AnaSayfa / Falda katmer görmek

Falda katmer görmek

Falda katmer görmek başarısının ve mutluluğunun bir gün değil bir ömür süreceğine, kendisine müjdeli haberlerin iletileceğine, kendisine miras yolu ile kalacak bir arsa veya tarlanın satışından sonra yüksek meblağlar kazanacağına, hiç para sıkıntısı da yaşamayacağına, moralsiz ve düşünceli olacağına, halk tarafından çok sayılıp sevileceğine ve destek göreceğine ve vatanı ve milleti için çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına delalettir.

Falda katmer gördüyseniz

  • Kişisel arzularınızın birden artması gerçekleşmesi zor isteklerde bulunmanıza neden olabilir.
  • Tamamlanmamış işler, anlamsız diyaloglar veya çözülmemiş detaylar nedeniyle stresli olabilirsiniz.

Falda katmer aldığını görmek evliliklerinde güven sorunu yaşanacağına ve bir müddet ikilinin arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, sahip olduğu mal varlığının alıp yürüyeceğine, faturaların biriktikçe birikeceğine, çok büyük problemler ile karşılaşılacağına, her daim temkinli olacağına ve hiç riske girmeyeceğine, diplomalı kimse olacağına inanılmaktadır.

Falda katmer çörek görüldüğünde daha fazla gelir sahibi olacağına ve yaşam standartlarının yükseleceğine, dost çevrenizin genişleyeceğine, güzel bir döneme girileceğine delalet etmektedir.

Falda katmer börek görüldüğünde sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, çok kötü günler geçirip dedikodu çıkaran kişi ya da kişiler ile büyük bir tartışma yaşayacağına, karşısında esas duruşa geçilecek kadar itibar kazanacağına ve zaferler elde edeceğine, fal kapatanın hayat koşturmacası içinde sürekli yorulacağına alamet ettiği söylenir.

Falda gözleme katmer görüldüğünde yaşamdan istediklerini alacağına, endişelerin bitip yerini mutluluğun alacağına, daha sonra da bunu nasıl yaptığına inanamayacak duruma gelerek kendisini tenkit edeceğine, şansının ve kısmetinin kendisinden yana gideceğine, yeni bir şehirde yeni bir işe girip yeni bir hayata başlayacağına, yaşanan üzüntü ve sıkıntıları çözeceğine yorulmaktadır.

Falda katmer bükme görüldüğünde sonunda mutlu olacağına, aralarındaki bağlılığın ve sevginin daha da artacağına, çok sevilen bir kişinin yaptığı bir hatanın hoşgörü ile karşılanacağına, kuş gibi hafifleyeceğine, yüz güldürecek sonuçlara ulaşılacağına, elini attığı işlerde yüksek moral ve enerjisi sayesinde her daim başarılı olacağına yorumlanır.

Falda şekerli katmer görüldüğünde kişinin maddi imkanlarının çoğalacağına, daha iyi imkânlara sahip olacağına, sevdiklerinden ayrı kalınacağına, kesilen kişinin çözülmeyen sorunları varsa eğer kısa bir zamanda çözüme kavuşacağına alamet etmektedir.

Falda tahinli katmer görüldüğünde kişinin manevi olarak huzurlu bir ruh haline gireceğine, başına gelenleri tevekkül içinde karşılayarak ve Allah’ın emirlerine karşı gelmeden yaşayacağına, üst mevkideki kişilerin takdirine sahip olunacağına, yaşanan problemlerin en kısa zaman içinde ortadan kalkacağına, zararlı alışkanlıkların sona erdirileceğine, söz sahibi olacağına tabir olunur.

Falda yufka katmer görüldüğünde endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına, herhangi bir zorluk çekmeden kişinin her açıdan başarılı sayılacak bir yaşam sürdüreceğine, moral ve motivasyon açısından çok iyi bir hale gelineceğine, sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına ve hayatının en mutlu günlerini geçireceğine, yapılan çalışmalar ve ortaya konacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, acı tecrübeler edineceğine ancak gelecek için bu deneyimleri olumlu şekilde kullanacağına yorulmaktadır.

Falda katmer hamuru görüldüyse aile içinde geçiminin zorlaşacağına, bir sebeple ister istemez büyük üzüntü duyacağına, makamının sürekli yükseleceğine, çok büyük mal ve mülke sahip olacağına, neşenin ve mutluluğun geleceğine rivayet etmektedir.

Falda pişmiş katmer görmek güzel haberler alınacağına, sorunlu olaylarla karşılaşacağına, el attığı birçok işte zarar edeceğine alamet eder.

Falda peynirli katmer görülmesi karşısına çıkacak başarılı ve ünlü kişileri çeşitli şekillerde kendisine örnek alarak işlerini daha değişik ve dikkat çekecek şekillerde ortaya koyacağına, kişinin uğrayacağı maddi kayıpların düşmanlarını sevindireceğine, işini kaybedeceğine ve ailesi ile arasının açılacağına yorulmaktadır.

Falda katmer ekmek görüldüyse yapılan çalışmaların büyük ses getirmesi sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, maddi konularda kayıplar olacağına, çok mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olacağına, iş konularında ortaklar ile ters düşüleceğine, kendini dünya yaşantısına fazlaca kaptıracağına ve günah işlemekten çekinmeyeceğine, güzel evlatlar yetiştireceğine inanılır.

Falda katmer yapanı görüldüğünde yaşamının da istediği şekilde ilerleyerek her geçen gün çok daha güzel olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın zamanda kurtulacağına, dost ve akrabaları ile çok sevinecekleri bir haber alacağına, hiç aklına gelmeyen durumlara düşeceğine, güvendiği insanların gerçek yüzlerini göreceğine, ağız tadının da kaçacağına yorulur.

Falda fıstıklı katmer görüldüyse aksiliklerle boğuşulacak ve zorluklar yaşanacak bir çalışmaya girileceğine, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, kafasının da rahat edeceğine, sorunlarını çözdükten sonra bu sorunların ardından sadece uğranılan zararların kalacağına işaret etmektedir.

Falda yağlı katmer görüldüyse tabiri caizse derin bir oh çekeceğine, bir sebeple yapılacak işlerde çok uğraş verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına, kişinin keyfinin yerine geleceğine, iş hayatında çok büyük kazançlar elde edileceğine, mevki makam sahibiyken işten olunacağına inanılmaktadır.

Falda ıspanaklı katmer görmek fakir fukaraya yardım edileceğine ve bu sayede bol bol hayır duası alınacağına, fakir çocukları giydireceğine, büyük işlerin ortaya konulacağına, keyfin ve huzurun yerine geleceğine, her zaman hürmet göreceğine, büyük çalışmalar sırasında çok güzel günler göreceğine alamettir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir