AnaSayfa / bulut fal anlamları / Falda kara bulut görmek

Falda kara bulut görmek

Falda kara bulut görmek kişinin kalbini sızlatan sorunlardan uzaklaşacağına, çok yakın arkadaşlardan destek alınacağına, yakın bir arkadaşın ihanetine uğranacağına ve aksiliklerin başgöstereceğine, yeni yatırımlar yapacağına, Allah’ın izniyle hastalık gibi durumlardan şikâyetçi olmayacağına, yaşam şartlarının iyileşeceğine alamet etmektedir.

Falda kara bulut gördüyseniz

  • Ani tepkiler veren veya tahmin edilmesi güç hareketleri olan kişilerden uzak durmanızda fayda var.
  • Diplomatik olmamanız durumunda karşı taraf üzerinde oldukça olumsuz bir etki yaratabilirsiniz.

Falda siyah kara bulutlar görmek sorunların daha rahat bir şekilde çözülerek başarıya ulaşılacağına, aydınlık bir geleceğe adım atılacağına, bazı kişilerle yaşanan tatsızlıkların son bulacağına yorulmaktadır.

Falda kara bulutların geldiğini görüldüğünde eş ve çocuk sıcaklığını tadacağına, geçim derdi yaşayacağına, işlerinin günden güne azalacağına, ancak daha sonra durumun düzeltilmesi sayesinde aradaki sıkıntıların çözüm bulacağına ve yanlış kişilerle kurulmuş bir ortaklığın tek taraflı olarak feshedileceğine, aile hayatında çok sıkıntı çekeceğine işaret eder.

Falda üzerinde kara bulut görülmesi bağının ve bahçesinin de artacağına, haksızlığa uğramış bir arkadaşa destek olunacağına, imkânların günden güne azalacağına yorumlanır.

Falda kara bulut fırtına görüldüyse işlerin yoluna gireceğine ve hayal ettiği birçok şeye kısa süre içinde kısa yollardan zahmetsiz şekilde kavuşacağına, girilen bütün işlerde büyük başarılar kazanılacağına, kimden akıl soracağına, onu doyasıya yaşayacağına, sorunların zaman içinde daha da büyüyeceğine alamet ettiği söylenir.

Falda kara bulut geçtiğini görüldüğünde çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, bir sebeple yapılacak işlerde çok emek verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına, maddi ve manevi olarak rahat edeceğine yorulur.

Falda büyük kara bulut görüldüğünde vaatlerin ve verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine, sevdiği bir kişi ile yakın zaman içinde dünyaevine gireceğine, yapılacak olan birş seyahatinin iptal edileceğine, fakirlikten kurtularak feraha kavuşacağına aynı zamanda tez vakitte maddi durumunun iyileşeceğine işaret etmektedir.

Falda kara bulutların gittiğini görmek mallarını kaybetme riskiyle karşılaşacağına ve kötü bir dönemden geçeceğine, evine haciz geleceğine ya da iflas etmesine neden olacak işlere soyunacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalar gerçekleştirmek için çok azim göstereceğine, endişeli ve üzüntülü günlerin geride kalacağına, kar elde etmek için onları sırtından vuracağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde Allah’ın izni ile kurtulacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda kara bulutlu hava görülmesi yakın bir zaman içinde çok büyük problemler ile boğuşmak zorunda kalacağına, aşk konusunda çok büyük bir ilerleme kaydedileceğine ve hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına, yaşanan sıkıntıların ortadan kalkacağına delalettir.

Falda kara bulutların dağıldığını görülmesi maddi kayıpların olacağına, kazancının rahat şekilde yaşamasına ve ailesinin ihtiyaçlarını karşılamasına yetecek oranda olacağına, beyaz ise güzel bir haber alınacağına, kırılan kalplerin tamir edilemeyeceğine ve bu yüzden çok üzütü duyulacağına, adeta dünyaya yeni bir pencereden bakmaya başlayacağına, eline geçen fırsatların yeni yollar açması sayesinde maddi ve manevi durumunun gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine alamettir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.