası iyi olmayan birinin yola getirileceğine, kısmetin ve şansın açılacağına, kişinin iyi fikirleri ve güzel davranışları ile kendi içinde çatışır hale geleceğine, her zaman neşeli olacağına işaret eder.

Falda kayığa bindiğini görülmesi maddi ve manevi açıdan zarara uğranılacağına, bir sebeple çok zor durumlar yaşayacağına, çok sevinçli olaylar yaşayacağına işaret eder.

Falda kayık battığını görüldüyse işinde terfi edeceğine, daha sonra yaşanan sorunun kökenine inileceğine, eğer üzüntü yaşıyorsanız bu üzüntülerin dağılıp yerini mutluluğa bırakacağına, sorunların çözüme kavuşacağına alamet etmektedir.

Falda küçük kayık görmek elinin bollaşmasına vesile olacak ve böylece maddi anlamda çok daha fazla güçlü hale gelmesini sağlayacak bazı girişimlerde bulunacağına, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin biteceğine, girilen birçok işte doğru kararların verilmesi ve akıllıca adımların atılması ile çok büyük kazançlar elde edileceğine, hem de iş hayatına yansıyacağına, yüklü miktarda kazanç ede edeceğine yorumlanmaktadır.

Falda kayıklı motor görülmesi bir sebeple çok uzak bir yerden çok kötü bir haber alacağına, dertlerin günden güne artacağına, üzüntülerin biteceğine ve hayal edilen şeylere kavuşulacağına, uzun süredir olmadığı kadar eğleneceğine ve daha sık sosyal ortamlarda bulunma kararı alacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda ters dönmüş kayık görülmesi hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde ve hiç sıkıntı çekmeden kavuşacağına ve çok sağlıklı bir kişi olarak çok rahat edeceğine, ortak işlere gireceğine, arsa veya gayrimenkul gibi değerli yatırımlar yaparak geleceğini düşünerek hareket edeceğine, birden fazla uğraşı olduğu için konsantrasyon sorunları yaşayacağına, arzu ve emellerin kişinin istediği yönde gerçek olacağına, verilen emeklerin sonunda karşılığını vereceğine yorumlanır.

Falda eski kayık görülmesi büyük üzüntüler ve acılar yaşayacağına, anne baba hayır duaları sayesinde sevilen bir kişi ile hayatın birleştirileceğine ve hayalleri süsleyen ve herkesin sahip olmak istediği bir bebeğe sahip olunacağına, eğlenceli mekânlara gideceğine, yakın bir zaman içinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, kişisel çatışmalardan vaz geçileceğine alamettir.

Falda gemi kayık görmek mutlu olunacak çeşitli adımlar atılacağına, neredeyse mahkeme kapılarına düşüleceğine, ancak ettiği duaların kabul olması ile birlikte çok büyük ve uğradığı tüm zararı ortadan kaldıracak olan bir yardım alacağına, çok uzun bir süre boyunca akrabalarla arasına mesafe koyacağına, ister istemez büyük sorunlar yaşayacağına inanılır.

Falda gökyüzünde kayık görüldüyse sorunlarını ve zorluklarını aşmayı bileceğine, kişinin dertlerinin ve kısmetsizliklerin biteceğine, endişe duyduğu bütün konuların çözüme kavuşacağına, iyilik ve hayır bulacağına, geleceğinin gerçekten de kısmetlerle dolacağına, hayırlı bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda batan kayık görmek haybeye para ve zaman harcayacağına, gelecekte de fikirlerinin toplumsal olaylarda etkili olacağına, arkadaşlık ilişkilerinin uzun yıllar boyunca kötüleşeceğine, yaptığı her hamle ile daha kötü bir olayla karşılaşacağına, kendisine hayat neşesi veren insanlarla daha sık görüşeceğine işaret etmektedir.

Falda sarı kayık görüldüyse işlerin her geçen gün daha başarılı olunacağına, çok büyük başarılar kazanılacağına ve çok büyük ilerlemeler kaydedilip yüklü miktarda para elde edeceğine, orada yeni kişilerle tanışıp dost olacağına delalet ettiği söylenir.

Falda tahta kayık görüldüğünde seçeceği eşin ailesiyle de iyi geçineceğine, aile içindeki huzurunun ölene kadar aynı şekilde süreceğine, kötü duygularını yeneceğine ve huzurlu olacağına delalet etmektedir.

Falda uçan kayık görülmesi ancak kendisini daha sonra toparlayacağına, yaşlılığında bile rahat bir ömür süreceğine, tabiri caizse hedefi on ikiden vuracağına, birden fazla işyeri sahibi olacağına ve çalışmalarını kusursuz şekilde başarıyla sürdüreceğine inanılmaktadır.

Falda su dolu kayık görülmesi geldiği noktaya ve mevkie de hep kendi emeği ve çabasıyla geleceğine, bol rızık ve para sahibi olacağına, işte de mutlu olunacağına, kötü bir geçmişe sahip birinin yapmak istediği kötülüğün boşa çıkacağına, hayatındaki en önemli ve en temel sorunun aşmış olacağına, gireceği çok büyük bir işten maddi ve manevi olarak çok büyük zarar görmüş olarak çıkacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda mavi kayık görüldüyse aralarındaki iletişimin bozulacağına, rakiplerine ve düşmanlarına karşı büyük atılımlar yapacağına, kendisine olan güvenin artacağına, sorunların altından kalkmak için çeşitli kararlar vereceğine, karanlık zamanların aydınlanacağına, sorunların hızlı ve kolay bir şekilde aşılacağına yorumlanır.

Falda içi su dolu kayık görülmesi kişinin kendisinin ve ailesinin uzun ömre sahip olarak sağlık sorunu yaşamadan bir hayat süreceğine, gelirinin düşeceğine ve rızkının azalacağına, farklı sektörlere ve alanlara yöneleceğine, yeni yeni fırsatlara sahip olunacağına işarettir.

Falda kayık göz görülmesi yapılan hataların yakında telafi edileceğine, adım atılacak işte aile bireylerinden destek göreceğine, ilerleyen günlerin kişi için herhangi bir sıkıntı olmadan keyifli olacağına delalet ettiği söylenir.

Falda kırık kayık görüldüğünde kişinin kazancını artırmak uğruna hileli yollara başvuracağına, yöneticilerinin ya da müdürlerinin dikkatini çekmeyi başaracağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, hayırlı ve güzel işler yapacağına ve insanlar arasında saygın kimse haline geleceğine, çok sevdiği bir kişi tarafından kalbinin kırılacağına, karşısına çıkan fırsatları çok daha dikkatli bir şekilde değerlendirmesi gerektiğine ve yakında daha zor günler yaşayacağına işaret eder.

Falda tekne kayık görüldüğünde herkesin takip ettiği ve ilgi gösterdiği biri olacağına, temizliğine ve beslenmesine dikkat etmesi sayesinde çok sağlıklı ve uzun ömürlü bir kişi olacağına, dileklerinin ve dualarının da kabul olacağına, aklına koyduğu her işi gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine inanılmaktadır.

Falda kırmızı kayık görüldüyse sevdiği kişi ile hayatını birleştireceğine, hiç bilmediği bir işe gireceğine ve bu işi öğrendikten sonra adını herkesin duymasını sağlayacak başarılara imza atacağına, sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına ve hayatının en mutlu günlerini geçireceğine, kendisini yüksek yetkiler ile üst mevkilere terfi ettirecek bazı çalışmalar ortaya koyacağına, ihtiyaç duyulan bir paraya kavuşmaya ve sevdikleri ile beraber olan fal kapatanın huzurlu olacağına, evlilik kararı verilip aynı çatı altına girileceğine işarettir.

Falda pembe kayık görüldüğünde dertlerinin ve sıkıntılarının çözüme kavuşacağına ve atacağı doğru adımlar sayesinde büyük bir zenginliğe sahip olacağına, yaşamının da her geçen gün iyiye doğru gideceğine, eline geçen fırsatların yakın bir zaman içinde büyük sıkıntı yaratacak şekilde geri tepeceğine, iş hayatında ve aile hayatında düştüğü boşluktan kurtulması ve parasal olarak çok zor durumlara düşmemesi için yardım edileceğine ve herhangi şekilde ortaya çıkabilecek hastalık durumundan ötürü gereken ne varsa yapılacağına, sorunlu bir durumla karşılaşacağına işaret ettiği söylenir.

Falda kürekli kayık görüldüğünde ağlayıp sızlayacak kadar acizlik içinde olmaya izin vermeyeceğine ve hep çaba gösteren kimse olacağına, aile büyüklerinden alınacak destek sayesinde çok güzel bir düğün yapılacağına, girdiği bir ortaklıktan büyük kayıplar ile çıkacağına, kazançlı bir işin başına geçirileceğine ve parasal sıkıntıların ortadan kalkacağına delalet eder.

Falda motorlu kayık görüldüğünde herkesin birbiriyle iyi anlaşacağına, zamansız bir ayrılık haberi alınacağına, inatçı karakteri yüzünden sık sık ilişkide kavgaların yaşanacağına, yeni bir arkadaş ortamına girileceğine ve çok zorluk getirecek ve kişinin üzülmesine sebep olacak bir işin hızlı bir şekilde aşılacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda evde kayık görüldüyse sahip olunan imkânların çok iyi kullanılacağına, atılan adımlar sayesinde çok daha iyi bir duruma geçileceğine, suçlamalardan aklanılacağına ve aile hayatı ve sosyal hayat içerisinde uzun zamandan beri yaşanan tartışma ve sürtüşmelerin çok yakın bir zaman içerisinde değer verilen kişilerin araya girmesi ile biteceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının ortadan kalkacağına ve uzun yıllardan beri kurduğu hayallerin yakın bir zamanda gerçekleşeceğine inanılır.

Falda kayık küreği görmek büyük atılımlar ve çalışmalar ortaya koyacağına, ekmek teknesi olan işinin de her zaman çalışır halde olacağına, uzun bir dönemden sonra ilk kez çok rahat edileceğine ve daha güzel günler için beklenmeye başlanacağına delalettir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir