AnaSayfa / kasık fal anlamları / Falda kasıklarını görmek

Falda kasıklarını görmek

Falda kasıklarını görmek saygınlığının artacağına ve aldığı zaferlerle dikkat çekeceğine, alınan bu haberler sayesinde çok büyük atılımlar yapılacağına, sakin ve güzel bir hayat süreceğine, bir sebeple ailesi içinde tartışmaların yaşanacağına, kendisine fazlaca kar getireceğine, çok hayırlı kişiler ile helal rızk getirecek işlere gireceğine işaret ettiği söylenir.

Falda kasıklarını gördüyseniz

  • Sezgileriniz size doğru yolu gösterebilir.
  • Evinizi veya ailenizi ilgilendiren konularda bazı tutarsızlıklar ön planda olabilir.

Falda kasıkta şişlik görüldüğünde iş ve zaman kaybına uğrayacağına, sıkıntılarına ortak olacağına, ticarette başarılı olacağına delalet eder.

Falda kasıktan ameliyat olduğunu görüldüğünde maddi darlık çekmeden ama çok da zengin olmadan bir hayat sürdürüleceğine, atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, zor olduğu söylenen bir çalışmanın keyifli bir hal alacağına, düşmanların ve rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, ortaya bazı projeler koyacağına, gösterilen sabrın tükeneceğine delalet eder.

Falda erkek kasığı görüldüyse kötü huylara sahip olan bir kadından uzaklaşmaya ve ayrılmaya, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine ve malının da aynı oranda artacağına, geçiminin çok daha kolay hale geleceğine ve dünyanın tüm güzelliklerinin ve nimetlerinin tadına varma şansına nail olacağına yorulmaktadır.

Falda kasıkta sivilce görüldüyse mesleğinde istediği başarıyı elde etme imkânı bulacağına, her zaman salih kişilerle birlikte olacağına, keyifli ve neşeli bir kimse yapacağına, sorunların hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına ve sevdiği kişiler ile kâh eğlenerek kâh oynayarak işlerini gerçekleştireceğine, Allah’a sığınması ve dua etmesi sayesinde sıkıntılarından kurtulacağına inanılmaktadır.

Falda kasıkta yara görülmesi parasız ve ekmeksiz kalacağına, onlar sayesinde yaşadığı sıkıntıları da unutacağına, itibarıyla da sosyal hayatta isim yapacağına alamet eder.

Falda kasıklarının ağrıdığını görmek yeni projeler gerçekleştirip iş hayatında büyük bir saygınlık kazanacağına, yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine, dedikoduların deyim yerindeyse bıçak gibi kesileceğine delalet ettiği söylenir.

Falda kasıkta çıban görüldüğünde arkadaşları ve dostları arasında konuşulmuş bir konu hakkında çok hayırlı ve büyük bir sürprizle karşılaşacağına ve aile hayatında ters giden şeylerin düzeleceğine, hayata küsecek duruma geleceğine, dine olan düşkünlüğü ve sevgisi sayesinde insanlara yol gösterecek ve onları dine yöneltecek konuma ulaşacağına, ilerleyen yıllarda şöhretli hale geleceğine, yaşama karşı isteğini kaybedeceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda kasık tüyü görüldüğünde çok kıskanacağı bir kişi olacağına, iş hayatında kendi işini kuracağına, düşman olduklarının anlaşılacağına, eğitimle ilgili olarak büyük bir sıçrama yaşanacağına, dostluklar kurduğu için işlerini daha şevkle yapacağına, içinin de rahat edeceğine delalet etmektedir.

Falda kasıktan bıçaklandığını görmek problemlerinin bitmek bilmeyeceğine, sağlıkla ilgili yaşanan bir sorunun düzeleceğine ve rahat  bir nefes alınacağına, sorunların gelen kazançla birlikte sona ereceğine, büyük emelleri olsa da eline geçecek paraların ancak günü kurtaracak kadar az olacağına fakat rızkının da hiçbir zaman kesilmeyeceğine yorumlanır.

Falda kasık biti görüldüğünde uzun bir süre boyunca kendisine gelemeyeceğine, karşısına çıkan hayırlı bir kısmet ile kısa süre içinde evleneceğine, yakında hedefine ulaşacağına inanılır.

Falda demir kasık görüldüğünde rakiplerin yapacağı bazı kötülüklerden etkilenileceğine, çok iyi atılımlar yapılacağına, hayırlı bir çalışma ile muhtaç insanlara destek olunacağına delalet etmektedir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir