AnaSayfa / Falda kasiyer görmek

Falda kasiyer görmek

Falda kasiyer görmek hayal edilen şeylere kısa zaman içinde ulaşılacağına, arkadaşlık ilişkilerinin uzun yıllar boyunca kötüleşeceğine, büyük başarılar kazandığı ortaklıklardan birinde hiç istemediği halde bir kırılma yaşayacağına ve sıkıntılı bir döneme gireceğine, her şeyi onunla el ele ve gönül gönüle vererek gerçekleştireceğine, kazancının da hiç eksilmeyeceğine, endişelerin ve dertlerin biteceğine işarettir.

Falda kasiyer gördüyseniz

  • Belli iş birliklerinizi, anlaşmalarınızı, katılım gerektiren planlarınızı ya da belli başlı düzenlemeleri ilgilendiren konulara yeterince müsamaha gösterdiniz.
  • Bazı ilişkiler veya iş birlikleri size bazı bedeller ödetebilir.

Falda kasiyer olduğunu görüldüyse iş hayatında düştüğü zor durumlardan kurtulacağına, kazanca ve mutluluğa giden yollarındaki engellerin de ortadan kalkacağına, kişinin gönlünün ferahlayacağına, bir süre iş bulmakta zorlanacağına, sahip olduklarını bir bir kaybedeceğine işarettir.

Falda kasiyer olarak çalıştığını görüldüyse sıkıntılı durumlar geçireceğine, biraz olsun hafifleyeceğine ve hayatın belli bir oranda sıradanlaşarak kişiye nefes alacak zaman kazandıracağına, yapılan işlerin büyük hayırlar getireceğine, türlü musibetlere uğrayacağına, çok sıkıntılı durumlara düşüleceğine, kimsenin arkasından gıybet etmeyeceğine ve hiç kimseye iftira atmayacağına rivayet etmektedir.

Falda erkek kasiyer görmek neşeli ve bol kahkahalı günler geçirileceğine mal mülk sahibi olunacağına, yaşama sevincini ve enerjisini kaybedeceğine, belalı insanlara denk geleceğine, uğranılan zararların telafi edileceğine, ikili ilişkilerde aradığı eşi bularak mutlu olacağına, ister istemez çok üzüleceğine inanılır.

Falda kasiyer erkek görüldüğünde fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına, kısa süreli de olsa rahat bir hayat yaşanacağına, aile hayatı içinde yaşanan kötü günlerin geride kalacağına, sorunların üzüntülere neden olacağına, kötü alışkanlıklarından arınacağına, aile hayatına da yansıyan para sıkıntısının en kısa zamanda ortadan kalkacağına yorumlanır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir