AnaSayfa / karanlık fal anlamları / Falda karanlık görmek

Falda karanlık görmek

Falda karanlık görmek kötü halin son bulacağına, herkesin istediği bir kariyeri olacağına, kıskanç kişiler tarafından aile bireylerinin arasına nifak sokulacağına, çok mutlu olacağına ve rahata ereceğine, içine düştüğü sıkıntılardan kısa bir zaman içinde herhangi bir sorun yaşamadan kurtulacağına, ticarette çok daha önemli yerlere geleceğine yorumlanır.

Falda karanlık gördüyseniz

  • Son dakika değişiklikleri planları bozabilir.
  • Mücadele gerektiren bir şey veya rekabet ortamı sizi içine çekebilir.

Falda karanlıkta sevdiğini görmek zahmetli işlerle uğraaşılacağına, sevdiği kişilerden alacağı destek sayesinde çok mutlu olacağına ve sevineceğine, karşısına çözülemeyecek sorunların ve üstesinden gelemeyeceği zorlukların çıkmayacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa sürede kurtulacağına, üzüntülerinin kısa bir süre içinde yaşadığı üzüntülü ve kötü durumların hiç sorun yaratmadan ortadan kalkacağına işarettir.

Falda karanlıkta birinin bağırdığını görmek ona emek vereceğine, şimdilik yalnızlıkla dolu günler geçirileceğine, varılan noktaya hayal edilmiş olan birçok şeye kavuşulacağına yorulmaktadır.

Falda karanlık nehir görüldüğünde sıkıntılı bekleyişlerin sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına, hayal kırıklığına uğratılacağına, zor durumda olan ya da yardıma muhtaç duruma gelen kişilere el uzatılacağına, kişi ne kadar tedbir alırsa alsın bir türlü istediği sonuca ulaşamayacağına inanılmaktadır.

Falda karanlıkta koşmak görüldüyse fesat kimselerin çıkacağına, eline geçecek kazancın çok daha yükseleceğine, büyük miktarda kazanç elde edileceğine, engellerin ortadan kalkacağına, sıkıntıların ve musibetlerin biteceğine rivayet eder.

Falda komşunu karanlıkta görmek birçok kişinin yapması gereken işin altında kalınacağına, çok büyük miktarda kazanç elde edileceğine, verilen desteklere rağmen bir türlü toparlanılamayacağına, kişinin hayatında eksik olanları tespit ederek tamamlayacağına, zor durumların tatlıya bağlanacağına, inancına aykırı olacak isteklerine yenilmeyeceğine alamet ederken bir diğer yandan da güç ve kudret sahibi olacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda karanlıktan korkmak görülmesi yaşanan bir tatsızlığın çözüme ulaşacağına, başarılar yaşanacak ve büyük atılımlar yapılacak bir işe girileceğine, kendisini daha iyi bir çevreye sokacağına, sadece vakit kaybetmekle kalmayacağına aynı zamanda kafa karışıklığı yaşayacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda karanlıkta yıldız görüldüğünde kendisine hayır ve uğur getirecek adımlar atacağına, kendisinin de bundan büyük mutluluk duyacağına, girdiği işlerde çok büyük kazançlar elde edeceğine, maddi ve manevi olarak çeşitli sorunlar ile karşılaşacağına, kişinin gönlünden geçenlerin bir bir çıkacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda karanlıkta ağladığını görüldüğünde trend olan bir markanın başına geçileceğine, üzüntü duyulan bir konuda istenen şeylerin gerçeğe dönüşeceğine, sağlık sorunları ile geçecek bir döneme girileceğine işaret etmektedir.

Falda karanlık tarla görülmesi hiç yapmak istemediği bir şey yapacağına ve bu durumdan pişman olmasına rağmen işleri yoluna sokmak istediği için devam edeceğine, bugüne kadar gözünün önünde olduğu halde görmediği ikiyüzlü insanların varlığını öğreneceğine, dileklerinin ve dualarının gerçekleşmesi ile birlikte yüzünün güleceğine delalet ettiği söylenir.

Falda ölen birini karanlıkta görülmesi yaşanan hastalıklara şifa geleceğine, ters giden işlerin edilecek dualar sayesinde yoluna gireceğine, söylediklerinin çıkacağına ve hissettiklerinin de gerçekle örtüşeceğine, gün geçtikçe kendisine daha iyi bir yol çizeceğine delalet etmektedir.

Falda karanlıkta gezdiğini görüldüyse çok büyük üzüntüler yaşadıktan sonra kendisini toplamak için çaba göstereceğine ve başarılı olacağına, eski huzurun yeniden sağlanacağına, iş hayatında ve aile hayatında sıkıntıların son bulacağına, tüm sorunlarına rağmen çalışmayı sonlandıracağına, bol kazanç elde edeceğine alamet ettiği söylenir.

Falda karanlıkta uçtuğunu görmek helal ve geniş rızık elde edeceğine, tazeleneceğine ve canlanacağına, kendisini üzen ve kıran şeylerden uzaklaşacağına rivayet eder.

Falda karanlıkta otobüs görüldüğünde kimseye haksızlık etmeyeceğine, endişelerin son bulacağına ve büyük kazançlar elde edilecek bir ortaklığa girileceğine, dünya mallarına karşı hırslanacağına bu yüzden de inancından ödün vererek yanlışlara düşeceğine, stresli bir ortama gireceğine, kişinin bütçesinin üstüne çıkması ile birlikte içinde bulunduğu dönemde mali açıdan biraz sıkıntıya düşeceğine, yaşamının kendi istediği şekilde ilerlemeye başlayacağına işaret etmektedir.

Falda karanlıkta polis görmek uzun bir süre kişinin yolunda engeller olmadan yürüyeceğine ve mutlu olacağına, mükemmeliyetçilikten vazgeçilip daha basit bir hayat sürdürüleceğine, geldiği noktaya ve mevkie de hep kendi emeği ve çabasıyla geleceğine, hayal edilen şeylere kısa zaman içinde ulaşılacağına, yolunda gitmeyen işlerin kısa bir zaman içerisinde düzeleceğine, iş hayatında bilgi ve cesaret gerektiren bir mevkiye ulaşmak için çaba gösterileceğine işarettir.

Falda aydınlık ve karanlık görüldüyse rakiplerine karşı fark atacağına, gözü karalığı sayesinde de birçok işi yapmayı becererek zenginliği yakalayacağına, yeni bir ilişki yaşanacağına inanılmaktadır.

Falda karanlık pencere görüldüğünde girilen bir işte yapılan bir hatadan ötürü çok büyük zarara düşüleceğine, eşinden göreceği saygı ve hürmetin kıskançlık yaratacağına, ne yapacağını bir türlü kestiremeyeceğine işarettir.

Falda karanlık mezar görüldüyse rahat bir hayata sahip olmaya, geçmişte yaşadığı bir olaydan ötürü hayatında kötü ve zor bir dönem geçireceğine, işinde herkesten bir adım önde olacağına, yapılan iyiliklerin karşılığında kötülük görüleceğine, kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine, ancak fal kapatanın kendisini yardım işlerine adayacağına yorumlanmaktadır.

Falda yüzü karanlık görülmesi yaptığı çalışmalarda yaşayacağı bir sorunla birlikte işlerinin kapanacağına, uzun bir süreden beri güzel bir şekilde ilerleyen işlerin yakında çok kötü bir duruma düşeceğine ve çok daha büyük üzüntüler yaşayacağına, başarılarının ve kazancının artacağına, hayatı boyunca maddi zarara uğramayacağına ve iflas etmeyeceğine, bir sebeple büyük bir hayalkırıklığı yaşanacağına alamettir.

Falda her tarafı karanlık görmek yeni yollara girileceğine, bir an önce atılım yapması halinde çok yükseleceğine ve iyi noktalara ulaşacağına, mutlu ve huzurlu olmak için çaba göstereceğine, bunun da kendisi için hayırlı olacağına ve ona mutluluk getireceğine alamet eder.

Falda karanlık okul görüldüyse iş tekliflerinin bıçakla kesilir gibi kesileceğine, rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, kendisine yardım etmesi ve işleri çekip çevirmesi için yanına birkaç personel alacağına, varolan borçların ödeneceğine işarettir.

Falda karanlıkta kedi görülmesi yapılan işlerin çok büyük sorunlar yaratmaya başlayacağına, görecekleri ve öğrenecekleri karşısında da çok rahatsız ve huzursuz olacağına, iş hayatında iflasın eşiğine gelineceğine işaret eder.

Falda loş karanlık görüldüyse işlerinde başarı elde etmenin garantileşeceğine, bir süre bu durumun devam edeceğine ancak daha sonra yaşanacak olan bazı güzel gelişmeler sayesinde sorunların çözüm bulacağına, hayatının olumsuz yönde değişeceğine ve kişinin geçmişteki günlerini arayacağına alamettir.

Falda tanıdığın birini karanlıkta görülmesi çirkin bir iş yapmaya, sorunlarının iş konusunda büyük deneyimlere sahip bir kimseden alacağı yardım sayesinde çözüleceğine, kendisine uzun süre gelemediği gibi işte de moralsizliği nedeniyle sıkıntı yaşayacağına delalet ettiği söylenir.

Falda karanlık tuvalet görüldüğünde zarar edilen dönemlerin yakında biteceğine, çok hayırlı adımlar atarak daha iyi ve rahat bir hayata kavuşacağına, sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına, hiçbir zaman yokluk içine düşmeyeceğine, yakın bir kimsenin işle ilgili yapacağı bir yorumdan ötürü moralin iyice bozulacağına tabir olunur.

Falda karanlıkta kaldığını görüldüyse ardı ardına güzel ve hayırlı haberler alınacağına ve rahata erileceğine, tam yerinde verilecek kararlarla çalışmaların sürpriz başarılar getireceğine ve yeni iş kollarına adım atılacağına, yakın bir arkadaşın vesilesi ile bir işe girileceğine, yüzünün her daim güleceğine, fakat her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine, vaatlerin ve verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine ve sorun yaratacak bir projeye dâhil olunacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda her tarafın karanlık olduğunu görülmesi kendisini çekemeyen ve işlerinin önüne sürekli bir engel çıkaran kişileri yenilgiye uğratacağına, bekarlar için mutlu bir karşılaşma, etrafındaki kişiler ile çok sorun yaşayacağına, kişinin iş konusunda da aynı sıkıntıları yaşaması neticesinde tüm yaşam koşullarının kötüye gideceğine delalet ettiği söylenir.

Falda okulu karanlık görüldüyse maddi problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına, kazancının Allah’ın yardımı ile çok büyük oranda artacağına, ağlayıp sızlayacak kadar acizlik içinde olmaya izin vermeyeceğine ve hep çaba gösteren kimse olacağına, sıkıntılarının kısa zaman içinde hayırlı bir şekilde sona ereceğine, fakir ve güçten düşmüş bir kimse olacağına, işlerine de bereketin ve verimin hâsıl olacağına inanılır.

Falda oğlunu karanlıkta görüldüyse yakın bir zaman içinde tanışılacak bir kişi ile dünyaevine girileceğine, maddi ve manevi sorunların ortadan kalkacağına, mutlu ve rahat bir hayat süreceğine işaret ettiği söylenir.

Falda ölüyü karanlıkta görüldüyse yeni işler alma fırsatı elde edeceğine, hasta kimsenin eski neşesine kavuşacağına ve evde bayram havası eseceğine, eline geçen fırsatları bir türlü doğru ve hayırlı bir şekilde değerlendiremeyeceğine, sağlığının ve huzurunun yerine geleceğine işaret ettiği söylenir.

Falda karanlıkta para görmek tüm kederinin uçup gideceğine, işyerinde kendisini çekemeyen kişilere bir konuda galip geleceğine, yatırımların hayır getirmeyeceğine ve bu uğurda harcanan sermayenin de boşa gitmiş olacağına, yarıda kalmış ya da askıya alınmış olan çalışmaların kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine ve aile bireyleri ile birlik beraberlik ve mutluluk içinde yaşanacağına, çok zor zamanlar geçirdikten sonra rahata erileceğine, aile bireyleri ile çok mutlu olacağına ve aile içinde büyük sevinç yaşayacağına delalet eder.

Falda peygamberimizi karanlıkta görmek tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyeceğine ya da kolay ama doğru olmayan yollardan kesesini dolduracağına, çok zahmetli durumlar ile karşılaşacağına, geleceğine düşünerek atacağı adımlarda da istediği sonucu alacağına, rakiplerini çok kıskandıracak ilişkiler kurup işini farklı şekillerde büyüteceğine rivayet eder.

Falda karanlık şeyler görüldüyse bulunduğu mevkide gerçekleştirdiği çalışmalar ve kazanacağı üstün başarı sayesinde terfi alacağına, güzel ve bereketli işlere gireceğine, art niyetli kimselerin oyununa geleceğine, hoşgörülü biri olunacağına, zaten malı mülkü varsa daha da artacağına ve işlerinin iyiye gideceğine delalettir.

Falda karanlıktan yürümek görülmesi borçların kısa süre içinde ve sorun yaşanmadan ödeneceğine, çok daha büyük kazanç sağlayacak bazı işlere girmek için sevdiği bazı şeylerden vazgeçeceğine, tedbirsiz davranışların sonucunun depresif bir ruh haline varacağına, uzun vadede kazancı iki katına çıkaracak bazı hamleler yapılacağına, yakın bir zamanda kalbine göre birisini bulacağına işaret eder.

Falda birinin karanlık kuyuya düştüğünü görmek canını sıkan durumları ortadan kaldıracağına ve kendisini büyük uğraşlarla ve uzun zaman çalışarak kurduğu işe vereceğine, mal ve mülkte azalma yaşanacağına ve iş hayatında çok kötü bir noktaya gelineceğine, büyük bir hastalıktan dönüleceğine, şansının yaver gitmesi sayesinde melanetli bir olaydan kurtulacağına alamettir.

Falda karanlıkta karınca görmek işitilecek kötü sözler ve hakaretler yüzünden kalp kırıklığı yaşanacağına, üzüntüsüne ve sıkıntısına ortak olacağına ve ne zaman başı sıkışsa hemen yardım edeceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalışılan bir projenin başka kişilere faydalı olacak kadar geniş çaplı olacağına, üzüntü veren olayların düzeltileceğine yorulmaktadır.

Falda bir kişiyi karanlıkta görüldüyse yeni dostluklar ve arkadaşlıklar edineceğine, borçlarının çoğalacağına ve rızkının da eksileceğine, yurt dışında eğitim hayatına devam etmek için yollar aranacağına, verilen bütün emeklerin heba olacağına alamet ettiği söylenir.

Falda karanlıkta beyaz görüldüğünde maddi ve manevi olarak büyük bir boşluğa düşüleceğine, sorun yaratan bir durumun kısa süre içinde ortadan kaldırılacağına, kişinin tek başına kalacağına, çok mutlu olacağına ve rahata ereceğine, belki hayatında bir daha eline geçmeyecek bir fırsatı değerlendirmeyeceğine delalettir.

Falda karanlıkta oturduğunu görüldüyse çok büyük bir maddi zarara uğramasına rağmen işlerini iyi bir şekilde düzelteceğine, oturduğu yerden yeni bir yere taşınacağına, ölen kişiye saygı duyarak ve her zaman kendisini anarak onu yaşatacağına inanılmaktadır.

Falda karanlıkta yeşil görüldüyse yoklukla ve gözyaşıyla geçen günlerini de geride bırakacağına, iyilik ve güzellik getirecek işlere girileceğine, yaşanan kırgınlıkların hayat içinde unutulacağına, sorunların sürekli artacağına inanılmaktadır.

Falda kardeşini karanlıkta görülmesi mallarını kaybetme riskiyle karşılaşacağına ve kötü bir dönemden geçeceğine, üzerine atılan kara bir lekeyle çok uzun süreler uğraşmak zorunda kalacağına, söylenen bir sürü söze rağmen doğru bildiği şeye körü körüne inanacağına, alın teri ve bilek hakkı ile ekmek sahibi olacağına alamet eder.

Falda hep karanlık görüldüğünde kötü günler geçireceğine, akabinde de acı çekerek vefat edeceğine, hatalı bir adım yüzünden iş yerinde ihtar alınacağına, kurulan bir ortaklıktan ötürü büyük zararlara girileceğine, işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakın bir zamanda kendi işini kuracağına, rakiplerine karşı her zaman zafer kazanacağına alamet eder.

Falda karanlık su görüldüğünde iş hayatında girdiği her işte büyük kazanç elde edeceğine, eline geçecek fırsatlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, geçiminin de daha rahat bir hale geleceğine, ailesinin çok seveceği hayırlı bir kısmet ile hayatını birleştireceğine, hayatında bir takım problemlerin baş göstereceğine, uzun ve endişeli bir dönemden sonra çok zarar görülen durumları ortadan kaldırmak için ortaklık kurulacağına delalet eder.

Falda karanlıkta örümcek görmek maddi olarak epey kayıp verileceğine, sevilen kişilerle kurulacak bir ortaklık sayesinde çok ses getiren işlere girileceğine, kişinin yakasını belalardan ve kötülüklerden bir türlü kurtaramayacağına, bunun hem meslek hem de özel hayatına darbe vuracağına, atılan adımların maddi ve manevi olarak çok zarar vereceğine, bir rahatsızlıktan şikayetçi ise en kısa zamanda iyileşeceğine ve beklediği bir yolcudan hayırlı haberler alacağına delalettir.

Falda karanlık köy görüldüyse yapılan hataların düzeltileceğine, işlerin yakın zamanda bozulacağına, kendisini çekemeyen insanların çok kötü durumlara düşeceğine ve hayırlı kişiler ile çok sevineceği ve mutlu olacağı gelişmeler yaşayacağına, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine, tatlı ve güzel bir yoğurt görmesi ise alın terinin karşılığını alacağına işaret etmektedir.

Falda karanlık yüz görüldüğünde kişinin hayat sevincinin artacağına, düşünülen bazı projelerin hayır getirecek şekilde ilerleyeceğine, sürekli hastalıklar ile boğuşmak zorunda kalacağına rivayet etmektedir.

Falda karanlıkta kuzu görüldüğünde inancına hep sadık kalarak yaşayacağına, eğitim konusunda aileden büyük destek alınacağına, kişinin kendisini hayallerine ve hedeflerine taşıyacak kapıları rahatlıkla açacağına ve gözünü diktiği her şeyi elde edeceğine alamet ettiği söylenir.

Falda karanlıkta koyun görmek ruhsal olarak da bir uyanış hali içinde olunacağına, yapılan hatalardan ötürü uğranan maddi zararların telafi edileceğine, iletişim konusunda daha güçlü olunacağına rivayet etmektedir.

Falda karanlıkta mezarlık görmek çok hayırlı ve güzel sonuçlar elde edeceğine ve çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşayacağına, sevdiklerinin hayatlarındaki olumlu gelişmelere tanıklık edileceğine, aile bireylerinin çok üzüleceğine ve çok üzücü olayların yaşanacağına rivayet etmektedir.

Falda karanlıkta yılan görüldüğünde kazancın gittikçe azalacağına, hem çok büyük başarılar ve paralar kazanacağına, her daim temkinli olacağına, onları kendi gözünden bile sakınacağına alamet etmektedir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir