AnaSayfa / karne fal anlamları / Falda karne görmek

Falda karne görmek

Falda karne görmek toplum bireylerinin birbiri ile barış içinde olacağına, işlerinde daha önce yaşanmış olan sorunların tekrar karşısına çıkması üzerine daha hızlı ve daha kolay bir şekilde çözeceğine, çok büyük zararlar ile karşılaşacağına, insanlar tarafından çok tanınan bir kişi olacağına, çok büyük bir şekilde açılan işler sayesinde yeni eleman alınacağına, dost ya da akrabalardan birinin vereceği destek sayesinde çözüleceğine yorulur.

Falda karne gördüyseniz

  • Sağlık başlıklı konulara zaman ayırmanız gerekebilir.
  • Kontrolünüzün dışında gelişen olaylar bazı konularda format değişikliği yapılmasını gerektirebilir.

Falda karnede zayıf görmek sorunlarla ve sıkıntılarla uğraşacak gücünden ve inancından olacağına, kazanılan ekmeğin muhtaç insanlarla paylaşılacağına, işine gösterdiği özen ve hürmet sayesinde çok daha iyi yerlere geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda lise karnesi görüldüyse hayırlı bir kısmet ile mutlu bir yuva kurulacağına, uzun süre boyunca kendisini işine adadığı için sorunlu bir hayat yaşayacağına, amaçlarına nail olacağına bu sayede ilerleyeceğine, insanların saygısının kazanılacağına, maddi zarara uğrayarak yokluğa ve darlığa düşeceğine, yaptığı işlerde kişinin iyi niyetinin suiistimal edileceğine işarettir.

Falda iyi karne görmek eşi ile büyük anlaşmazlıklara düşeceğine, güzel bir hayat süreceğine, dileklerin kabul olacağına, uzun yıllar boyunca konuşulacağına inanılır.

Falda öğrenci karnesi görmek iş hayatında neredeyse iflasın eşiğine geleceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapacağına, çevresinin hayırlı ve iyi kişilerle dolacağına inanılır.

Falda boş karne görüldüğünde çok mutlu olacağına ve çok sevineceğine, kısa süre içinde büyük başarılar kazanacağına, başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine ve haneye bolluk ve bereket dolacağına, geçim derdinin biteceğine alamet eder.

Falda başkasının karnesini görüldüyse torununun çocuğunu görecek kadar yaşayacağına, ruhunun iyileşmesi sayesinde bedeninin de şifa bulacağına, sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde kendisini zor zamanlardan kurtarıp ferahlığa çıkacağına ve hiç olmadığı kadar sevdiği kişilerle büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, kendisine yeni uğraşlar bulacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve kendisine çok yararı olacak bir işe girip hem kendisini hem sevdiği kişileri sevindireceğine delalet ettiği söylenir.

Falda karne töreni görmek maddi olarak uğranacak zararın yanısıra bir de manevi olarak zarar görüleceğine, kısa sürecek bir işe gireceğine, belaya ve derde düşeceğine, ortamın bir hayli gerileceğine yorulur.

Falda karnede zayıf not görmek mali olarak küçüleceğine, maddi ve manevi olarak zarar edileceğine ve uzun zaman sonra ilk kez kötü haber alınacağına, kardeşlerin sorunlu giden işlerinin çözüme kavuşacağına, bir süre insanlardan uzak olmak isteyeceğine alamettir.

Falda çocuğunun karne aldığını görüldüyse güzel huylarının değişeceğine, seyahat sırasında çok büyük miktarda para harcayacağına, atılan adımlar sayesinde işlerin büyük kazançlar sağlayacağına, yapılan planların umulduğu gibi olmayacağına, yeniliğin kendisine iyi geleceğine, geçim sıkıntısının ve parasızlığın biteceğine tabir olunur.

Falda güzel karne görüldüğünde Herhangi bir ihtiyacınız varsa hiç beklemediğiniz şekilde bu ihtiyacınız giderileceğine, unuttuğu birçok duyguyu bu kişi ile tekrar hatırlayacağına, işinde de hep başarılı olacağına, yapılacak bir ortaklık sayesinde çok hayırlı ve bereketli kazançların elde edileceğine alamettir.

Falda yırtık karne görüldüyse canın sıkılmasına da izin vermeyeceğine, kendi alanında çok aranılan ve beğenilen bir kişi olacağına, daha güzelleşeceğine yakışıklı olacağına, işlediğiniz günahlardan dolayı pişmanlık duyup tövbe edeceğinize  delalet ettiğine inanılır.

Falda karnenin iyi olduğunu görüldüğünde ortaya konulan başarılı projeler sayesinde yüksek bir mevkiye terfi edileceğine, aile bireylerinin çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, başına uğursuzluklar geleceğine, en büyük isteklerini yaşama kısmetine ve şansına nail olacağına alamet etmektedir.

Falda beyaz karne görülmesi işlerinin bu sayede açılacağına böylece borca düşmüş bir ahbaba yardım edeceğine, çok mutlu ve huzurlu olacağına, yeni arkadaşlıklar kurulacağına, kendisinin sahip olacağı şans sayesinde başkalarının da kendisi sayesinde nasipleneceğine ve mutlu olacağına, verdiği vaatleri yerine getireceğine rivayet eder.

Falda eski karnelerini görmek aile hayatı içinde yaşanan sorunların aile büyükleri sayesinde çözüm bulacağına, kişinin kazancının artacağına, iş dünyasına çok prestijli bir mevkiye sahip olunacağına ve rakiplerin art niyetli davranışlarının geri püskürtüleceğine, aile hayatında yaşanan tatsız durumların sona ereceğine ve çok büyük bit huzur ve mutluluk duyulacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine ve sevilen bir kişi ile yaşanan bir tartışmanın tatlıya bağlanacağına, tüm bu durumlara karşı azimle ve sabırla çalıştığı için sorunlarının üstesinden geleceğine inanılır.

Falda karne almak görüldüyse eline geçen fırsatları hayırlı ve güzel bir şekilde kullanacağına, elindekilerin tadını doyasıya çıkaracağına, çaresiz durumlara düşeceğine, eşler arasındaki sorunların çözüme kavuşacağına, yaşanan aksaklıkların ortadan kaldırılacağına rivayet etmektedir.

Falda kızının karnesini görülmesi umut bağladığı meselelerin kendisine mutluluk ve başarı getireceğine, hayali kurulan herşeye kavuşulacağına, gerçekleştiren çalışmaların yeterli verimi sağlayacağına, yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine, işlerinde daha önce yaşanmış olan sorunların tekrar karşısına çıkması üzerine daha hızlı ve daha kolay bir şekilde çözeceğine, insanlara iyilik yapmaya delalet ettiğine inanılır.

Falda sağlık karnesi görüldüğünde ticaret hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına, kendi işine kavuşacağına, mesela bir eve ya da arabaya sahip olunacağına, daha başarılı ve kazançlı olacağına inandığına ve bunun da kendisine gerçek bir başarı getireceğine, fal kapatanın kendi fikrini savunurken herkesin kalbini kıracak konuşmalar yapacağına, bazen hile yapılıp iş görüşmelerinde öne geçileceğine ya da bir ihalede ön sıraya girileceğine ya da yalan ve dolanla insanlardan para toplanacağına inanılmaktadır.

Falda oğlumun karnesini görüldüyse iş hayatında sözü geçen biri olacağına, çıkarılan dedikoduların bertaraf edileceğine, gönül işlerinin hareketleneceğine, insanlar tarafından itibar göreceğine ve kendisinden akıl danışılan insan durumunda olacağına, eline geçen fırsatların işe yaramayacağına işaret etmektedir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir