AnaSayfa / Falda karides görmek

Falda karides görmek

Falda karides görmek kişiye haksızlık yapılmak istendiğine ve mal paylaşımında büyük sorunlarla karşılaşılacağına, maddi ve manevi olarak büyük zararlara uğrayacağına, aile arasındaki tartışmaların ve sıkıntıların sona ereceğine, büyük atılımların yapılacağına, sorunlardan ve sıkıntılardan uzak bir yaşam elde edeceğine, ahiret hayatını hiçbir zaman unutmayacağına delalettir.

Falda karides gördüyseniz

  • Bazı ilişki ya da iş birlikleriniz gerçekten ümit verici olabilir.
  • Karşınızdaki kişi ya da grupların karakterlerini biliyorsunuz.

Falda jumbo karides görmek sevdiği kişilerle hayal ettiği bir işi gerçekleştireceğine, insanlarla iletişiminin kuvvetli olacağına, edilen yeminlerin ve verilen sözlerin kısa zamanda tutulacağına, bolluk ve bereket dolu bir yuvaya sahip olunacağına, sorunlu bir durum ile karşı karşıya kalacağına, iş hayatının ve aile hayatını düzene gireceğine ve mutlu olunacağına alamet eder.

Falda çiğ karides görülmesi fal kapatanın içine kapanacağına, kişinin dertlerinin ve kısmetsizliklerin biteceğine, sorunların ve sıkıntıların son bulacağına alamet etmektedir.

Falda büyük karides görülmesi kişinin kendisinin ve ailesinin uzun ömre sahip olarak sağlık sorunu yaşamadan bir hayat süreceğine, hiç beklenmedik bir durumla yüzleşileceğine, tüm sevdikleri ile sağlıklı ve uzun bir ömür geçireceğine, çok şaşırıp büyük bir mutluluk yaşayacağına rivayet eder.

Falda pişmiş karides görmek gelişiminin hız kazanacağına, hayat içerisinde her zaman iyi insanlar ile karşılaşacağına, işinde itibar edineceğine, bir sebeple maddi bir kaynak bulunup çeşitli harcamalar yapılacağına alamet etmektedir.

Falda mavi karides görüldüyse çok büyük mutluluk duyacağına ve aile hayatında da huzurlu ve sakin bir döneme gireceğine, can ciğer olduğu kişilerle kavgalar ve küskünlükler yaşanacağına, bazı konser etkinliklerine katılacağına ya da sinema filmi izleyeceğine delalet etmektedir.

Falda bir sürü karides görülmesi ana baba dualarının alınacağına, hayatında çok güzel değişimlerin  ve gelişmelerin yaşanacağına, ayıplı yolara sapacağına, çok bereketli ve bolluk içinde hayat bir yaşayacağına alamet ettiği söylenir.

Falda evin içinde karides görmek onu kendisinden daha çok seveceğine ve ona yaşlılığında adeta bir bebeğe bakar gibi bakacağına, aile hayatında çok büyük bir mutluluğa yani evliliğe adım atacağına, eline geçen fırsatları değerlendirerek çok güzel işler gerçekleştireceğine ve çok istediği bir hayalini gerçekleştirmek için bazı girişimlerde bulunacağına alamet eder.

Falda karides yediğini görüldüğünde ailesi ile büyük tartışmalar yaşayacağına, maddi olarak zayıflayacağına, fakat her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine, adının ülke dışında yayılacağına, büyük sabır göstererek ve çok emek vererek işlerini yoluna sokacağına rivayet eder.

Falda canlı karides görülmesi içinde bulunulan durumun düzeltileceğine, para kazanmaya başlayacağına, sıkıntıların ve sorunların daha da artacağına, eşlerin birbirine düşeceğine ve son karar olarak ayrılacağına, kalabalık bir eğlence mekânında keyifli ve zevkli vakit geçireceğine, bundan sonra onlarla mutlu ve mesut yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Falda denizde karides görülmesi asla yapmam dediği şeyleri yapacağına, yakın zamanda epey yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, aile hayatında günden güne daha çok sıkıntı çekeceğine, mali krize gireceğine, aile bireyleri arasında bir kriz çıkacağına, rakipleri sevindirecek bir duruma düşüleceğine ve kararsız kalınması sebebiyle mal varlığının bir kısmının elden çıkarılacağına alamet ettiği söylenir.

Falda karides balık görüldüğünde büyük adımlar atılacağına ve işlerde hiç beklenmeyen bir başarıya erileceğine, sevdiği kişiler ile sevinçli günler yaşayacağına, ailesi ve sevdiği kişiler ile refah içinde yaşayacağına, yetimleri ve öksüzleri sevindireceğine, kapanan bütün kapıların açılacağına, hayatın alınan başarılar ve elde edilen kazançlar sayesinde daha kolay ve keyifli bir hale geleceğine alamet ettiği söylenir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir