AnaSayfa / kavun fal anlamları / Falda kavun görmek

Falda kavun görmek

Falda kavun görmek maddi ve manevi olarak epey gelişme yaşanacağına, yakın bir zaman içinde kendi işini kuracağına, yüklü miktarda bir para yardımı alınacağına, çok daha büyük adımların atılacağına, kişinin kendi ailesinden gelecek bir belaya, her şeyin ters gideceğine ve uzunca bir dönem falı kapatan kişinin kendisini toparlayamayacağına yorumlanmaktadır.

Falda kavun gördüyseniz

  • Güvendiğiniz kişilerle sırlarınızı paylaşabilirsiniz.
  • Yeni teklifler veya davetler nedeniyle mevcut işlerinizde ya da planlarınızda değişiklik yapmanız gerekebilir.

Falda üzüm kavun görülmesi bir sebeple çok zor zamanlar geçirileceğine ancak sonra bu durumdan kurtulacağına, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine, çok büyük atılımlar gerçekleştirip çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Falda ezilmiş kavun görülmesi uzun zamandan beri beklenen bir iş kapısının açılacağına, kişinin bundan sonra çok daha farklı bir yaşam süreceğine, verilen emeğin karşılığının tam olarak alınacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda kavun ve domates görülmesi Allah’ın kendisine istediği kadar evlat nasip edeceğine, kendisini çekemeyen ve kıskanan insanların yaptığı kötülükleri bertaraf edeceğine, maddi yükümlülüklerinin artacağına, kendisi için neyin doğru neyin yanlış olduğuna karar veremez olacağına, insanlara her türlü yardımı yapacağına işaret eder.

Falda mor kavun görüldüğünde parasal olarak çok büyük destek vereceğine, cebinin para göreceğine, istenmeyen bir problemin çözümü için tecrübeli birinden destek alınacağına alamet eder.

Falda çatlamış kavun görülmesi belirsiz durumların sona erip kişinin hedeflerine daha temiz ve net bir yoldan ilerleyeceğine, elinde avcunda ne varsa satmak zorunda kalacağına, kişinin öğrenimini uzun tutarak aynı zamanda İslami konularda da bilgi sahibi olacağına inanılır.

Falda soyulmuş kavun görülmesi bolluğun ve bereketin geleceğine, uzun uğraşlar vererek ve çok büyük çaba göstererek ortaya koyacağı bir proje sayesinde çok iyi bir kazanca sahip olacağına, ailesinin çok seveceği hayırlı bir kısmet ile hayatını birleştireceğine ve çok daha huzurlu ve mutlu bir kişi olacağına, toplumda takdir edilecek ve adından güzel anılacak işler yapacağına, umutsuzluğa ve geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, maddi açıdan çok kazanç elde edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda arkadaşının kavun aldığını görmek sürpriz gelişmeler yaşayacağına, zorlukların ve sıkıntının devam edeceğine, meslek hayatının da başarılarla geçeceğine, insanları imana getirmek ve ibadete çağırmak için çalışacağına, hayatını düzene sokmak için yapacağı şeylerin ters tepeceğine işaret eder.

Falda tabakta kavun görülmesi çektiği zahmetten ve çileden kurtulmasına vesile olacak oluşumların ve girişimlerin içinde yer alma şansına sahip olacağına, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, sorunlu bir akrabadan gelecek kötü haber yüzünden üzüntü duyulacağına, borçların kısa zamanda ödeneceğine yorumlanır.

Falda birinin kavun getirdiğini görüldüyse hasret içinde kalacağına, çocuklarının masraflarını karşılamakta zorluk çekmeyen fal kapatanın kendi zevkleri için de para ayırabileceğine, bundan sonraki hayatında daha akıllı ve programlı bir şekilde yaşayacağına, girdiği projelerden zararla çıkacağına, özellikle bu dönemde alacağı kararlardan dolayı ileriki zamanlarda pişmanlık veya sıkıntı duyacağına, hakkaniyetine göre değer kazanacağına rivayet etmektedir.

Falda olmuş kavun görülmesi çok üzüntülü bir döneme girileceğine, o kişiden fiziksel olarak etkileneceğine, Allah’ın emrettiklerine bağlı kalacağına yorumlanır.

Falda küflü kavun görüldüyse çocukları olması halinde de ideal bir ebeveyn olarak parmakla gösterileceğine, dini inancı için daha çok vakit ayıracağına, kendisini yavaş yavaş toparlayarak bu kişinin hayatına olan etkilerini geriye çevirmeye çalışacağına, içinde barındırdığı bütün sıkıntılarının sona ereceğine, böylece hayata yeniden sarılacağına ve eski güzel günlerine döneceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda incir ve kavun görüldüyse cesaretini ve kendine olan özgüvenini toplayacağına, onu yapmadığı şeylerden sorumlu tutacağına, bir sebeple çalışma üstünde bazı fikir ayrılıkları yaşanacağına, parasal krizler yaşanacağına, kişinin uğradığı haksızlıkların sona ereceğine yorulur.

Falda eşinin kavun yediğini görüldüğünde bazı kişilere karşı sesini yükselteceğine ve el kaldıracağına, kendisini çok daha iyi hissedeceğine ve büyük mutluluklar yaşayacağına, yapacağı bazı çalışmalar ile daha iyi işler için çeşitli hazırlığa başlayacağına delalet eder.

Falda kavun yediğini görüldüğünde meslek hayatında hep cesaretli adımlar atacağına bu sayede yenilmez biri haline geleceğine, dost çevrenizin genişleyeceğine, elde bulunan bazı taşınmazların elden çıkartılacağına, çok severek gireceği bir çalışmada büyük zararlar göreceğine, çok büyük bir destek alarak iş hayatında uğradığı zarardan kurtulacağına, endişe ettiği konularda çok güzel adımlar atacağına rivayet eder.

Falda mavi kavun görüldüğünde üst bir mevkiye terfiye alınacağına, her işinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, sosyal çevre içinden bir kişi ile dünyaevine girileceğine ve zor bir eğitim hayatının kolay bir şekilde aşılacağına, güzelliklere rast gelineceğine, refah düzeyinin düşmesine neden olacak yollara gireceğine ve bunun bedelini de fakirliğe ve yokluğa düşerek ödemek zorunda kalacağına alamet etmektedir.

Falda kavun ve salatalık görüldüyse umutlarının bitmesine sebep olacağına, teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine bu sayede hedeflerini gerçekleştirmenin yolunu bulmuş olacağına, böylece işlerinin günden güne daha iyi bir hayata adım atacağına, tanıdığı kişilerden birine yardım isteği üzerine yardım edeceğine, çektiği tüm sıkıntıların sona ereceğine ve artık rahat bir nefes alacağına, tüm hayatını manevi değerlerine ve inancına uygun şekilde inşa edeceğine alamet eder.

Falda kavun verdiğini görülmesi dini duygularının ve inancının güçleneceğine ve dolayısıyla da iç huzuru yakalayacağına, yeni siparişler alacağına, aklını karıştıracağına ve kendisini kararsız ve belirsiz hallere getireceğine, insanlardan kaçılıp dört duvar arasında kalınacağına yorumlanmaktadır.

Falda kavun ve portakal görülmesi kaçırılan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, sağlığının yerinde olacağına, muradına ereceğine ve daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, büyük miktarda kazanç elde edileceğine, daha dirayetli ve daha güçlü olarak hayata daha sıkı sarılacağına, yarınları için isabetli kararlar alacağına tabir olunur.

Falda kavun ekmek görüldüyse eğlenceli şekilde yaşayacağına, anne baba dualarının kabul edilmesiyle bol kazanç elde edileceğine, aile hayatı ile ilgili olarak çok önemli bir adım atılacağına alamet ettiği söylenir.

Falda köy kavunu görüldüyse aile bireylerini üzecek ve eldeki imkanların heba olmasına yol açacak bir kişi ile muhatap olacağına ve bu durumun rakipleri çok sevindireceğine, sevilen ve aranılan biri haline geleceğine, zaman zaman kötü giden hayatının renkleneceğine, arzu ve isteklerine de hasret bırakacağına, kişinin başkaları ile muhabbetinin artacağına işarettir.

Falda kavun taşıdığını görüldüğünde dertlerinden ve borçlarından kurtulacağına, daha iyi bir yaşam standardı tutturmak için atılan adımların çok büyük kazançlar sağlayacağına ve iş hayatında yönetici konumunda olan insanların dikkatini çekeceğine, yapılan yardımların hayır duası olarak geri döneceğine ve büyük işler başarılacağına, haksızlık yapan insanlardan uzaklaşacağına, kaybedilen bir şansın tekrar elde edileceğine, mallarını kaybetme riskiyle karşılaşacağına ve kötü bir dönemden geçeceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda bozulmuş kavun görüldüğünde sağlık sorunlarının uzaklaşması ile kişinin keyfinin yerine geleceğine, prestij sahibi olunacağına, gerek işle ilgili gerek sosyal hayatla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına işaret etmektedir.

Falda yarım kavun görmek zor durumların el birliği ile aşılacağına, iş hayatı ile ilgili olarak kurulan bir ortaklıktan ötürü zarara uğranacağına, hayırlı ve iyi kişiler ile kurulacak ortaklık sayesinde çok iyi mevkilere gelineceğine, tatmin olacağı oranda gelire kavuşacağına inanılır.

Falda kavun peynir görüldüyse darlık çektiği günlerini unutacağına, yapılan planların umulduğu gibi olmayacağına, uzun süredir görülmeyen bir akrabadan haber alınacağına, anne ve babasının dualarını alarak sırtının yere gelmeyeceğine, maddi ve manevi olarak bir sıkıntı çekileceğine ve çalışma hayatında prestij kaybı yaşanacağına, hayatı boyunca maddi zarara uğramayacağına delalet eder.

Falda mezarlıkta kavun görülmesi yaşanan sıkıntıların sabır ve azimle ortadan kaldırılacağına, onlara galip geleceğine, zahmet verici bir işin kısa zamanda düzeltileceğine, eline haram para geçeceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda kara kavun görüldüyse yarattığı farklılığı kullanarak işlerini çok iyi bir noktaya getireceğine, her kararlarında onların arkasında olacağına, endişelerini ve üzüntülerini atlatacağına, ele geçen kazancın günden güne artacağına yorulur.

Falda kavun çiçeği görüldüyse rakiplerine ve düşmanlarına karşı büyük atılımlar yapacağına, aile bireyleri arasındaki bağın gün geçtikçe kuvvetleneceğine, maddi imkânların günden güne çoğalacağına, maddi anlamda alım gücünün hiçbir zaman sarsılmayacağına, yatırımlardan büyük kazanç elde edeceğine alamettir.

Falda ezik kavun görülmesi gerek kısa gerek uzun vadede çok iyi işler yapılacağına ve aile bireylerinin birlikte hareket etmesi sayesinde güzel günler göreceğine, dertlerin çözüme kavuşacağına, işlerinin her zamankinden daha güzel olacağına işarettir.

Falda ala kavun görüldüğünde mevki makam sahibiyken işten olunacağına, geçmişini arkada bırakacağına, çok uzun bir zamandan beri beklenen hayırlı haberlerin en sonunda geleceğine, buna rağmen içinde barındırdığı pişmanlık yüzünden kendisini hiç affetmeyeceğine, yüksek makamlara geleceğine ve tuttuğunu koparmak gibi bir yeteneğinin ve zekâsının olacağına işarettir.

Falda ermiş kavun görüldüyse zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine ve hayırlı bir yola çıkılacağına, ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına, dik durmaya çalışacağına, bir toplulukla beraber hareket edileceğine delalet eder.

Falda bal kavun görmek yaptığı hatalardan ders alacağına, işlerinin ve projelerinin kendisine başarı ve zafer getireceğine, çok kötü günler geçireceğine, sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına delalettir.

Falda iki kavun görüldüyse güzel başlayan işlerin kötü bir şekilde ilerleyeceğine, hayatında çok sevdiği ve değer verdiği kişilerle bazı işlere gireceğine, hatta bir tutukluluğun da söz konusu olabileceğine alamet ettiği söylenir.

Falda kavun ve elma görülmesi sorunlarını kısa zaman içinde sona erdireceğine, miskinliğinden ve sürekli olarak uyuma isteğinden kurtulacağına, kişinin kimseye muhtaç olmayacağına, çok uzun ve zorlu bir dönemden ve sıkıntılı bir yoldan geçerek bu sıkıntıyı çözeceğine tabir olunur.

Falda kavun ve mısır görmek sorunlarının en kısa zamanda çözüm bulacağına, bir sebeple çok sıkıntı çekeceğine, büyük bir risk alınarak girilen bir işte hayırlı bir şekilde sonuca varılacağına işaret etmektedir.

Falda küçük kavun görüldüyse rahat bir hayata adım atacağına, büyük üzüntüler yaşanacak olan önümüzdeki günlerde herkesin şaşıracağı bir haber alacağına, yaşamına yeni bir yön verme olanağına sahip olacağına işaret ettiği söylenir.

Falda birden fazla kavun görüldüyse iş hayatı içindeki maddi ve manevi zararlardan kurtulacağına, yapılacak başarılı işlerle çok büyük bir şöhrete sahip olunacağına, aile hayatı ile ilgili çok güzel adımlar atılacağına, bunun da kendisini en yukarılara taşıyacağına alamet etmektedir.

Falda kavun ve kiraz görüldüyse geçmişte yapılmış olan hataların telafi edileceğine, dikkat çekeceğine ve konuşulur olacağına, artık güzel ve kolay bir hayata kavuşacağına, sıkıntılı ve sorunlu olunan zamanlarda büyük bir istekle ortak olacağına, zararların günden güne artacağına, büyük tartışmaların sonlanacağına inanılır.

Falda kavun ve muz görüldüyse yaptığı her işle daha fazla tanınacağına ve çok daha iyi bir konuma geleceğine, bir daha böyle bir hata yapmamak için kendisini tembihleyeceğine ve kendisine kırılan insanlar ile konuşarak gönüllerini almaya ve durumu düzeltmeye çalışacağına, hiç istemediği sorunlarla karşılaşabileceğine, sorunlarını kısa zamanda ortadan kaldırıp çok daha başarılı işler yapacağına, yüzüne kan geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda tuvalette kavun görüldüğünde sorunların ve sıkıntıların baş göstereceğine, önüne pek çok imkan sunulacağına, beraberliklerde hayal edilenden daha fazla mutlu olunacağına, şansın yaver gideceğine ve sevinçli haberler alınacağına, sıkıntılarını ve kötü olayları hastalık derecesinde sorun etmeyeceği için çok daha rahat olacağına, rakiplerini alt edeceğine inanılmaktadır.

Falda kurtlu kavun görüldüyse fal kapatanın sırtının asla yere gelmeyeceğine, uzak bir akrabanın yaşadığı bir sağlık sorunu ile ilgili olarak güzel haberler alacağına, Allah katında da günahkâr durumuna düşeceğine, bilgili kimse haline geleceğine ve hayatını en iyi şekilde yaşamayı başaracağına, mesleğinde başarılarının hiç bitmeyeceğine, nankör bir kişi ile muhatap olunacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda sulu kavun görmek hayırlı bazı çalışmalar gerçekleştirip büyük kazançlar elde edeceğine, eğitimle ilgili bir sektörde işe başlanacağına, yapılan çalışmaların sürekli artarak başarı sağlayacağına, fal kapatanın anlayışlı ve hoşgörülü biri olmak için çaba göstereceğine, elinde bulunan imkânların bollaşacağına yorulur.

Falda kavun yaprağı görmek hayırlı olacak ve mutluluk getirecek izdivaca, tatsız sözlerin de unutulacağına, işlerin başarı kazanması sayesinde kıskançlık duyan kişilerle tartışma yaşanacağına ve çok rahat bir döneme gireceğine, el attığı birçok işte zarar edeceğine, kariyerinde ilerlemeye kaydedeceğine alamet etmektedir.

Falda suda kavun görmek ters giden işlerin düzeleceğine ve ferahlığa çıkılacağına, aile hayatında çok güzel haberler alacağına, çok sevdiği ve değer verdiği bu insanlar ile arasına çok büyük mesafeler koyacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda olgun kavun görüldüyse çok büyük ve başarılı işler ortaya konulacağına, zararlı kişiler ile muhatap olmak zorunda kalınacağına, yeni bir birlikteliğe yelken açılacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda çok sayıda kavun görüldüyse yapılan işlerin karşılığının alınabileceğine ve çok büyük bir bereket olacağına, borçlarının biteceğine ve üzüntülerinin yerini mutluluğa bırakacağına, üzüntülerinin son bulacağına, başarılar sayesinde insanlar ile büyük işlere girileceğine, içine düştüğü karamsarlıktan kurtaracağına, iş hayatında önünü kesen sorunların üstesinden geleceğine işaret ettiği söylenir.

Falda bir araba kavun görüldüyse zaman içinde daha hayırlı ve daha güzel bir mevkiye geleceğine, daha sonra kendisi için çok uygun olduğunu düşündüğü bir karar vereceğine, iş hayatında herkesin saygı gösterdiği bir kişi olacağına tabir olunur.

Falda yenmiş kavun görüldüyse hayatından ve sevdiklerinden her zaman fayda göreceğine, hastalığın nereden kaynaklandığını ve nasıl tedavi edileceğini sorgulayıp tedavi olacağına, sorun yaratan bir durumun kısa süre içinde ortadan kaldırılacağına, çok iyi ve hayırlı evlatlara sahip olacağına, iyi bir aile reisi ve baba olacağına yorumlanmaktadır.

Falda kavun yemek görmek gündemi iyi olan bir ülkeye de bolluk olacağına, yetimleri ve öksüzleri sevindireceğine, işlerini tek başına yöneteceğine, zevki sefa içinde yaşayacağına işaret eder.

Falda çok kavun görüldüğünde başarılar yaşanacak ve büyük atılımlar yapılacak bir işe girileceğine, aile hayatında birlik ve beraberlik içinde olunacağına, birçok kişinin dikkatinin çekileceğine alamet etmektedir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir