AnaSayfa / karpuz fal anlamları / Falda karpuz görmek

Falda karpuz görmek

Falda karpuz görmek beklenmedik kimselerden duyulacak kötü sözler yüzünden moral bozukluğu yaşanacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım etmek için de harcayacağına, hareketleneceğine ve sürpriz gelişmelere gebe olacağına, hayatındaki en önemli ve en temel sorunun aşmış olacağına, saygınlığına da saygınlık katacağına, mutlu bir yuvaya sahip olacağına rivayet etmektedir.

Falda karpuz gördüyseniz

  • Hangi konuda ilerlemek istiyorsanız ya da size ne ilham veriyorsa o yöne ağırlık vermelisiniz.
  • Yapılması gereken değişikliklere ayak diremek veya karşı tarafa küsmek yerine gerekli değişiklikleri yapmanın faydasını görebilirsiniz.

Falda sulu karpuz görülmesi manevi açıdan kendisini daha güçlü ve daha azimli hissedeceğine ve iş yerinde bir aile ortamı kuracağına, kazancının epey düşeceğine, kafasını kurcalayan bir konuda tecrübe sahibi bir kişiden yardım alacak yorulmaktadır.

Falda olmuş karpuz görüldüğünde kendisine hayallerinde en büyük desteğin aile üyelerinden geleceğine, geçim sıkıntısının olmayacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere herhangi bir zahmet çekmeden kısa zaman içinde kavuşacağına, sıkıntıların ve sorunların hızlı bir şekilde çözüleceğine işarettir.

Falda karpuz ve nar görülmesi ister istemez başının belaya gireceğine, rahat ve huzurlu olunacağına, uzun süre kötü giden bir işin düzeltileceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda nar ve karpuz görülmesi ailenizden veya akrabalarınızdan gelecek mal ve mülke, sermayenin harcandığına değeceğine, kötü niyetli kişilerle pazarlığa oturulacağına, büyük çalışmalar sırasında çok güzel günler göreceğine ve bundan sonra karşısına çıkabilecek durumlar için daha dikkatli olacağına, stresinden ve üzüntüsünden kurtulacağına delalettir.

Falda karpuz suyu görmek askıda kalan bir projenin tekrar hayata geçirileceğine ve zamansızlıktan ötürü bir türlü çıkılamamış olan bir seyahate ya da yolculuğa çıkılacağına, hayatına huzur ve sakinlik geleceğine, bunun kendisine ilaç gibi geleceğine, çok iyi bir mevkide görev yaptığı bir yerde işten çıkarılacağına inanılmaktadır.

Falda karpuz yiyen görmek hayırlı ve güzel zamanlar geçirileceğine, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına, işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine ve kendisinin dirayetli bir kişi olacağına yorumlanmaktadır.

Falda karpuz ve muz görülmesi hayır getirecek bazı çalışmaların ortaya konulması sayesinde kötü şansın kırılacağına, dikkat çekecek bir büyüme göstereceğine, zarar edeceği bir durumdan başarı kazanacağı bir mevkiye çıkacağına ve kendisine uygun bazı projeler gerçekleştireceğine, yakında hedefine ulaşacağına işarettir.

Falda karpuz yemek görüldüğünde kişinin her zaman kendisine güvenerek hareket edeceğine, bir sebeple fal kapatanın tekin olmayan kişiler ile sorun yaşayacağına, yaşanan üzüntü ve sıkıntıları çözeceğine, el attığı işlerde çok büyük başarılar kazanacağına, alınteri dökülerek yapılan işten çok büyük bir maddi birikim yapılacağına yorumlanır.

Falda karpuz resmi görmek iyilikseverliği ile herkes tarafından çok sevileceğine, bir sebeple işlerinin gitgide daha da kötü bir hal alacağına, ailesinin desteği sayesinde her zaman insanların kıskanacakları işler yapacağına ve lüks bir hayat süreceğine tabir olunur.

Falda yenmiş karpuz görüldüğünde anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine, sağlık sorunlarını kısa zamanda aşacağına, iş hayatının gün geçtikçe daha kötü bir duruma geleceğine ve çok zarar görülecek durumlar yaşanacağına, elinde bulunan imkânların çeşitli sorunlara sebep olacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda eski sevgilinin karpuz yediğini görüldüğünde kişinin iş ve özel hayatının ilerleme göstereceğine, zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, hiç beklenmeyen bazı sıkıntıların başgöstereceğine, fal kapatanın işlerinin açılacağına, büyük bir aşk yaşayacağına delalet eder.

Falda sevgilinin karpuz yediğini görülmesi çeşitli ortaklıklar kurup çok hayırlı işlere girileceğine, sürekli hastalıklar ile boğuşmak zorunda kalacağına, bir sebeple sorunlarla direkt muhatap olmak zorunda kalınacağına, kafa dinleyeceğine ve güzel vakit geçirerek sorunlardan uzak kalacağına, yatırımların hayır getirmeyeceğine ve bu uğurda harcanan sermayenin de boşa gitmiş olacağına, modern insanlarla tanışılacağına inanılır.

Falda yolda karpuz görüldüğünde çok güzel şeyler ile karşılaşıp yeni yerlere gidip yeni işlere gireceğine, iş hayatındaki bu güzel gelişmelerin aile hayatına da yansıyacağına, uzun zaman çekilen rahatsızlıklar yüzünden ruhsal olarak da yıpranacağına ve hastalıkların kişiyi yataklara düşürecek kadar ağır bir şekilde seyredeceğine, ailevi meselelerde tarafsız davranacağına rivayet eder.

Falda tepside karpuz görüldüğünde kötü bir duruma düşürüleceğine, çok büyük kazançlar ve hayırlı rızklar elde edeceğine, sevilen kişilerin yaptıkları her işe destek verileceğine, kişinin büyük heveslerle girdiği işlerinin başarısızlıkla sonuçlanacağına, kısa sürede büyük aşama kaydedeceğine ve böylece çalışmasına ve de beklemesine gerek kalmadan mutluluğa ve huzura kısa süre içinde ulaşacağına tabir olunur.

Falda çok karpuz görmek işlerinde büyük miktarda bolluk ve bereket olacağına, onu isyan noktasına getireceğine, geniş geniş yaşama imkanı elde edeceğine, eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirerek çok büyük kazanç elde edeceğine, kendini sürekli geliştirmek için çabalayacağına inanılır.

Falda üç karpuz görülmesi Allah’ın emrettiği şekilde mal ve para sahibi olacağına, hiçbir şeyin eksikliğin hissetmeyeceğine, kendisine hiç uygun olmayan kişiler ile ortaklık kurmak zorunda kalacağına ve üzüleceğine, evliliğinin istediği gibi çıkmayacağına, kişinin çevresinde ona yol gösterecek çok sayıda insan olacağına ve şansın da her zaman arkasından geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda karpuz ve süt görüldüğünde ahirette de bu davranışlarının mükafatını alacağına, kişinin kazancını artırmak uğruna hileli yollara başvuracağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemin sona ereceğine yorumlanmaktadır.

Falda karpuzun yuvarlandığını görüldüyse birçok doktorun kontrol etmesinden ve birçok tedavi uygulandıktan sonra iyileşecek olan fal kapatanın artık sağlığına çok dikkat edeceğine, yakın bir zaman içinde bol kazanç elde edeceğine, çok sevineceği ve şaşıracağı bazı sürprizler ile karşılaşacağına, işlerin ve düzenin bozulacağına, parasal olarak bir kriz yaşanacağına, zevkli ve güzel hale geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda karpuz kırmak görmek sevinçli ve güzel günler görüleceğine, hayırlı ve sevinçli haberler alınacağına, yaşanan eksikliklerin giderileceğine yorumlanır.

Falda çok sayıda karpuz görülmesi hasadının tarlasında kalacağına, zarar ettiği bir işte kendisine yardım edecek deneyimli biri sayesinde işleri toparlayacağına ve kazanç elde edeceğine, şansının ve kısmetlerinin açılacağına, halk arasında çok sevilen ve sözü dinlenen bir kişi olacağına ve iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine, aldığı dualar sayesinde işlerinin açılacağına yorulur.

Falda uzun karpuz görüldüyse kazanılacak ve ele geçecek paraya, insanların hayır dualarını alacağına, hedeflerine ve ideallerine kavuşacağına inanılır.

Falda iki tane büyük karpuz görüldüyse bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına, çok zor bir duruma düşmesine ve büyük üzüntüler yaşamasına rağmen herhangi bir şekilde düzelme olmayacağına, kişinin başarıları nedeni ile ülke dışında da ünleneceğine, her geçen gün daha da iyileşerek umutlanacağına, sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine yorulur.

Falda karpuzun düştüğünü görülmesi sorumluluk sahibi bir kişi olunacağına, girdiği bir iş sırasında çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, maddi ve manevi olarak destek olacağına, ancak yakın bir arkadaşın bulacağı bir kaynak sayesinde sorunun ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Falda üzüm karpuz görmek hatta kendi işinin sahibi olabileceğine, falı kapatan kişinin alacağı kararların kendisi için hayır getireceğine, gücünü ve iyi izlenimini de kaybedeceğine alamet ettiği söylenir.

Falda kurtlu karpuz görüldüyse uzun yıllardan beri yapmak istediği şeyleri gerçekleştireceğine, düşmana karşı fikir ve güç birliği yapacağına, gün geçtikçe iş hayatında daha büyük verim saplanacağına ve çok büyük kazançlar elde edileceğine işaret etmektedir.

Falda turfanda karpuz görülmesi eğlencesinden ve lüksünden geri kalmayacağına, yoluna engel olarak çıkan kişileri kolaylıkla mağlup edeceğine, askıya alınmış olan çalışmaların ve projelerin nihayete erdirileceğine, planlarını ve projelerini gerçekleştirebilmesi için destekgöreceğine yorumlanmaktadır.

Falda karpuz yenildiğini görmek karısı şile arasının çok iyi olacağına, böylece aralarındaki buzların eriyeceğine ve tartışmaların tatlıya bağlanacağına, çok zor koşullarda bile çok büyük başarılara imza atacağına, evindeki huzurunun yerine geleceğine ve rızkının çoğalacağına, onunla daimi olacak bir mutluluk içinde olacağına delalettir.

Falda pembe karpuz görüldüyse hayata karşı bakışının olumlu yönde değişeceğine, kısmetinin ve şansının da açık olacağına, emek sarf etmeden ve yorulmadan kazanç sahibi olacağına, geç de olsa kendine mutlaka şifa olacağına, sorun üzerine sorun yaşanacağına alamet ettiği söylenir.

Falda kel karpuz görülmesi düşmanlarını alt edeceğine, insanların kendisinden yol soran kimse haline geleceğine ve hayatı doyasıya yaşama şansına sahip olacağına, cesaretleneceğine ve kendisine olan özgüvenin artacağına, sıkıntıların ve sorunların çözüme kavuşacağına, mal ve mülk kaybı yaşanacağına yorumlanır.

Falda bir tane karpuz görüldüyse kişinin kazancının artacağına, yaşanan eksikliklerin giderileceğine, güzel işler yapacağına, keyfinin yerine geleceğine ve eğlenceli günlerinin de çoğalacağına, uzun bir süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine tabir olunur.

Falda karpuz kesip yediğini görüldüğünde sevilen ve saygı duyulan konumun korunacağına, rakiplerini ve düşmanlarını korkutup kaçıracağına, hayallerinde kurduğu hayatın kendisine Allah tarafından nasip edileceğine, yaşanan tüm sorunların sona ereceğine, uğursuz kişiler ve olaylarla karşılaşacağına rivayet eder.

Falda çok fazla karpuz görmek kişinin sülalesindeki erkek birey sayısının artacağına, vaatlerin ve verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine, ekmeğine haram sürmeyeceğine, kötü insanların kıskançlıklarından ve kötülüklerinden uzak bir hayat süreceğine, hayırlı ve güzel olayların yaşanacağına ve huzurlu günler geçirileceğine işarettir.

Falda karpuz seçmek görmek bolluğun ve verimin de artacağına, her zaman karşılaşılan güzel şeylerin farkına varılacağına, uzun bir süre boyunca eksik kalmış işlerin tamamlanacağına, sevdiği kişilerden kötü sözler duyacağına, onların yaralarına merhem olacağına, hayali kurulan mutluluk dolu hayatın yakalanacağına işaret etmektedir.

Falda karpuzlu pasta görmek sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine, kardeşlerin birlikte zor bir işin altından kalkacağına, yaşamının takdir belgeleri ve ödüllerle dolacağına alamet etmektedir.

Falda sofrada karpuz görmek kendisinin ve ailesinin her zaman güven içinde olacağına, aile hayatında çok güzel günlerin yaşanacağına, işlerinin hal yoluna gireceğine, yaşadığı üzüntülerden kurtulacağına inanılır.

Falda karpuz kestiğini görülmesi kazançların çok yüksek bir seviyeye geleceğine, mal ve mülk konusunda çok büyük birikim yapacağına, kendisine yardım eden insanlara yardım edeceğine ve bu şekilde mutlu olacağına, kendisini birçok musibet ve sıkıntı ile uğraşmaktan ötürü çok yorgun hissedeceğine yorulmaktadır.

Falda karpuzun yarıldığını görüldüğünde sorunların adım adım kesin olarak bitirileceğine, arsa veya gayrimenkul gibi değerli yatırımlar yaparak geleceğini düşünerek hareket edeceğine, zararın telafi edileceğine ve eşlerin arasının hiç olmadığı kadar iyi olacağına, insanların eskisinden daha çok dikkatlerini çekeceğine, ondan hem fikir ve tecrübe anlamında hem de sahip olduğu maddi imkânlar anlamında faydalanacağına alamettir.

Falda karpuz aldığını görüldüyse sakinliği ve mutluluğu yakalayacağına, sorunlu olaylarla karşılaşacağına, eline geçen bazı fırsatlar sayesinde işlerini yoluna sokarak kısa da olsa bir tatile çıkacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda yatakta karpuz görüldüyse ilkelerinden asla vazgeçmeyeceğine, kendini yerlerden yerlere vurup kahredeceğine, güzel ve hayırlı bir yuvasının olacağına alamet eder.

Falda karpuz ve ekmek görüldüyse sonunda büyük bir servete sahip olunacağına, sahip olduklarının üzerine ekleyeceğine ve rahat bir hayata kavuşacağına, yaşama biçimini ve düşüncelerini sorgulayacağı bir döneme gireceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda tuvalette karpuz görüldüyse bazı kişiler ile iş ile ilgili ortaklıklar kurulacağına, Allah’ın izniyle hastalık gibi durumlardan şikâyetçi olmayacağına, bereketin ve neşenin eksik olmayacağına, gerçekleştirilen projelerin hayli büyük getirisi olacağına, keyifsizliğinin dışarıdan fark edileceğine, iş hayatında düştüğü zor durumlardan kurtulacağına delalet ettiği söylenir.

Falda kelek karpuz görüldüğünde makbul olmayan işler yapacağına, kazalarla ve belalarla deyim yerindeyse burun buruna geleceğine, kaybettiği şeyi bulmasına, özellikle genç bir insana iş imkanı sağlayarak hayır duası alacağına, iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına delalet eder.

Falda karpuzdan kurt görmek varolan borçların ödeneceğine, fal sahibi bekar ise evlilik fikrinin ailesi tarafından da destek göreceğine, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir hal alacağına işaret ettiği söylenir.

Falda kucağında karpuz görmek alım gücünü yitireceğine, yaşam standartlarının artacağına, bir sebeple ister istemez bazı kişilere yardım için başvuracağına, zarar verecek bir kişiden yardım almak zorunda kalınacağına, geleceğinin parlak ve güzel olacağına, kendi içindeki gücü keşfedeceğine yorumlanır.

Falda karpuz topladığını görmek yaptıkları ile birçok kişiyi inciteceğine, çevresindekileri kıracak hatta kaybedecek kadar büyük laflar edeceğine, ancak yakın bir zaman içinde atacağı bazı adımlar sayesinde çok rahat edeceği ve büyük bir ferahlık yaşayacağı bir döneme gireceğine, yaşamın güzelliklerini ve yeni tatlarını keşfedeceğine, üzüntü verici olaylar yaşanacağına, her zaman geçimini sağlamanın bir yolunu bulacağına işarettir.

Falda karpuz doğradığını görülmesi kendisini moral olarak daha iyi hissedeceğine, tez zamanda duyulacak hayırlı bir habere, Allah’ın iyiliklerinin kendisine isabet edeceğine bu sayede rahat nefes alacağına, aile açısından çok büyük ilerlemeler kaydedileceğine, rızkın günden güne genişleyeceğine, eline geçen kazançları çok hayırlı ve güzel işler için harcayacağına işaret etmektedir.

Falda dilimlenmiş kırmızı karpuz görüldüğünde diploma ve meslek sahibi olacağına, gereksiz ve değersiz birinden yardım isteneceğine, borçları varsa ödeyeceğine, yapılan çalışmaların büyük ses getirmesi sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine işaret eder.

Falda birden fazla karpuz görülmesi sakinlik ve huzur içinde geçen yaşantısının alt üst olacağına, bir anda yokluğa düşüleceğine, birikim yapacağına ve dünya nimetlerinden yana sayısız lezzetlerden nasipleneceğine, herkes tarafından takip edilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği herşeye yakın bir zaman içinde herhangi bir zorluk çekmeden kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda küflü karpuz görüldüyse sorunlarının kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, çok büyük bir ferahlık duygusu yaşayacağına, çok huzurlu ve mutlu bir ömür süreceğine, bir sebeple bir miktar zarar edeceğine işaret etmektedir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.