AnaSayfa / karanlık fal anlamları / Falda karanlık yol görmek

Falda karanlık yol görmek

Falda karanlık yol görmek ortaklı işlere girileceğine, yaptığı bazı işlerde kendisini en iyi şekilde göstereceğine, ekonomik olarak rahatının yerine geleceğine, fakir ve güçten düşmüş bir kimse olacağına, başını ağrıtan ve kendisini üzen olayları atacağı doğru adımlar ve vereceği hayırlı kararlar sayesinde yakın bir zaman içinde çözeceğine, işlerinin de iyileşme ve düzelme göstereceğine yorumlanmaktadır.

Falda karanlık yol gördüyseniz

  • Evinizi, yaşadığınız yeri ya da yaşam tarzınızı ilgilendiren değişiklikler yapabilirsiniz.
  • Kendi bildiğiniz şekilde ilerleyin.

Falda karanlık yolda köpek görüldüğünde tasaların ve sorunların çözüm bulacağına, çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa girileceğine, kem gözlere geleceğine, çevre ve hayvanlar konusunda daha ilgili ve daha girişken biri olunacağına, her şeyi onunla el ele ve gönül gönüle vererek gerçekleştireceğine delalettir.

Falda karanlık yolda ışık görüldüğünde etrafındaki insanlar yüzünden adının lekeleneceğine, musibetlerin ve sorunların yakın zaman içinde daha da artacağına, maddi durumunu düzelterek hemen işlerini yoluna koyacağına, çevresindeki insanları kötü işler için kullanacağına, işlerin kara geçeceğine, muradın yerine geleceğine işaret eder.

Falda uzun karanlık yol görülmesi şansını kendi eliyle engelleyeceğine, geçmişte yaşanan bir tartışmanın sebep olduğu maddi ve manevi zararın telafi edileceğine, bir iş ortaklığı kurup çok hayırlı işlere girileceğine ve kazanılacak para ile yardıma muhtaç insanlara da çok büyük yardımda bulunacağına, zahmete ve çileye düşeceğine, sağlığının ve ağız tadının yerinde olacağına, bir anda sorunların gün ışığına çıkacağına yorumlanır.

Falda karanlık yolda koştuğunu görülmesi güzel günlerin yaşanacağına, yalancı bir kişi ile istemeden kurulan bir ortaklığın zarar görmeden bozulacağına, uğradığı haksızlığın düzeltileceğine, mutlu olacağına ve güleceğine, huzurunun ve neşesinin bozulacağına yorulmaktadır.

Falda iki karanlık yol görmek dertlerinden yavaş yavaş kurtulacağına, karşısında esas duruşa geçilecek kadar itibar kazanacağına ve zaferler elde edeceğine, işlerin çok büyümeyeceğine, kısa zamanda zararlarını telafi edeceğine ve başarıdan başarıya koşacağına yorulur.

Falda karanlık yolda yürümek görmek neşesini ve ağız tadını kaçıracağına, kırgınlık ve ayrılık yaşayacağına, çok zor ve sıkıntılı durumlar ile karşılaşacağına, büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına ve hayatını çok iyi bir noktaya getireceğine delalet eder.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir